Перейти до змісту

Як і куди звернутись щоб кадрові агенства попустились


Invoker

Рекомендовані повідомлення

Знайшли куди звернутись...Для себе уже давно зрозумів, що в агенства з платною реєстрацією - ні ногою! Навіть якщо вам розказуватимуть що зараз у них є гаряча вакансія саме для вас...Не вірте абсолютно...

До речі, а що там з трьома першими вакансіями? Усі фірми хоч існували за вказаними адресами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

тоже стыкался с такой хренью, 95% эти канторы в газете, я как только слышу что кантора сначала спрашиваю что по чём а потом говорю что ваши действия не законны и вы должны бесплатно предоставлять услуги ... (операясь на закон о запрете кадровых агенств ) а они говорят что с 2013 года этот закон действует но регистрация бесплатная и 50% с первой зарплаты ... всё равно жалко отдавать 50% первой з/п .....

если кто и устраивался через кадровое агенство то как происходила оплата после первого месяца .... работодатель отдавал только 50% а 50% отдавал агенству или всю з/п, а потом агенство брало деньги у вас ????? как то ж можно нае....ать это агенство что б им половину зарплаты не отдавать????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всё равно жалко отдавать 50% первой з/п .....

если кто и устраивался через кадровое агенство то как происходила оплата после первого месяца .... работодатель отдавал только 50% а 50% отдавал агенству или всю з/п, а потом агенство брало деньги у вас ?????

Якщо агенство чесно виконало свою роботу то віддавати 50% - не шкода. Боріться зі жлобством. Вони вам роботу зробили - ви їм таким чином заплатили. Щодо того як це робиться. В моєму випадку я сам приніс ту половину. І ми мирно розійшлися. Але було це вже давно. Як це робиться зараз - не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... как то ж можно нае....ать это агенство что б им половину зарплаты не отдавать????

Можно...Такие как это агенство о котором упоминули...Если среди первых трёх предложенных вакансий вам хоть что-то подойдёт, не спешите звонить и отчитываться...Договоритесь с работодателем, если он хороший человек и если агенство, в которое была дана вакансия, фуфлыжное, то можно...Я так думаю...

А вообще 50% (с разбивкой на два месяца по 25%(это только одно агенство в Луцке так работает)), ПО ФАКТУ ПОЛУЧЕНИЯ ДЕНЕГ это хоть и много, но за хорошую работу или хотя бы у которая вам подходит, нравится - не жалко!

В любом случае есть бесплатные варианты поиски работы(интернет, газеты, Аверс, столбы)...Тут правда шансов найти работу-мечту мало, но а вдруг повезёт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вообще я так вижу собрались одни щедрые люди в посте 29, 30.... а случайно вы господа не работники этих шарашкиных кантор?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ наш на стільки жадібний і наглий.

Його працевлаштують, а він скривається, і не хоче платити, це так більшість.

Тому агентства страхуються і беруть предоплату і так далі.

Бо народ хоче на халяву, згоден що віддавати гроші кровні ой як не хочеться, але якби тобі не допомогло агентство ти б і не мав того що є зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а случайно вы господа не работники этих шарашкиных кантор?????

Ні, я не працівник тих контор. Але за допомогою однієї з них я колись знайшов досить непогану роботу. І зараз зовсім не жалію що тоді до них звернувся. Тому вважаю що якщо кадрове агенство не бере ніякої передоплати, а просить лише половини першої зарплати. з таким агенством можна мати справу. Принаймні воно зацікавлене вас працевлаштувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока был без работы в 2010 году ездил к дедушке в Донецк на некоторое время ну и там остался на пару месяцев ... купил газетёнку и смотрю работы там меряно-немеряно ..... обзвонил с десяток что б поближе к дому было и вы знаете там агенства встречаются оч как редко из 100 может 3 шт будит... а не то что у нас из 100 объявлений 95 это агенство ...

