Перейти до змісту

19.05.2012. 200 км Львів AUDAX CLUB PARISIEN


AB73

Рекомендовані повідомлення

почекаєм що Каспер за бус скаже чи буде чи ні і чи головне чи влазимо..бо в нього дешевше...якщо нічого не вийде я позвоню а по можливості зустрінусь з тим воділою спробую договоритись за ціну щоб по грн 120 було не більше...ато більше я і сам іпав..поїду своїм ходом палаткою вже краще....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Медаль замовляється після фінішу.

Коштує 90грн. Приїде за 2-3 місяці.

За кожну дистанцію замовляється окремо.

Медаль супера SR, безкоштовна тільки в рік ПБП, для учасників ПБП сплативших 120 євро стартового внеску.

Замовляти пам'ятну медаль чи ні, особиста справа кожного.

Всі без винятку учасники марафону офіційно реєструються в АСР і отримають марку з персональним номером про проходження дистанції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці вибачте

Мій варіант не канає!

Сьогодні в обід звонить водій і каже шо на машині якою він мав нас везти

Кінчилась ліцензія на перевезення пасажирів

Якшо буде 120 то їду з вами на бусі

Ну звичайно якшо місце найдеться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за бус..

чекаєм ще до завтра до вечора..можливо буде варінт що буде своя людина з бусом..якщо не вигорить тоді звоню до того воділи що був дубно\рівно...і постараюсь договоритись за ціну не більше 120 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув, на всякий, поїздом як добиратись.

668Д КОВЕЛЬ-ЧЕРНІВЦІ

В пятницю з Луцька 18.20 у Львові в 23.00 (плацкарт 56грн, сидячи 30грн.)

Назад в суботу 22.30 і в Луцьку прибува.є в 2.56

Тобто на дорогу по мінімуму 60грн, а бо плацкартом за 110. В плацкарті з велом зрозуміло, а от в тому сидячому вагоні - ні.

+Виникає питання ночівлі у Львові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В бусе есть еще три места. Проезд 120 грн с человека. Кто заинтересован, обращайтесь к Юре Тимцо(я просто запостил по его просьбе).

067-742-05-49

050-154-47-70

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з бусом короче тоді голяк виходить..-2 чоловіки...

Соболь теж їде з Тімцо..

так що без образ але я і брат їдем з Тімцо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запутано!

Поясніть хто на чому їде?

Тімцо з Соболем Сірком і братом це ясно

А інші? Якшо поїздом то де ночувати? Готель?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж планую їхати, думаю якщо більш місць в бусах-машинах нема, то їдем поїздом, а там на вокзалі в залі очікування можна перечекати, як варіант.

Що скажете?

Лекс, ти як, їдеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант можливо їхати вранці на Львів маршруткою..старт буде о 8:30..реєстрація закриваєтся о 8:15....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю краще їхати ввечері в пятницю десь поспати

ніж пертися з самої рані, шей водій всякий може попастися

ми з Вітром їдем поїздом в загальному туди

а назад як Бог дасть) може теж на поїзді якщо встигнем в суботу

стосовно ночівлі, ось варіанти - 4 людини набереться

хто що скаже?

http://www.inlviv.in...el_bazikalo/uk/

http://www.inlviv.info/hostels/hostel_sport/uk/

http://www.inlviv.info/hostels/hostel_kurmanovycha/uk/

http://www.inlviv.info/hostels/hostel_park/uk/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

положення "Тур Галичини":

проживання в м. Львові за адресами:

1. вул. Городоцька 174 «Інтерспорт» т. 0972277715 40-50грн./доба,

можна організувати харчування 20грн./обід т.0322451750

2. вул. Самчука 8 (Стрийський парк) т. 0975725992 40-60грн./доба, т.0973799926(Марія).

3. вул.Хорватська 3/18. т.0632165587 «Lemberg hostel». 50-100грн./доба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому цікаво, вже є 90 зареєстрованих на бревет

http://velomax.com.ua/forum/index.php?showtopic=9993&st=75

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велике дякую організаторам гонки, все дуже сподобалося, все на вищому рівні. Були приємно здивовані харчуванням на КП та фініші, де були бульйон з куркою та піца. Хочемо їхати на 300км!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну по перще дякую оргам за можливість на ділі випробувати сили свого організму.

дякую за баначик з батончиком на Кп-1, ще більша подяка за супчик який був як бальзам на душу...піци нормально я не розпробував бо відчував тіки перевтому та різкий головний біль...

Але все по порядку.

Старт як на диво був не швидкий..приємно здивувала зупинка на першому світлофорі усього пелотону,розкачка в районі 30-35,дала змогу розігрітися, на тягунах народ почав відвалюватись, їхали ми удвох з братом тому постійно оглядувався щоб не загубити його, і щоб не відвалитись від групи лідерів, нажаль ніяк не міг нормально зачепитись за нормальне колесо постійні ривки та маневрування не дозволяли ніяк взяти свій темп, на одному зі спусків коли таки відвалився від групи лідерів почав обганяти нас,не швидко автобус, вирішвй за нього не чіплятися щоб не забивати лишній раз ноги, швидкість і так 50+, тут раптом переді мною різко затормозив брат, добре що запасу було пару метрів, я по тормозам, бачу не встигаю, вже застопорив заднє колесо переднє до кінця не жму щоб не полетіти через руль(бо налітався через нього цього року не раз на ХС гонках),беру трохи лівіше колесо трохи занесло заднє але вдалось якимось чудом не завалити його і себе, чиркнув його трохи своїм рулем і пролетів далі...

