Перейти до змісту

Невдалий день, або чому горять машини?


laser

  

199 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

"Непонятно"

горілі Камрі, а згорів кросовер.

це як?

ЦЕ так що було тупо скопійовано з сайту, а між абзацами було посилання на новину що сплалил Інфініті свободівця в Одесі.

Коли сюди встаиви текс назву ссилку про кросовер не забрав і вийшла така фігня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

В іншому більшвірогідному інтернетвиданні описують цей випадок по іншому. До того ж незрозумілим є ця репліка

Кросовер "свободівця" спалили до тла

хто "свободівець" і де кросовер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Смешались в кучу кони, люди" (с)

Кросовер свободівця спалили в Білгород-Дністровському Одеської області. І це немає ніякого відношення до Камрі.

Крім того, що в перепості laserа був лінк на іншу новину (Кросовер свободівця спалили до тла)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахах =) не звернув уваги на кросовер

лінку не було і в тексті звідки я копіював. помилки припустились ще до мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Автомобіль належить товариству з обмеженою відповідальністю», - повідомила керівник прес-служби обласної міліції Оксана Блищик.

Увечері 3 січня окремі інтернет-видання поширили інформацію, що автомобіль, який згорів біля «Корони Вітовта» належить підприємцю Сергію Булі. Як відомо, Була товаришує з Андрієм Козюрою, є співвласником торгового центру «Буратіно» і їздить на «Тойоті Кемрі».

Проте у телефонному коментарі Сергій Була заперечив, що його машина згоріла.

«Я не кажу, що я не в курсі, що там сталося, але просто автомобіль не мій – 100 відсотків», - заявив Була.

На запитання «Це була машина Андрія Козюри?» прозвучала відповідь: «Ні». Він додав: «Це друга ситуація. Якби я отримав від тієї людини інформацію, що я можу давати її, то я б дав... Це треба з’ясовувати з власником».

Почути Андрія Козюру вранці 4 січня не вдалося – він не відповідав на дзвінки на мобільний телефон.

Як повідомили джерела видання «Хроніки Любарта» у правоохоронних органах, машина, яка згоріла, належить ТзОВ «Західноукраїнська бізнес ліга». Попередня причина загоряння – несправність електропроводки (коротке замикання).

«Під час опитування за фактом інциденту Козюра заперечив свою причетність до автомобіля, який згорів», - повідомило джерело.

Як відомо, Андрій Козюра їздить на автомобілі «Тойота Кемрі». У травні 2011 року виданню «Волинські новини» Козюра розповідав, що «Тойоту», на якій він їздить, «орендує у юридичної особи».

У телефонному коментарі ВолиньPost директор «Західноукраїнської бізнес ліги» Роман Стужук підтвердив, що машина, яка згоріла, належить його підприємству, а не Андрію Козюрі.

«Я – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Західноукраїнська бізнес ліга». На балансі цього товариства стоїть автомобіль «Тойота Кемрі», який згорів біля ресторану «Корона Вітовта» увечері 3 січня», - підтвердив співрозмовник.

«На ньому був один з працівників нашої фірми. Той автомобіль згорів. Більше на сьогоднішній день я ніяких коментарів давати не бажаю», - заявив Роман Стужук.

Більше ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агата перевернулась у труні. Такої детективної історії "Кому належить автомобіль" їй не написати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відомому бізнесмену у Луцьку спалили авто

Авто палало поблизу престижного в обласному центрі Волині ресторану.

Про це пише ТСН з посиланням на «Вголос».

Учора увечері поблизу дорогого у Луцьку ресторану «Корона Вітовта», який знаходиться біля замку Любарта, спалили автомобіль одного з власників скандально відомого у місті торгового центру «Буратіно» - Сергія Були.

На місце пригоди практично відразу прибули правоохоронці та власник авто. Поки що ніяких версію про інцидент не оприлюднено, оцінюється сума нанесених збитків. Додамо, що постраждале авто виявилося «Тойотою Камрі».

Нагадаємо, що Сергій Була у 2012 році опинився у центрі скандалу, пов'язаного з будівництвом у центрі Луцька торгового комплексу «Буратіно». Як пише видання, ремонт закладу починався як звичайна реконструкція колишнього кафе з однойменною назвою. Проте згодом будівля «захопила» шматок скверу та затулила світло мешканця багатоповерхівки поруч. Але наприкінці 2012 року торговий комплекс все таки був відкритий.

©
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агата перевернулась у труні. Такої детективної історії "Кому належить автомобіль" їй не написати.

а які номера на авто були? 2000 ??? Ще серія важлива, бо їх два однакових... ))))

http://www.volynnews.com/files/news/2010/02-11/13044-5u.jpg

це?

http://www.volynnews.com/files/news/2011/05-18/24159-27u.JPG

просто проходив мімо....

http://www.volynpost.com/img/modules/news/d/7a/d32a4226ca6f6439aac2ff07022a17ad/original-24159-23u.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 та 2-3 - Тойоти різних поколінь.

на третьому фото Кузюра заїхав під знак, такий він, діпутатішка, свідомий порушник ПДР...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а які номера на авто були? 2000 ??? Ще серія важлива, бо їх два однакових... ))))

AC2000AI. Я був там коли гасили і бачив на власні очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

У Луцьку спалили автомобіль бізнесмена.

Оновлено об 11:15 У ніч на середу, 23 січня у Луцьку згорів автомобіль «Тойота RAV4» місцевого бізнесмена, одного з власників торгового центру «Буратіно» Сергія Були.

Цю інформацію підтвердив у телефонному коментарі власник автівки.