просто если человек сидит без работы а тут ещё выкидывать от 100 до 300 грн за регистрацию или как вариант пол зарплаты отдавать каким то тётям которые в *УЙ не дуют сидят и прозванивают все в Луцке фирмы и магазины кому и куда нужно работников .... Был такой случай , звонит телефон на работе - я алё - мне добрый день! это такая то кантора по трудоустройству у Вас там никто не увольняется? или может вам не хватает персонала ?..... я им сказал все вопросы к директору такой инфой я не владею, а номер директора я вам не скажу !!! до свидания и больше сюда не звоните !!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшли куди звернутись...Для себе уже давно зрозумів, що в агенства з платною реєстрацією - ні ногою! Навіть якщо вам розказуватимуть що зараз у них є гаряча вакансія саме для вас...Не вірте абсолютно...

До речі, а що там з трьома першими вакансіями? Усі фірми хоч існували за вказаними адресами?

Адреси були, але подивилися на мене там дуже дивно, наче ніколи не чули про таке агентство і взагалі, я претендувала на Адміністратора готелю, а вияволись ці компанії шукали Адміністратора ресторану, що зовсім відрізняється... Доречі, вимагали 350 грн з першої зарплати, хоча я б і 50% заплатила якщо б дійсно роботу знайшли...(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кадрове агенство яке просило 50% від першої ЗП (без передоплат) знайшло роботу за кілька тижнів.

Буде правильно якщо ви назвете що це за агенство. Люди повинні знати де послуга надається якісно, а де ні. Краще дати змогу заробити тому агенству яке працює чесно. ніж тому яке обманює людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 тижні тому звернулась в КА "ЗЕВС" , взяли 100 грн за реєстрацію, дали відразу три напрвлення на співбесіду і пропали. Скільки не дзвонила, в них одна відповідь: "В нас багато людей, передзвоніть", "Я про Вас забула, передзвоню потім", "Я забула передзвонити роботавцю", "Наші конкуренти перехопили вакансії, яків Вас цікавлять...".. Лохотрон повний, відключають телефон, не піднімають, знаходять 1000 причин чому вони не передзвонили і не шукають Вам роботу.. А100 грн шкода :0157:

Співчуваю.Але можу допомогти лише порадою. Перш за все. Не забувайте про центр зайнятості. Хоча шанси що вони знайдуть вам щось толкове маленькі, але зареєструватися там все ж таки варто. По друге. Варто дати оголошення про пошук роботи принаймні в усі газети безкоштовних оголошень. (Тут можуть бути дзвінки від кадрових агенцій. Якщо виплпиве таке яке за свої послуги бере лише половину від зарплати ви чемно випитуєте в них про умови праці тієї вакансії і якщо вас все там влаштовує - співпрацюєте з такою агенцією. Хоча з ними, як на мене, можна звязуватись з найменшим для себе ризиком і навіть не випитуючи умов праці вакансії. Якщо ж зявиться агенство яке буде казати що у них є вакансія саме для вас і прямо таки для вас. але для цього необхідно прийти і зареєстратися і заплатити стількити гривеників - не кладіть зразу ж трубку, спробуйте якомога більше дізнатися про цю вакансію. Якщо вона вас зацікавить запропонуйте тому дядіньці чи тьотінці яка ну так вже про вас дбає такий варіант: а давайте я заплачу плату за реєстрацію разом з % від першої зарплати. І якщо дійсно вакансія реальна - хто його знає, можливо працівник кадрового агенства і піде назустріч (Чим чорт не шутить, поки Бог спить)). По третє. Розмістіть своє резюме на сайтах працевлаштування. Як на мене доволі непоганий варіант. По четверте. Можна було б розмістити оголошення про пошук роботи на цьому форумі. Але серйозних роботодавців тут мало. Можливо хтось і запропонує вам роботу, а можливо і ні. Принаймні з великою долею ймовірності можна сказати що буде пагато спаму. Знайдеться багато тих кого зацікавить ваша зовнішність, колір очей та фігура, а не професійні навики. Ну і останній, пятий, часто найефективнійший, спосіб шукати роботу. Через знайомих. Якщо таких знайомих не має, можливо батьки чи родичі можуть кудись вас порекомендувати. Ну ось і все що я хотів сказати. Бажаю успіхів в пошуці роботи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 тижні тому звернулась в КА "ЗЕВС" , взяли 100 грн за реєстрацію, дали відразу три напрвлення на співбесіду і пропали. Скільки не дзвонила, в них одна відповідь: "В нас багато людей, передзвоніть", "Я про Вас забула, передзвоню потім", "Я забула передзвонити роботавцю", "Наші конкуренти перехопили вакансії, яків Вас цікавлять...".. Лохотрон повний, відключають телефон, не піднімають, знаходять 1000 причин чому вони не передзвонили і не шукають Вам роботу.. А100 грн шкода :0157:

