Перейти до змісту

Еротика-2


Plum

Що робити щ Random Images на титулці?  

54 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Як постійний відвідувач форуму, дозволю собі не зовсім погодитись з рішенням Адміністрації і створити ось таке голосування, щоб вияснити все-таки реальну думку відвідувачів форуму.

Для уникання флуду відповіді в цю тему прошу писати тільки у випадку, якщо вони мають певний глибокий зміст і можуть суттєво змінити результат голосування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

долго думал. вариант 2 или 3.

ИМХО - 2.

хотя, 3 вариант можно включить вслед за вторым!

то бишь если и показывать, то без "ню"

а уж для любителей - пусть пороются в поисках и потратят немного драгоценного траффика. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне лично пох... Глаза не мусолит, работать не мешает... Начальству моему тоже пофик... Так что пусть живет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне лично пох... Глаза не мусолит, работать не мешает... Начальству моему тоже пофик... Так что пусть живет :)

Мда, дійсно відповідь, повна глибокого змісту :)

А що робити тому, в кого діти маленькі? Або тому хто живе з консервативно налаштованими батьками? Заходити на борду тільки вночі, коли вони сплять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне лично пох... Глаза не мусолит, работать не мешает... Начальству моему тоже пофик... Так что пусть живет :)

тебе и платят они (начальство), наверное фигню, потомму что им "пофик"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну рандом_имедж в самом низу форума, и только на первой странице, если до коца не доходить то всё ок

я вообще ничего не имею против эротики (эторики - во что получится если буковки переставить), мне немного ненравится та "тяжесть" кода страницы что добавляет галерея, если уж удалять то только ради облегчения стриницы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну рандом_имедж в самом низу форума, и только на первой странице, если до коца не доходить то всё ок

если хочешь посмотреть кто на форуме ща есть, например - обязательно галерею высветишь.

или посмотреть сколько мессаг

или у кого день рождения...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавити можливіть "приховати" Random Images, як це зроблено для інших розділів форуму (кнопка "-")

Якщо зможете таке реалізувати і підігнати під мод для IPB 2.1 то будь-ласка :)

Особисто мені подобаються 5 рандомних імагів на індексній, якіб там фотки не були, тому вибираю - Не трогати! Лишити як є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось зразок "вдало" підібраних random images:

post-51-1182198905.jpg

Як варіант втілення другого пункту можна розлянути внесення відповідного пункту в особисті налаштування користувача. Щоб даний плагін для даного користувача (не)працював в залежності від вибору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да оставьте всё как есть. Не посмотрят у вас так в другом месте найдётся возможность. Здесь хоть фотографии более менее нормальные и содержат красоту женского тела, а особенно есть чёрно белые версии фотографий (эт супер) Просто нам ... тем кто сидит за компьютерами нужно контролировать своих чад куда они забредают... как говорится ЗАПРЕТНЫЙ ПЛОД СЛАДОК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант втілення другого пункту можна розлянути внесення відповідного пункту в особисті налаштування користувача. Щоб даний плагін для даного користувача (не)працював в залежності від вибору.

Це ще важче. Якщо в випадку з кнопкою потрібно редагувати темплейт скіна, то в другом треба лізти в код двіжка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому вибираю - Не трогати! Лишити як є!

твій аватар говорить сам за себе, міг би і не уточнювати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да оставьте всё как есть. Не посмотрят у вас так в другом месте найдётся возможность. Здесь хоть фотографии более менее нормальные и содержат красоту женского тела, а особенно есть чёрно белые версии фотографий (эт супер) Просто нам ... тем кто сидит за компьютерами нужно контролировать своих чад куда они забредают... как говорится ЗАПРЕТНЫЙ ПЛОД СЛАДОК

не про детей речь

тут самому надо прятаться

от начальства, от жены, от детей, от остальных родственников

а вопрос: зачем?

мое чадо, когда сядет за комп (мой) - куда угодно не забредет.

купит свой комп, но будет ходит в инет через меня - тоже не забредет :)

а вот поедет жить само - ну, тогда локал админ пусть разруливает ситуевины :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо адмінам не важко, хай викладуть лінк на мод, що юзається... спробуєм допомогти)

тому вибираю - Не трогати! Лишити як є!

твій аватар говорить сам за себе, міг би і не уточнювати :)

зато він займає 3.14 КБ (3211 байт) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вах! Скоко злости и стеба :)

Шура, смею ВАС заверить платят мне очень даже неплохо как для Луцка и платят за мою работу.. И начальству реально пофик, что там за картинки и где висят. Ибо в рабочее время я РАБОТАЮ, а если в обед заскочу на форум, то это мое ЛИЧНОЕ дело...

