Перейти до змісту

Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

 

Quote

 

Звезды "Игры престолов" Мэйси Уильямс и Софи Тернер решили подразнить фанатов культового сериала. Каждая из актрис поведала поклонникам о трех неожиданных сюжетных ходах, два из которых действительно предусмотрены сценаристами телепроекта, пишет Independent.

Портал Yahoo предложил артистам, которые заняты в "Игре престолов", сыграть в игру, попросив их назвать три сюжетных хода, два из которых действительно предусмотрены сценаристами сериала. В то время как большинство актеров отделались шутками, Мэйси  Уильямс и Софи Тернер дали действительно интересные ответы.

Софи Тернер, исполняющая в телесериале роль Сансы Старк, назвала три следующих сюжетных хода: "Рамси Сноу умрет", "Леди Каменное Сердце вернется", "Арья Старк убьет трех человек из своего списка".

Мэйси Уильямс, играющая в "Игре престолов" Арью Старк, предложила свои варианты: "Арья отправится в Вестерос", "Арья в трейлере появляется большее количество раз, чем думают люди, так как они попросту не узнают ее", "Арья больше не убьет ни одного человека из своего списка".

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не поганий фінал. З кожним сезоном, героїв все меншає і меншає) Мартін відривається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, AnimaNoir сказал:

Не поганий фінал. З кожним сезоном, героїв все меншає і меншає) Мартін відривається.

так!

але щось з Варісом не зрозуміло, то його показують в Дорні на переговорах, то в кінці він на кораблі з Дейнеріс...:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, St@S_ сказал:

так!

але щось з Варісом не зрозуміло, то його показують в Дорні на переговорах, то в кінці він на кораблі з Дейнеріс...:blink:

Я теж не зрозумів цього моменту. Або це щось з хронологією. Або знову якийся Валіс мОРГУЛІС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Я теж не зрозумів цього моменту. Або це щось з хронологією. Або знову якийся Валіс мОРГУЛІС.

це могла бути арія - вона мене реально вже дістала, скоріш би її замочили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, case_l сказал:

це могла бути арія - вона мене реально вже дістала, скоріш би її замочили.

Зважаючи періодичність з якою головних героїв списують, думаю довго вона не протримається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, AnimaNoir сказано:

думаю довго вона не протримається)

а я думки з точністю до навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе, я гадав, що леді Безсердечну все-таки покажуть. Та й Гора на себе не схожий. Хворіє, мабуть, чи робота нервова.

Ось вам приблизна карта - можете прикинути на око відстані, які подолав Варіс. Не забувайте - події десятого епізоду тривали не два дні.

141627.png

 

як знімали 10 епізод  
Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...