Співчуваю.Але можу допомогти лише порадою. Перш за все. Не забувайте про центр зайнятості. Хоча шанси що вони знайдуть вам щось толкове маленькі, але зареєструватися там все ж таки варто. По друге. Варто дати оголошення про пошук роботи принаймні в усі газети безкоштовних оголошень. (Тут можуть бути дзвінки від кадрових агенцій. Якщо виплпиве таке яке за свої послуги бере лише половину від зарплати ви чемно випитуєте в них про умови праці тієї вакансії і якщо вас все там влаштовує - співпрацюєте з такою агенцією. Хоча з ними, як на мене, можна звязуватись з найменшим для себе ризиком і навіть не випитуючи умов праці вакансії. Якщо ж зявиться агенство яке буде казати що у них є вакансія саме для вас і прямо таки для вас. але для цього необхідно прийти і зареєстратися і заплатити стількити гривеників - не кладіть зразу ж трубку, спробуйте якомога більше дізнатися про цю вакансію. Якщо вона вас зацікавить запропонуйте тому дядіньці чи тьотінці яка ну так вже про вас дбає такий варіант: а давайте я заплачу плату за реєстрацію разом з % від першої зарплати. І якщо дійсно вакансія реальна - хто його знає, можливо працівник кадрового агенства і піде назустріч (Чим чорт не шутить, поки Бог спить)). По третє. Розмістіть своє резюме на сайтах працевлаштування. Як на мене доволі непоганий варіант. По четверте. Можна було б розмістити оголошення про пошук роботи на цьому форумі. Але серйозних роботодавців тут мало. Можливо хтось і запропонує вам роботу, а можливо і ні. Принаймні з великою долею ймовірності можна сказати що буде пагато спаму. Знайдеться багато тих кого зацікавить ваша зовнішність, колір очей та фігура, а не професійні навики. Ну і останній, пятий, часто найефективнійший, спосіб шукати роботу. Через знайомих. Якщо таких знайомих не має, можливо батьки чи родичі можуть кудись вас порекомендувати. Ну ось і все що я хотів сказати. Бажаю успіхів в пошуці роботи!

Дякую) А щодо сайтів я зареєструвалась на всіх можливих сайтах пошуку роботи, але ще поки глухо, побачимо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоже стыкался с такой хренью, 95% эти канторы в газете, я как только слышу что кантора сначала спрашиваю что по чём а потом говорю что ваши действия не законны и вы должны бесплатно предоставлять услуги ... (операясь на закон о запрете кадровых агенств ) а они говорят что с 2013 года этот закон действует но регистрация бесплатная и 50% с первой зарплаты ... всё равно жалко отдавать 50% первой з/п .....

если кто и устраивался через кадровое агенство то как происходила оплата после первого месяца .... работодатель отдавал только 50% а 50% отдавал агенству или всю з/п, а потом агенство брало деньги у вас ????? как то ж можно нае....ать это агенство что б им половину зарплаты не отдавать????