З його слів, автомобіль загорівся приблизно о другій годині ночі у дворі будинку на проспекті Відродження,41 де мешкає Сергій Була.

«Міліція працює, я заяву написав відповідну», - сказав Була.

За інфомрацією начальника Сектору зв'язків із громадськістю УМВС України у Волинській області Оксани Блищик, власник автомобіля написав заяву, у якій вказав, що автомобіль загорівся з невідомих причин. «Відкрито кримінальне провадження за статтею 194 КПК України «Умисне пошкодження майна». Триває перевірка», - повідомила Оксана Блищик.

Сергій Була заявив: вважає, що його авто підпалили спеціально.

Він пов’язує цей підпал з ранішим інцидентом, який стався 3 січня: тоді загорілося авто під рестораном «Корона Вітовта». Тоді, нагадаємо, стверджували, що на авто, яке згоріло, їздив бізнес-партнер і друг Сергія Були, адвокат, депутат Луцької міської ради Андрій Козюра.

Підпал його автівки у ніч на 23 січня Була пов’язує з бізнесом.

cb-37646-3u.JPG

cb-37646-4u.JPG

cb-37646-6u.JPG

cb-37646-8u.JPG

cb-37646-9u.JPG

cb-37646-10u.JPG

cb-37646-16b.JPG

Також нагадаємо, 11 січня підпалили автомобіль володимир-волинскому бізнесмену Сергію Ковальчуку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БУРАТИНО — герой повести А.Н.Толстого «Золотой ключик, или Приключения Буратино» (1936). В переводе с итальянского «бура-тино» значит «деревянная кукла». Прототипом этого персонажа стал деревянный человечек по имени Пиноккио — плод фантазии итальянского писателя Карло Коллоди (1880). И действительно герои двух произведений во многом похожи: еще до появления на свет, то есть будучи просто-напросто поленом, они начинают вносить сумятицу в жизнь окружающих, проявляя свой нетерпеливый, любопытный, непоседливый нрав.

Приключения обоих деревянных человечков — это путь познания реалий жизни и преодоления собственного эгоизма. Но если у Пиноккио путь этот долог и запуган, то у Б. становление характера происходит гораздо скорее. Да и изначально он мягче и человечнее, чем Пиноккио, хотя точно такой же озорной и непослушный.

схожі історії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки тексту для першого повідомлення ще й в такій гарячій темі...

Махмуд? к/ф Белое солнце пустыни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммдаа думаю цей список скоро поповнить син Романюка

(в Луцьку появились шарові блискавки або тимур і його команда)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммдаа думаю цей список скоро поповнить син Романюка

(в Луцьку появились шарові блискавки або тимур і його команда)

Робінгуди :horse::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммдаа думаю цей список скоро поповнить син Романюка

(в Луцьку появились шарові блискавки або тимур і його команда)

Чувак! надіюсь ти писав з якогось вільного Вай-Фаю!

А то тебе вже шукають (і по аЙ-Пі тож) ! (шютка)

(Ті ж Козюри, Романюки і прочая братія...) :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки не шукають, але якщо підпалять то відразу будуть шукати.

І буш доводити що ти екстрасенс або експерт в прогнозах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У міліції назвали причину загоряння авто, яким користувався Андрій Козюра

Згідно з висновками експертизи автомобіль Toyota Camry, який згорів під луцьким рестораном «Корона Вітовта», загорівсячерез коротке замикання електропроводки.

Таку інформацію повідомили 24 січня у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС України у Волинській області, - інформує ВолиньPOST.

Авто, як з’ясували, належало ТзОВ «Західноукраїнська бізнес ліга».

Нагадаємо, авто загорілося увечері 3 січня близько 19:15.

Окрім того, бізнес-партнер депутата Луцької міської ради Андрія КозюриСергій Була, у якого в ніч на 23 січня згоріло авто, каже, що пожежа під «Короною Вітовта» може бути пов’язана з загорянням його автівки. Його ж машину точно підпалили, впевнений при цьому Була.

Джерело http://www.volynnews.com/news/extreme/u_militsiyi_nazvaly_prychynu_zahoryannya_avto_yakym_korystuvavsya_andriy_kozyura/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наезд на Козюру и СО не прекращается.... :)

Кстати, кто в курсе, кому принадлежит этотсайт? Уж, случаем, не Палиц(мейстеру)?... :)

Інтуїція вас не підводить, саме так. Тільки от з якою метою опублікований даний опус? Конфлікт інтересів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проходив вчора ввечері по Вінниченка, побачив як пан Козюра лічно з рулеткою в "NEW-Buratinnou"(недобудований шматочок ближче до ДО) показував шось будівельникам. І це ж треба - айфон на роботі лишив, а так були б фотки "Депутат лічьно міряє...." :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вночі, приблизно в районі 00,00 - 01,00 в дворі буд.комплексу "Колізей" горіла машина. Процесу не бачив, тільки сьогодні зранку бачив наслідки. Шкода Авео білого кольору з лого Оболонь на дверях. Видно, що горів моторний відсік. Видно, що маши старались відтягнути (відіпхати) від стоячих поряд авто. Наслідки - Авео в хлам, Форд Сі-Макс, який стояв мордою до морди Авео - поплавлений передній бампер та решітка радіатора, передня оптика, Тойота Каріна, до якої вдалося відіпхати авео без заднього бакавого скла. Купа мінтів поряд, формуляри, фото, все, як годиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно таки пізніше - дим ще валив близько 6ї ранку.

Підслухав розмову - мол один парєнь відбив в іншого дівку і той вирішив відомстити. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...