Перейти до змісту

Велодень-2012


Рекомендовані повідомлення

Лєкс сидить в центрі , з листівками і готовий надати фізичних (і головне - моральних) травм усім, хто не здатен прийти і допомогти йому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новина на сайті Путівник по Луцьку Велодень 2012 банери на VOLYN.WS та Волинь.нет і новина на volynnews.com поки що на  модерації.Поправка: volynnews.com - Велодень 2012 у Луцьку відмодерована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо, что повесили мне НА Велозону постер:D

Как я теперь его от туда снимать буду? Шутники;)

У меня их тут достаточно навешено и так раздаю, и значки, и сама я постер ходячий(футболок у меня насобиралось)...

Но, всеравно, приятно:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен робить що може. Пліз:

refpenia00.jpg

наклад - понад 77 тисяч примірників вже в продажі в Луцьку, на Волині та сусідніх областях.

Газета Вісник від 24.05.2012р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня в подъезде живут долбоöбы, которые срывают афишки в течении 20 минут после их приклеивания :D

Ущербные велоненавистники :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня в подъезде живут долбоöбы, которые срывают афишки в течении 20 минут после их приклеивания :D

Ущербные велоненавистники :D

Аналогично :D Только у меня бабульки все срывают. Сплетники на лавочках. Знакомый выходил курить, говорил, слышал как они мои велотрусы обсуждали. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем велоактивистам:

1. нужна машина, перевезти всякую всячину от Видродження, 10 на майдан - мелочь, но на байках не сможем. Или нужно человек 5-6 с рюкзаками.

2. надо с 8:00 утра надувать и раздавать шарики, 400 штук.

3. надо быть на Майдане с 8 утра, причину потом придумаю, но надо - работы вагон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если машина не найдется , я с рюкзаком помогу перевозить эту всякую всячину. С 8:00 буду. Надеюсь шарики будем не ртом надувать? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем велоактивистам:

1. нужна машина, перевезти всякую всячину от Видродження, 10 на майдан - мелочь, но на байках не сможем. Или нужно человек 5-6 с рюкзаками.

2. надо с 8:00 утра надувать и раздавать шарики, 400 штук.

3. надо быть на Майдане с 8 утра, причину потом придумаю, но надо - работы вагон.

З радістю допоможу, рюкзак маю ...

До речі, якщо потрібна допомога з роздачею флаєрів\шариків та іншого - готовий допомогти, скажіть лише куди і коли під'їхати ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем велоактивистам:

1. нужна машина, перевезти всякую всячину от Видродження, 10 на майдан - мелочь, но на байках не сможем. Или нужно человек 5-6 с рюкзаками.

2. надо с 8:00 утра надувать и раздавать шарики, 400 штук.

3. надо быть на Майдане с 8 утра, причину потом придумаю, но надо - работы вагон.

З радістю допоможу, рюкзак маю ...

До речі, якщо потрібна допомога з роздачею флаєрів\шариків та іншого - готовий допомогти, скажіть лише куди і коли під'їхати ..

уже 2 дні роздавали) ти трохи прогавив) Хоча можна роздавати в будь-який час, та у будь-якому місці, аби флаєра були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем велоактивистам:

1. нужна машина, перевезти всякую всячину от Видродження, 10 на майдан - мелочь, но на байках не сможем. Или нужно человек 5-6 с рюкзаками.

2. надо с 8:00 утра надувать и раздавать шарики, 400 штук.

3. надо быть на Майдане с 8 утра, причину потом придумаю, но надо - работы вагон.

З радістю допоможу, рюкзак маю ...

До речі, якщо потрібна допомога з роздачею флаєрів\шариків та іншого - готовий допомогти, скажіть лише куди і коли під'їхати ..

уже 2 дні роздавали) ти трохи прогавив) Хоча можна роздавати в будь-який час, та у будь-якому місці, аби флаєра були.

Без коліс був , тому раніше ніяк не міг ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем велоактивистам:

1. нужна машина, перевезти всякую всячину от Видродження, 10 на майдан - мелочь, но на байках не сможем. Или нужно человек 5-6 с рюкзаками.

2. надо с 8:00 утра надувать и раздавать шарики, 400 штук.

3. надо быть на Майдане с 8 утра, причину потом придумаю, но надо - работы вагон.

Можу черевичком фіатом підїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні зайнятий... роздавати не буду... залишки флаєрів А4 і А5 формату можу комусь передати. Зайдіть заберіть, якщо є можливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шарики надувать будем ротом, в том и проблема, надо будет надувать и сразу раздавать. Раньше был мой бус, в который шарики надутыми складывали, сейчас его нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо ртом? маю 2 насоси для надування шариків, тому з радістю підвезу. О котрій і куди???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем велоактивистам:

1. нужна машина, перевезти всякую всячину от Видродження, 10 на майдан - мелочь, но на байках не сможем. Или нужно человек 5-6 с рюкзаками.

2. надо с 8:00 утра надувать и раздавать шарики, 400 штук.

3. надо быть на Майдане с 8 утра, причину потом придумаю, но надо - работы вагон.

Можу перевести таврією всячину, а потім втікти за ровером, або тоді раніше приїхати на майдан допомагати відпишіть що краще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в цетрі... бачив багато велосипедистів... і жодного активіста з флаєрами...

Мене нама і забили болт мля...?

Сьогодні буду вільний з 16:00. Хто має можливісь надрукуйте флаєрів на А5 і привезіть.. бо в мене тільки штук 20 лишилося...

ОБОВЯЗКОВО... приїдьте і будемо далі роздавати.. Сьогодні останній день !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в цетрі... бачив багато велосипедистів... і жодного активіста з флаєрами...

Мене нама і забили болт мля...?

Сьогодні буду вільний з 16:00. Хто має можливісь надрукуйте флаєрів на А5 і привезіть.. бо в мене тільки штук 20 лишилося...

ОБОВЯЗКОВО... приїдьте і будемо далі роздавати.. Сьогодні останній день !!!

На рахунок роздрукувати не знаю чи вийде , а приїхати роздавати зможу , скажи лише куди ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...