Ха-ха :) ЧИсто хохлятский менталитет. Сделайте для меня что-то хорошее, а я вас пошлю на**й.. А потом еще и ноете, что вас пробуют обмануть. Знаете о законе сохранения энергии? Ничто не возникает ниоткуда и не уходит вникуда. Чего вы желаете другим, то и получаете сами. Вот такая селяви... Может изменения стоит начинать с себя любимого? Такая мысля в голову не приходила?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде правильно якщо ви назвете що це за агенство. Люди повинні знати де послуга надається якісно, а де ні. Краще дати змогу заробити тому агенству яке працює чесно. ніж тому яке обманює людей.

Агенство де послуги надаються якісно, професійно, де дуже висока культура спілкування з клієнтом, агенство яке працює чесно і яке не підсуне вам фуфло та не буде ігнорувати ваші дзвінки це Бізнес-Екіпаж! І я там не працюю, і ніколи ніякого відношення крім пошуку роботи до цього агенства не маю!

Нюанс: вам не запропонують прямо з дверей купу направлень, що аж від радості не знатимете куди в першу чергу іти і не факт що вам знайдуть роботу за два-три дні або тиждень, але факт - ви нічим не ризикуєте! Ніяких передоплат!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха-ха :) ЧИсто хохлятский менталитет. Сделайте для меня что-то хорошее, а я вас пошлю на**й.. А потом еще и ноете, что вас пробуют обмануть. Знаете о законе сохранения энергии? Ничто не возникает ниоткуда и не уходит вникуда. Чего вы желаете другим, то и получаете сами. Вот такая селяви... Может изменения стоит начинать с себя любимого? Такая мысля в голову не приходила?

уважаемый Микс_Форева по вашим высказываниям что хорошая кантора может устроить на работу???? это не факт .... я как то раскусил одну из кантор .... рассказываю случай ... значит так ну листаю гезетёнку ... вакансия такая-то условия такие и т.д. ну ради любопытства перезвонил туда узнал что хотел и на этом остановился, смотрю дальше почти слово в слово только немного переставлены фразы - подпись агенство "такое-то" ну ради прикола звоню туда говорю что мол нужна такая работа что вы можете предложить - они мне есть такое что вас интересует .... и называют то объявление которое я уже до этого смотрел и звонил .... потом я им говорю а это вы мне эту фирму предлагаете ???? а они откуда вы знаете?? с таким удивлением ..... и моя фраза то нефиг копировать с газеты объявления и между прочим я туда уже звонил .... на другом конце телефона штопор ..... и потом слышу в трубке гудки что бросили трубку .... так что все эти вакансии по любому где -то но есть в оригинале ... просто тот кто хочет найти всегда найдёт и без канторы ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха-ха :) ЧИсто хохлятский менталитет. Сделайте для меня что-то хорошее, а я вас пошлю на**й.. А потом еще и ноете, что вас пробуют обмануть. Знаете о законе сохранения энергии? Ничто не возникает ниоткуда и не уходит вникуда. Чего вы желаете другим, то и получаете сами. Вот такая селяви... Может изменения стоит начинать с себя любимого? Такая мысля в голову не приходила?

уважаемый Микс_Форева по вашим высказываниям что хорошая кантора может устроить на работу???? это не факт .... я как то раскусил одну из кантор .... рассказываю случай ... значит так ну листаю гезетёнку ... вакансия такая-то условия такие и т.д. ну ради любопытства перезвонил туда узнал что хотел и на этом остановился, смотрю дальше почти слово в слово только немного переставлены фразы - подпись агенство "такое-то" ну ради прикола звоню туда говорю что мол нужна такая работа что вы можете предложить - они мне есть такое что вас интересует .... и называют то объявление которое я уже до этого смотрел и звонил .... потом я им говорю а это вы мне эту фирму предлагаете ???? а они откуда вы знаете?? с таким удивлением ..... и моя фраза то нефиг копировать с газеты объявления и между прочим я туда уже звонил .... на другом конце телефона штопор ..... и потом слышу в трубке гудки что бросили трубку .... так что все эти вакансии по любому где -то но есть в оригинале ... просто тот кто хочет найти всегда найдёт и без канторы ...

