Перейти до змісту

Очистка води - зворотній осмос


gonschik

Рекомендовані повідомлення

Хочу собі поставити, але вагаюсь, бо навколо стільки реклами, якій я не довіряю.

В кого є така сисиема очищення води? В кого які враження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а аналізи води яка пройшла осмос ніхто не проводив? я маю на увазі користувачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Н2О там точно не буде, вода по ходу ще й мінералізується окремим модулем, ну і гірше ніж з крану не стане. Сумніваюсь що віддавав хтось на аналіз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вода набагато краща однозначно,користуюсь десь 5 років.Брат займався фільтрами на весь будинок ну і не тільки,порадив.Мій брат сказав що якщо маєш лишні гроші то можеш везти,(аналіз коштував десь 200 грн.)ну і я після цих слів передумав.Вони колись возили на аналіз після осмосу воду все супер!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як варіант 2-3 послідовних фільтра механічної очистки (наприклад 50-20-5 мкм) + катіонітний для пом"якшення (відновлювальний)?

Осмос - це вже рахуй дистилят, стерильна, "мертва" вода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як варіант 2-3 послідовних фільтра механічної очистки (наприклад 50-20-5 мкм) + катіонітний для пом"якшення (відновлювальний)?

Осмос - це вже рахуй дистилят, стерильна, "мертва" вода...

Та вона і з труби не особо "жива" біжить.

А якщо там щось і живе, то ліпше цього не знати.

Краще вже осмос ніж вугілля + катіон. А вугільний таки треба ставити.

Сам таким користуюсь і все більше бажання потратитись на осмос.

Брав і разові для помягшення і засипні і відновлювальні. Один фіг на максимум 2-ва тижні вистачає. А картриджі не дешеві.

А відновлюваний ще той гемор. Кожного наступного відновлення вистачає на все менше і менше часу.

Але це все ІМХО і залежить від району проживання і якості води.

Механічні фільтра (10+5) на загальній врізці міняю що два-три місяці. Але це не враховую, бо вони і при осмосі необхідні.

ПС Як варіант купувати привозну, або їздити брати самому (що інколи і роблю).

У всякому разі потрібно прораховувати всі можливі варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як варіант 2-3 послідовних фільтра механічної очистки (наприклад 50-20-5 мкм) + катіонітний для пом"якшення (відновлювальний)?

Осмос - це вже рахуй дистилят, стерильна, "мертва" вода...

В Осмосі є іще мінералізатор.Там є два крани і в одному з них дійсно дистилят тече ну а в іншому мінеральна водичка тільки без газу.Порада краще брати Осмос виробництва США.Послідовність фільтрів сама краще це (5-вугільний і -1 мікрон)хоча ті що продають системи зворотнього Осмосу пропонують (10-вугільний і 5 мікрон)цього мало,не так ефективно.Одним словом полюбому став Осмос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...