Plum, у меня самого ребенок маленький и теща-зверь, но тем немение... Мой комп есть мой комп и я на нем могу хоть порнуху смотреть (когда дите спит).

Я у СЕБЯ дома и я не собираюсь ныкатся или поднимать кипиш токо потому, что администрации форума, на котором я сижу захотелось добавить галерейку с картинками. То что у ТЕБЯ у родителей предвзятое отношение к подобным темам - не мои проблемы...

Меня устраивает все, и я об этом сказал.

З.Ы. А зачем вообще прятатся? МЫ с вами уже вроде выросли с того возраста, когда ныкаются по углам от родителей :)

Все это конечно мое ИМХО...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И начальству реально пофик, что там за картинки и где висят. Ибо в рабочее время я РАБОТАЮ, а если в обед заскочу на форум, то это мое ЛИЧНОЕ дело...

весьма интересно. где ж это платят хорошо, и пофиг что голые девки по экрану прыгают?

знаешь, любой клиент нормальный увидит - и он уже не клиент

и правильно сделает!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним варіантом вирішення проблеми для тих хто користується Mozilla є у Adblock Plus додати фільтр http://board.lutsk.ua/forums/index.php?act...lery&cmd=si&img

для інших браузерів також є своє блокування

Але коли заходити з телефона, то такого зробити неможливо, а це лишні кілобайти трафіку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось зразок "вдало" підібраних random images:

post-51-1182198905.jpg

Як варіант втілення другого пункту можна розлянути внесення відповідного пункту в особисті налаштування користувача. Щоб даний плагін для даного користувача (не)працював в залежності від вибору.

Ну вот я с сыром на первой фотке как раз не ЭРО!))))

А калдырьеЕРО) а фотки так ничё)))

ЗЫ надо сказать фактору что бы поудалял это))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шура, Во-первых девки не пригают :) Рассмотреть картинки в галерее можно, токо встав у меня за спиной, чего клиентам никогда не позволяется :) Во вторых повторюсь - в рабочее время я РАБОТАЮ... Обед - личное дело каждого...

З.Ы. А плятят... Да есть еще у нас начальство не жлобливое :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

весьма интересно. где ж это платят хорошо, и пофиг что голые девки по экрану прыгают?

знаешь, любой клиент нормальный увидит - и он уже не клиент

и правильно сделает!

цікаві в тебе клієнти, а точніше дивні... що при виді голої баби втікають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То что у ТЕБЯ у родителей предвзятое отношение к подобным темам

Якраз я думаю не про батьків, а про своїх двох синів і їх малолітніх друзів

не мои проблемы...
а я до ТЕБЕ і не звертався з проханням приховати галерею. До ТЕБЕ я звертався з іншим проханням:
Для уникання флуду відповіді в цю тему прошу писати тільки у випадку, якщо вони мають певний глибокий зміст і можуть суттєво змінити результат голосування
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним варіантом вирішення проблеми для тих хто користується Mozilla є у Adblock Plus додати фільтр http://board.lutsk.ua/forums/index.php?act...lery&cmd=si&img

для інших браузерів також є своє блокування

Але коли заходити з телефона, то такого зробити неможливо, а це лишні кілобайти трафіку :)

Я це неодноразово пропонував в темі про аватарки і їх розмір... :)

а я до ТЕБЕ і не звертався з проханням приховати галерею. До ТЕБЕ я звертався з іншим проханням:
Для уникання флуду відповіді в цю тему прошу писати тільки у випадку, якщо вони мають певний глибокий зміст і можуть суттєво змінити результат голосування

там була примітка - Все это конечно мое ИМХО...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаві в тебе клієнти, а точніше дивні... що при виді голої баби втікають :)

у меня клиентов нет.

а то, что клиент увидит на мониторе менеджера такое и уйдет -правильно сделает!

З.Ы. А плятят... Да есть еще у нас начальство не жлобливое :)

а я б погнал поганой метлой. просто за то, что в логах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.Ы. А плятят... Да есть еще у нас начальство не жлобливое :)

а я б погнал поганой метлой. просто за то, что в логах

:):):)

як тільки набереш персонал - будеш гнать)

тоді тобі на роботу потрібно набрати людей нестандартної орієнтації, але і це не спасе від еро-фоток)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Plum, да не злись ты :) Нервные клетки очень долго восстанавливаются...

Ну зачем плодить темы-клоны, когда администрация уже выразила свое мнение относительно галерей? О каком глубоком смысле речь? То, что картинки мешают тебе есть глубокий смысл? Сори, но я его не увидел... Увидел лишь пару недовольных пользователей, которые всеми правдами и неправдами стараются добится своего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...