а ви думали в кадрових агенствах лише закриті для ЗМІ вакансії подають?

знайшли в газеті - молодець, а декому і газету купити ліньки, от за них і шукають - ЦЕ НОРМАЛЬНО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім доброго дня, хочу висловити своє невдоволення, що до кадрових агенств. Береш журнал чи газету а там 95% одні кадрові агенства, але одне на їх тлі виділяється особливою наглістю - це "Гранд Персона".

Це кадрове агенство повністю захопило рубрику робота в таких газетах - Волинська реклама, Волинскі Оголошення, Все для Всіх, та Афіша. Гроші в розмірі 700 грн просять на перед ну і + з зарплати 50%.

Що з ними робити? Невже нема управи на ці "фірмочки", які намагаються нажитися на тому, що людина хоче знайти роботу ?

Жду відкликів...

вообще то старт топик высказал мнение против кантор, а вы тут начинаете разводить сопли что канторы это хорошо .... я просто извините за слово с упёртым не могу доказать что вообще их наверно прикроют с 2013 года и останутся только те канторы которые нанимают людей по просьбе работодателей.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім доброго дня, хочу висловити своє невдоволення, що до кадрових агенств. Береш журнал чи газету а там 95% одні кадрові агенства, але одне на їх тлі виділяється особливою наглістю - це "Гранд Персона".

Це кадрове агенство повністю захопило рубрику робота в таких газетах - Волинська реклама, Волинскі Оголошення, Все для Всіх, та Афіша. Гроші в розмірі 700 грн просять на перед ну і + з зарплати 50%.

Що з ними робити? Невже нема управи на ці "фірмочки", які намагаються нажитися на тому, що людина хоче знайти роботу ?

Жду відкликів...

вообще то старт топик высказал мнение против кантор, а вы тут начинаете разводить сопли что канторы это хорошо .... я просто извините за слово с упёртым не могу доказать что вообще их наверно прикроют с 2013 года и останутся только те канторы которые нанимают людей по просьбе работодателей.....

точно так само можна висловлювати свою думку проти ХАЛАЯВЩИКів, котрі думають, що їм запросто так, щось мають робити. і якщо вже самі вони не здатні знайти роботу і не хочуть заплатити тим, хто може це зробити - то гріш ціна такому працівнику.

В себе треба вкладувати гроші, а не лише продукти та алкоголь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... я просто извините за слово с упёртым не могу доказать что вообще их наверно прикроют с 2013 года и останутся только те канторы которые нанимают людей по просьбе работодателей.....

А хіба з цим хтось спорить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Підсумуємо вищесказане:

Black List КА:

- КА "Vesta"

- KA "Зевс"

- КА "Гранд Персона"

White List КА:

- КА "Бізнес-Екіпаж"

- КА "Робота"

КА "Робота" добавив від себе. Мав колись з ними справу. Все пройшло чоткко - оперативно найшли роботу, ніяких передоплат не брали, плата за послуги тоді була 300 грн з першої зарплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

White List КА:

- КА "Бізнес-Екіпаж" - ставлю їм +, знайшли файну роботу :). без всяких плат за реєстрацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає в Луцьку кадрового агентства КА "Гранд Персона".

Раджу з'ясувати їх реальну назву. В "Гранд Персоні" знаходиться понад десяток усяких фірм, але жодна з них не може так називатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає в Луцьку кадрового агентства КА "Гранд Персона".

Раджу з'ясувати їх реальну назву. В "Гранд Персоні" знаходиться понад десяток усяких фірм, але жодна з них не може так називатися.

Луцький кадровий центр в Гранд Персоні, хотів відредагувати сове повідомлення з блек листом, але нажаль уже не можу...

Луцький Кадровий Центр в Black List!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...