Перейти до змісту

Як і куди звернутись щоб кадрові агенства попустились


Invoker

Рекомендовані повідомлення

З 1 січня 2013 року набирає чинності ЗУ Про зайнятість населення.

Тепер за працевлаштування має платити роботодавець. в європі зараз вже давно так працюють.

Вичитав таку статтю, цитую (зверніть увагу на п.2):

Стаття 37. Діяльність суб'єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні

1. Суб'єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, співпрацюють з територіальними органами центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, шляхом:

1) укладення договорів про співпрацю за окремими напрямами діяльності, у тому числі для обміну даними про вільні робочі місця (вакансії);

2) проведення спільних заходів (проектів);

3) консультування з метою вдосконалення професійної практики та надання послуг роботодавцям і особам, що шукають роботу, в тому числі тих, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

2. Суб'єктам господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, забороняється отримувати від громадян, яким надано зазначені послуги, гонорари, комісійні та інші винагороди. Оплата послуг з працевлаштування здійснюється виключно роботодавцем, якому надано такі послуги.

Також здається мені що зросте працевлаштування згідно стаття 39 цього закону -діяльність суб'єктів господарювання, які наймають працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця.

Можливо більш досвідченіші юристи поправлять мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь
Кадрове агенство яке просило 50% від першої ЗП (без передоплат) знайшло роботу за кілька тижнів.

також з власного досвіду про це можу сказати, в цілях реклами не буду називати агенство :)

А можна в приват (по секрету)? :_04:

(перепрошую, вже побачила, що є відповідь))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Я згідна, що майже усі агентства-це шахрайство та брехня. Я зареєстрована майже в усіх агенствах. Мені ніхто з них не знайшли роботу. Деяки пропонували такі вакансіії, що було просто смішно, деякі взвгалі пропонували те, чого немає. Я просто гаяла час та проїзджала гроші. Я не заперечую, можливо, комусь вони знайшли роботу....Але серед моїх знайомих таких нема. Чула схвальні відгуки лишень про Бізнес- екіпаж. В КА Вест працюють дуже хамовиті та нечесні люди, я їхала через все місто,щоб мені сказали, що реєстрація 150 грн, мало того вони знайшли роботу, яку я ісама могла знайти, сидячи дома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, але в наш час немає куди звернутись, щоб допомогли (хіба що є добрі знайомі в держ. структурах). Всі кадрові агенства працюють цілком законно. В контракті в них написано, що вони надають інформаційну послугу і все. Таким чином працюють і агенства нерухомості (можливо не всі).

Вихід один: не ходити, недовіряти. Навіть державний Центр зайнятості теж не краще місце. Все потрібно робити самому. Ніби-то інформація ця закрита. Будь-яке підприємство, якщо шукає персонал буде не проти, якщо ви самі прийдете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, але в наш час немає куди звернутись, щоб допомогли (хіба що є добрі знайомі в держ. структурах). Всі кадрові агенства працюють цілком законно. В контракті в них написано, що вони надають інформаційну послугу і все. Таким чином працюють і агенства нерухомості (можливо не всі).

Вихід один: не ходити, недовіряти. Навіть державний Центр зайнятості теж не краще місце. Все потрібно робити самому. Ніби-то інформація ця закрита. Будь-яке підприємство, якщо шукає персонал буде не проти, якщо ви самі прийдете.

Звернись в google.

В адресні строці пишемо "шукаю роботу" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, відносно, столичних....Так і там вистачає таких "шарашкіних контор". Пару років назад ми з подружками їздили до Києва, хотіли роботу знайти...Добре, що тітонька, коли ми запитали, як пройти на потрібну вулицю, сказала, щоб ми туди не сувалися, так як там вже обдурили половину Борщаговки... :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Підсумуємо вищесказане:

Black List КА:

- КА "Vesta"

- KA "Зевс"

- КА "Гранд Персона"

White List КА:

- КА "Бізнес-Екіпаж"

- КА "Робота"

КА "Робота" добавив від себе. Мав колись з ними справу. Все пройшло чоткко - оперативно найшли роботу, ніяких передоплат не брали, плата за послуги тоді була 300 грн з першої зарплати.

Апну тему, де знайти вищевказане КА "Робота" ібо гугл щось губиться? І буду вдячний за свіжі відгуки про агенства в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може простіше стати суперспеціалістом за його будуть битися роботодавці?

Чим думати як "наколоти" агентство, та бідкатись що не можуть роботу знайти, може ви такий спеціаліст насправді, починайте з себе і у вас все получиться! - це я мав на увазі всіх людей, хто шукає роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...