на адреналіні як дав на педалі і по правій стороні обігнав той автобус ..і покотився собі...добирає інший велогонщик я такий на емоціях блін рідний брат ледь не завалив, а що вже про інших говорити, а він каже *я то думаю чого матюків було так мало* :D потім почалися торчки на яких знову довелося чекати, далі зацепилися за групу і сіли на колесо..знову не можу взяти свій темп, почав відчувати 5-ту точку, постійно доводилось ставати на ноги, ну думаю треба і перекусити, я в карман, і тут я зрощзумів що зробив дуже велику помилку....

це те що всі свої сухофрукти я положив в 1 кульок а кармані все перекрутилося, зупинитися не було можливості група хороша швидкість нормальна, так ще км 20 мабуть за ними проїхали, сідіти в сідлі уже майже не міг, почав відставати від групи, коли вже група скрилася з горизонту ми наздогнали 1-го марафонця який сказав що ми наче проїхали поворот, в голову залазлі самі дурні думки , Женя кричить давай групу доженем чого типу відстаєш, проїхали ще пару кілометрів кажу стій, доставай ЖПС дивись де ми....

якби ми поїхали по тій дорозі ще з 10 кілометрів то мабуть так і поїхали по ній у Львів, як виявилось ми на перехресті повернули наліво за групою, вони так далі і полетіли туди.....в результаті ми накрутили більше як 25 лишніх кілометрів і по часу втратили біля години часу, настрій нульовий, в сідлі сидіти вже не можу, вел пускаю накатом, почалися дороги по яким треба хіба що підвіс щоб нормлаьно проїхати, ноги втомлені, почала даватись в знаки те що не почав вчасно їсти, почала боліти голова в районі правого виска,нерви на пределі, вже не можу втримати темп брата, посварилися, виїхали в місто після нього вже він поїхав сам, з ЖПС але без карти, карта у мене була, але я вже точно знав де я знаходжусь тому не боявся заблукати, їдучи до 1-го кп я накунецьто їхав так я того хотів, своїм темпом, і тут я почв помічати яка всетаки навколо гарна природа, села і т.д. до кп доїхав і отримав массу задоволення, прееконався у суддів що Брат відмітився перекусив і поїхав, трохи зявилось сил, поїхав,знайшов собі попутчика, як виявилось саме того гонщика що сказав нам що ми пропустили поворот(йому окрема подяка за гарну компанію і супровід до 2-го кп). На тому КП добрали Соболєва Миколу з яким ми разом приїхали на машині, як виявилось у нього було 4 проколи, по 2 на кожному колесі, вирішив їхати з ним, перекусили супчику, він поставив нову камеру яку купив на кп у суддів чи у учасників(я так і не поняв)...і потихеньку не спіша покотилися до фінішу..

п.с.

кому потрібне жовте спортивне жортке сідло звертайтесь, бо приїхавши додому в першу чергу його зняв і поклявся ніколи більше в нього не сідати, поставив старе але перевірене :) після фінішу я сказав собі що якщо 300 км буде по таким самим дорогам то я не приїду, але охолонувши і відпочивши чітко вирішив що я хочу поїхати 300 км, що ті всі проблеми з якими я стикнувся в дорозі були для мене перевіркою не стілки фізичних як моральних сил..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крейзі. ))))

Ну ти дав... )))

Як то брат дав по гальмах посеред дороги? Який паморок тобі порадив замінити сідушку перед гонкою на 200 км?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Жовкві на 2 КП був в 15.30, а на фініші не знаю, після 17.00 точно

Як то брат дав по гальмах посеред дороги?

Крутий спуск, група летить +50, якийсь автобус, обхожу його справа першим - там "расколбас", Айфон вилітає з кріплення і болтається на рулі на страховочні резинці. Думаю, третього падіння він не переживе, тим більше як по ньому проїде група велосипедистів - от намагаюсь його ловити , гальмуючи)) Ззаду чую мати тих, хто рванув за мною повз автобус :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крейзі. ))))

Ну ти дав... )))

Як то брат дав по гальмах посеред дороги? Який паморок тобі порадив замінити сідушку перед гонкою на 200 км?

тим

памороком був я сам...да і на шосе проїхав на ньому вже не одну сотню км намотав..воно класне зручніше каденс крутити..але воно просто жорстке дуже...а там дороги були просто капець...я пожалів що не одів смартсеми...були б хоч трішечки комфортніше...

Witer ти взагалі красавчик..на фіксові всім там носа втер :) респект

чесно не знаю в скіки приїхав...на другому Кп помню був десь без чогось чотири...

фінішував точно десь після 6-ї години....а точніше я докотився до фінішу а не фінішував)))

На фініш разом з Собольом приїхали...брат десь мабуть на годину раніше...а Тімцо казав що у Львів десь о 3 приїхав...але блуканув...то на фініші у нього 3:25 вроді зафіксували...

п.с. Ти як додому добрався? невже ще на поїзд поїхав? якщо да то реально знімаю перед тобою шолом :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто о котрій годині приїхав?

я приїхав о 17

Я приїхав орієнтовно в 16:20 - 16:25, загальний час ~ 7:40 (це враховуючи, зупинку на 5 хв (ногу звело), 3 рази трохи заблукав, відпочинок на кп1 (5хв), супчик на кп2 (~15 хв, чекав львівських хлопців, дороги не знав далі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти Серьога молодчина :) не думав що ти так проїдеш :ok:

Доречі найшов пост Ігрика на рівело..то він обіцяв зробити тоже бревет 200 км Рівне-Броди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та то я так на фінал Ліги Чемпіонів спішив :0155:

Я вже хочу на 300км! Коли на львівському форумі про марафон заговорять, то почнемо думати, як знову добиратися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ще проїхався по Львову до друга..побув з ним трохи і на 22.30 сів на поїзд..приїхав о 3.00, де мене чекали два фіксера)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...