Перейти до змісту

Куди зводити друга в Луцьку?


Dilvish

Рекомендовані повідомлення

До мене на тижні має приїхати друг з Києва, от думаю, що йому можна в Луцьку показати)

А крім Замку нічого в голову не приходить(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Влаштуй культурну програму! Старе місто, Адреналін Сіті, якась піцерія, рибалка на стирю, музей військової техніки, меморіал, краєзнавчий музей, на вечір клуб/більярд/боулінг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Адреналин сити" - :D удивишь киевлянина! Что бы посоветывать надо хотябы знать Ваши интересы Dilvish (а по аналогии это должно понравиться и Вашему другу). Замок - это святое, показать обязательно. Вечером Майдан или Оболонь - будет удивлен как минимум ценами (по сравнению со столицей)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещодавно стикнулися з такою ж проблемою - куди повести,що показати?

крім замку та адреналіну нічого на думку не спадало

відвідували ще фелічіту та сауну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок адреналін-сіті - повеселили))

Коли приїзджають до мене, то маршрут приблизно такий: замок та околиці, підземелля під костелом (але там не завжди відкрито) будинок скульптора, звідти пішки до кораблика або майдана...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враховуючи погоду можна поєднати приємне з корисним - взяти велосипеди напрокат і проїхатися до парку на Потебні понад Стиром, заїхати у Жидівський ліс до місця розстрілу євреїв. Ще можна показати нашого славнозвісного слоника :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враховуючи погоду можна поєднати приємне з корисним - взяти велосипеди напрокат і проїхатися до парку на Потебні понад Стиром, заїхати у Жидівський ліс до місця розстрілу євреїв. Ще можна показати нашого славнозвісного слоника :)

забула,і ми влаштовували покатушки на роверах )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жидівський ліс

А де це?

Десь посередині поля між заводом дпз і цукровим. Там страхіття, аборигени перетворили той лісочок в звалище сміття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої друзі з інших міст ще від "Земана" в захопленні. Кажуть,що пиво смачне :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В понеділок в час-пік сядьте в маршрутку №15 зробіть три кола і друг твій захоче побачити тільки м"якеньку подушку) :0013:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В понеділок в час-пік сядьте в маршрутку №15 зробіть три кола і друг твій захоче побачити тільки м"якеньку прдушку) :0013:

Чувак, ти ще 17 і 28 не бачив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...