Перейти до змісту

Хто піде на вибори 2006


vanus

Чи підете ви обирати народну владу?  

25 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Хе хе хе, точно модератором стану..

<{POST_SNAPBACK}>

Це ти стверджуєш чи просто сподіваєшся?!? :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені просто прикольно зайшов, з дівчатами потрепався, тебе отшили - "мол не время дурачок", далі можна до друзів завалити і їх пінками загнати спочатку на пиво а потім і на виборчу Д..... Отакі вот вибори... :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піду на виборчцу дільницю і поставлю хрестик навпроти "не підтримую жодного кандидата" :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а давайте куклу на мордера=))

и рейтинги у вверх повалят и усем приятно будет!!!!

короче вам адна альтернатива=))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а давайте куклу на мордера=))

и рейтинги у вверх повалят и усем приятно будет!!!!

короче вам адна альтернатива=))

<{POST_SNAPBACK}>

тут ти прав, підтримую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эээ... Парни, вы бы меня спросили, что ли... Ну какой из меня модератор?!? Это ж не прикольно! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эээ... Парни, вы бы меня спросили, что ли... Ну какой из меня модератор?!? Это ж не прикольно! :naezd:

<{POST_SNAPBACK}>

ты мордератор буш эше тот... самый объективный и главное красивый!!!!

так кадывыборы мутить будем?

ГРАЖДАНЕ администрация выправительного учереждения, выдилите кнопочку под выборного мордератора ПЛИЗЗЗЗ

ЗЫ и другим стимул буитъ! :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Жозік (не обіжайся якщо переклад не понравився): на рахунок виборного модератора згоден.

и главное красивый!!!!
Ти її уже бачив в житті ( чи хоча б фотку)?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піду на виборчцу дільницю і поставлю хрестик навпроти "не підтримую жодного кандидата" ;)

І я так само ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 silia і тих хто ставить галочку навпроти "не підтримую жодного кандидата"

Знаєте такий вислів "Из двух зол нужно выбирать найменшее" (вибачайте за криву кацапську).

Так от на виборах президента вибирати не було кого. Ні один з кандидатів не міг дати того, чого треба Україні, і я б поставив галочку "проти всіх", але трошки подумавши і оцінивши сутуацію зрозумів, що може виграти Янук і тоді нам точно звіздец капітальний.

Голосуйте свідомо. Своїми руками будуйте своє майбутнє, адже тільки від вашого вибору все залежить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки активне громадське життя виборця дозволяє йому зробити вибір, пасив завжди ставить виборця в стан коли нічого вибирати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто золосує "проти всіх" той голосує за партію що набрала найменше голосів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Songoku

Так було на минулих виборах, і я теж мусив голосувати за Ю, щоб не переміг Я (він занадто смішний :blush: ). Тепер, здається, армагедон пройшов мимо :), демократії нічого не загрожує.:) Наші мають непогані шанси, і Юлька - це теж не кінець світу.

Взагалі, політика стала викликати в мене відразу і допомагати комусь дертися наверх я не збираюся. Не пішов би взагалі, якби мене не налякали, що голос мій можуть використати без мене(це, на мою думку, найогидніше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якщо так і продовжиться, всіляки ЯМИ не перескочимо, а плюхнемось в багнюку на дні цієї ЯМИ...

ЯМИ = Я(регіони та сдпуо) + МИ(литвин).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Литвин нормальна людина, якби він йшов на призидента я б за нього проголосував. Але партія це не одна людина і голосувати за першого в списках це не діло.

А на рахунок попередніх виборів зкажу що хто б не переміг гірше б не стало.

Від нової влади я і мої знайомі не отримали буквально нічого окрім підвищення цін на паливо і здоровених черг на митницях в першій половині року.

Да щей під кінець року нові побратались зі старими :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брехня і несенітниця сіля, всі без перебори руками і ногами вчепилися в те що було і не хочуть змін, а Ющенко і ми патріоти зробимо Україну (а Україна це ми з вами).

Я вірю в нас, вірю в Україну!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін... Литвин - урод пасивний... я його не переношу майже так, як яника з шухричем... Він виїхав лише на тому, що під час помаранчевих подій був "нейтральним, розсудливим і т.п.".... Хоча взагалі, просто боявся виступити за когось конкретного... Він мені нагадує кємпєра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зато надійне і прогнозоване майбутнє це половина успіху !!!

Он Ющенко був радикальним і що ? Усі гучні заяви так і лишились заявами. (Як брали взятки так і беруть, а біганини за любим папірцем лише збільшилось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, головне дати людям можливість змін, і як результат ми вибираєм або зміни, або продовження старих методів.

багадо людей із за страху та своєї непрогнозованої соціальної позиції не скористались своїм правом на зміни от і маємо негативний результат!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...