Перейти до змісту

Сорти, догляд та розмноження суниці короткого світлового дня


lanima

Рекомендовані повідомлення

Альба мене порадувала. Смак і вигляд прекрасні. Урожайність на рівні. Буду розмножувати однозначно.

На фото грядочка посаджена цього березня та кущ посаджений вторік навесні фріго розсадою

post-16086-0-03974900-1401275843_thumb.j

post-16086-0-75135200-1401275983_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альба мене порадувала. Смак і вигляд прекрасні. Урожайність на рівні. Буду розмножувати однозначно.

На фото грядочка посаджена цього березня та кущ посаджений вторік навесні фріго розсадою

Так,альба радує.В себе садив торік весною альбу фріго-розсадою.На осінь з неї касетною розсадою досадив.В цьому році касетна значно раніше почала достигати.Хай там як,а вигляд має гарний.Хоча багато кажуть,що певне вона чимось кропляна, бо така аж скляна чи пластмасова)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто всі звикли що домашня суниця має бути м'ята))))))) дарунок вчителю чи львівську ранню на ринок в гарному стані майже неможливо доставити.тому й спрацьовує стереотип- раз гарна,значить кроплена, значить привозна, значить несмачна.

Головне, не зривати альбу недостиглою,бо тоді дійсно як кисла плпстмаса. Зате коли повністю почервоніє смак міняється кардинально. соковита, ніжна кремова консистенція,смак солодкий з кислинкою, насичений. сьогодні незважаючи на дощ побігла на хвилинку помилуватися грядочкою. Ягоди одна в одну лежать. Причому другі майже не поступаються розміром першим.ще мені в ній подобається дружна віддача врожаю.якщо возити на ринок, де ціна падає з кожним днем, то це великий плюс для сорту.перші ягоди дукату в мене достигли разом з альбою,але до масового плодоношення ще з тиждень. Альба вже збираємо по повній.

Ціла ода альбі вийшла)))))))але вона того заслуговує

Ще сьогодні зірвала кілька ягід кімберлі.теж смакота. Мені смак карамельки нагадує й аромат такий цікавий. Теж наче карамелька з лісовою суничкою. З тих сортів, що маю, схоже пахне тільки адрія, але та ще більш солодка майже без кислинки.

Сьогодні, збираючи під дощем ягоду, знову переконалася як зручно коли грядки на агроволокні. Ягоди чистенькі, гарненькі. А на землі як на землі-брудні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як зручно коли грядки на агроволокні

наскыльки довго воно може лежати на землі? який зимою догляд за агроволокном?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заявлений термін використання в цього, що я брала, три роки. Скільки буде реально побачу, бо тільки восени поклала. Зиму пережило нормально. Догляду ніякого зимою, лежить собі на грядці.

Випадково вийшло, що одна грядка дукату посаджена в агроволокно інша просто на землі. Так от, на агроволокні суниці почувають себе значно краще поки що. кущі виросли більші, перші ягоди достигли на пару днів раніше ніж там де просто в землі й трохи більші за розміром.

Починає достигати сорт білий швед( біла суниця). Погода не дає зробити фото. Ягода середнього розміру, смачна,з приємною кислинкою. Трошки недостигла має яскраво виражений ананасовий присмак. А коли достигає появляється суничний смак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плодоношення суниці сорту дукат. Кущі цього сорту відрізняються від інших голубуватим відтінком листя. Можливо й ще в якогось сорту є, та в мене з 35 сортів тільки в дуката.post-16086-0-54362700-1401825748_thumb.jpost-16086-0-73951300-1401826040_thumb.jpost-16086-0-33394300-1401826345_thumb.j

Так в мене родить полка. Навіть в таку дощову погоду має добрий смак.post-16086-0-42430800-1401826587_thumb.j

Полка та дукат з копійкою для порівняння. Дукат вишневий бо трохи перестиг а так він насиченого темно-червоного кольору.post-16086-0-10298000-1401826709_thumb.j

Так виглядає білий швед. Зараз рум'янець ледве помітний.та з приходом сонячних днів він буде насичено рожевим.post-16086-0-11178000-1401826896_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Плодоношення сорту мальвіна. На даний час один з найпізніших сортів.

До речі, хто бажає, вже можна замовляти саджанці . поскільки кожного сорту лише грядочка то кількість буде обмежена.

post-16086-0-26464300-1403443100_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу придбати кілька кущів пізньої полуниці, якщо маєте - поділіться, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З пізніх є адрія, мальвіна, флоренс. Можливо, буде кілька саджанців молінг пандори.

Напишіть в приват, що саме хочете й по скільки штук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адрія, плодоношення двохрічного куща. Ягоди першого збору не було можливості зфотографувати, та, думаю, потенціал сорту видно.post-16086-0-29589600-1403779788_thumb.j

Маю біля тридцяти саджанців суничок, ціна 10грн за кущикpost-16086-0-20354500-1403780013_thumb.j сорт олександрія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Ще маю трохи лишньої розсади добрих сортів. Ціна 2 грн саджанець. Фото й назви вище в темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Починаю наводити порядок на своїх грядках з суницями. Кому треба розсада, звертайтеся. Ціна стара, 2грн за саджанець. Сорти й фото можна подивитися вище в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Наглядна відповідь, чи варто садити клубніку в агроволокно. Мій улюблений сорт дукат. На фото трохи менше помітно, в реалі різниця відразу кидається в очі. Всі інші параметри догляду однаковісінькі.

Крім того щоб привести в порядок грядку на агроволокні в мене пішло пів години часу. На ту що без агроволокна, витратила пів дня. Море зілля, море вусів, бо восени не мала часу заглянути.

post-16086-0-17031300-1431853308_thumb.j

post-16086-0-82240700-1431853332_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Буде десь через два три тижні. Через цю жару вуса дуже погано вкоріняються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть роблять так, накривають розсаду спецптканиною і поливають кожні дві години.Ще треба воду розганяти спецвіником, бо може попекти .якщо будуть краплі. Знайомий висадив розсади 100 000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий висадив розсади 100 000

на 100 000 знайшов кошти, а на капельний полив де? не серйозно якось

100 000 це ж не 100!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не займаюся вирощуванням розсади.

просто зібрала гарну колекцію сортів.

то чому не поділитися з іншими.

хоча певно цього літа багато сортів аби собі лишилося. в полі просто горить.

добре себе почуває тільки на грядках з крапельним зрошуванням. крапля дає дуже багато. цього року це було особливо видно. врожай на каплі вдвічі більший. полка на каплі взагалі фантастично вродила. ягоди лежали червонимми кругами навколо кущів. якби таке побачила на фото, не повірила би нізащо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...