Перейти до змісту

Кукла


Vint

Рекомендовані повідомлення

ти мене вперше побачив, коли тобі було 2, а мені 4 :rotate:

Я це і мав на увазі!

Нічого я не палив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори
... и уже начали прикидывать столько им светит по новому УК

Судя по контексту, уже не светит, уже весит больше чем тот срок что могут дать за то что ты подумал :rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 All

І розкажіть потім, що жінки не люблять увагу до своєї персони! :D

Кукла своїми частими відповідями на кожний пост активно стимулює обговорення саме цієї теми :P

2 адміни

Можливо є рейтинг тем і ра призові міся будуть видаватися призи? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Zevs_Isver & serega

хех... :P не надо ничего тут прикидывать?!? У вас юридическое образование имеется?!? ;) Думаю, нет, ;) так что прикидывать не нужно... а то вы тут понавешиваете...

2Mr. Ves

А ніхто і не заперечував, що ми любимо увагу:)) Я про це раніше казала... (і нагадувала, що мене треба берегти, любити... ну, загалом, там цілий список! ги!):) особливо, я люблю ;)

А стосовно рейтингу... по-твоєму, це важливо?!? От ти на форумі для чого: щоб в тебе багато зірочок чи там квадратиків (бо в мене саме квадратики: SparAzero v2.0.3 (Импорт)) під аватаром було, чи щоб спілкуватись з різними за віком/пофесією/соц.статусом/вподобаннями людьми?!? Думаю, саме для того, щоб спілкуватись :) хоча заперечувати не буду: подарунки і призи :P - це надзвичайно приємно... навіть, якщо це маленька дрібничка, аби була подарована зі щирістю від усього серця... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
2Zevs_Isver & serega

хех...  :beer: не надо ничего тут прикидывать?!? У вас юридическое образование имеется?!? :D  Думаю, нет, :P  так что прикидывать не нужно... а то вы тут понавешиваете...

Есть образование, любительское :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фоток предположительных прототипов полно на дружественном форуме forum.elutsk.com в разделе Флейм :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2serega

сразу вспомнила "Приключения Шурика": была докторская колбаса, станет - любительская:rotate:) гы!

2Plum

хех... там во флейме же там фоты почти все на одну тематику... а прототипы должны были бы быть разные... вотЪ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...