Перейти до змісту

ЛУЦЕНКУ ДАЛИ 4 РОКИ


drap

Рекомендовані повідомлення

По-перше, я зауважив, а якби ти повів себе при таких обставинах в такій ситуації. Ти мені відповів питанням на питання.

По-друге, я так зрозумів, що ти не зрозумів/не захотів зрозуміти сенс мого повідомлення.

Дякую, тепер питань немає. А тролити немає ніякого бажання, як і часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 154
  • Створено
  • Остання відповідь

Тепер кожна наступна влада в перелік своїх заслуг перед народом добавлятиме список посаджених опозиціонерів і кількість відкритих справ проти "любих друзів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки йшло досудове слыдство і т.п. Юга відсидів уже більше року.

Ітого лишилось чуть менеше 3-х років.

По першому УДО через років 2 буде на волі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нема тут про що гворити.

Певен, що в більшості знайшлось би виправдання, якщо б він, пробачте, наср*в і почав екскрементами кидатись у прокурора, йоптить мученик знедолений)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а лічна я протів )), Юра сібє такова нітваріл )), єво падставілі.

А от за що я за, так це за незалежну судову систему, якій би було начхати хто при владі, і садити всіх хто винен. От тільки до цього нам ще судячи по всьому срать і срать, ізвінітє.

Та нема тут про що гворити.

Певен, що в більшості знайшлось виправдання, якщо б він, пробачте, наср*в і почав екскрементами кидатись у прокурора, йоптить мученик знедолений)

та в таких прокурорів кишенькових не гріх і покидатись ))). щас nd скаже шо апять то вчинок не достойний :) (ну тут я навэрно сагласєн)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер кожна наступна влада в перелік своїх заслуг перед народом добавлятиме список посаджених опозиціонерів і кількість відкритих справ проти "любих друзів".

Ми з вами від цього, надіюсь, тільки виграємо. Тоді кожна наступна влада, надіюсь, крастиме все менше або все обережніше за попередню.

г. так, я би не плювався. бо якось вважаю себе надто далеким до мавп, щоб це робити. у мене все просто - і без будь-якої каші в голові. люди не плюються. не кидаються какашками. не, даруй, пісяють одна на одну. мавпи усе це роблять. десь отут якраз і пролягає різниця між людьми і мавпами.

nd_, заздрю твоїй урівноваженості у будь-якій життєвій ситуації. Але цинізму тобі не позичати, сорі за перехід на особистості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки йшло досудове слыдство і т.п. Юга відсидів уже більше року.

Ітого лишилось чуть менеше 3-х років.

По першому УДО через років 2 буде на волі.

А хаба там не день за два іде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні.

день за два рахується лише тоді, коли дають обмеження волі. коли ж позбавлення, то день за день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки йшло досудове слыдство і т.п. Юга відсидів уже більше року.

Ітого лишилось чуть менеше 3-х років.

По першому УДО через років 2 буде на волі.

А хаба там не день за два іде?

Ні, відповідно до ст. 72 КК 1 день позбавлення відповідає двом дням обмеження волі, але це не означає, що 1 день в СІЗО рахується за 2 дні в колонії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окей.

Якщо йому намалювали 4 роки, а в СІЗО він більше року (відповідно множимо на 2), то виходить він підпадає під дострокове звільнення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написали ж, шо НЕ множимо на 2!

Йому дали Позбавлення волі, тобто день рахується за день.

Відсидів він быльше року. По першому УДО мона вийти по 2\3 сроку, тоість іше осталось біля 2-х років відсидіти.

Дали б йому обмеження волі (читай поселення), то тоді би рахували день за 2 і було б тіп-топ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага! Та я вже просто від старості сліпуватий :)

В повідомленні Наталки "це не означає" перескочив по діагоналі.

.. виходить так як йому і малювали, ці вибори він курить бамбук, а потім за 5 років динозавром піде в хісторі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По першому УДО мона вийти по 2\3 сроку, тоість іше осталось біля 2-х років відсидіти.

думаю, на УДЗ він зможе розраховувати, лише при умові зміни влади...були часи, коли було зрозуміло, що вийдеш по УДО в 2-х випадках: гроші і зв'язки, і якщо немає стягнень ("сумлінна поведінка і ставлення до праці"), а зараз все змішалось...яку дадуть команду, так і буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а те, що я тут пишу - це просто напросто здоровий прагматизм - реалістична оцінка цих цінічних вчинків.

помірялись, а тепер давайте вгадаємо в якій тюрячці він буде сидіти.

ітак, тур "по слідам Юлі" - Київ-Харків. чи будуть інші варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звісно... підвести під 3 порушення дисципліни - шо два пальці об бетон ) провокаторів вистачає всюди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде сидіти в Чернігівській обл.,в 'Червоній зоні'.Забув назву.Та що для колишніх ментів,судей,прокурорів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_20:

во-во. да-да. :D

ааааааааа, ви розбиваєте моє серце

я так вас обох люблю читати

а тут такий куртуазний діалог))

:g09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років 5 назад іду біля Цума, дивлюсь мітинг Нашої України, розказують, як будуть боротися із корупцією, як знімуть недоторканість і т.п....

Тут крізь натовп іде Луценко...

Я на нього дивлюся, він мені простягає руку. Ну думаю, раз така нагода, сам руку подає треба йому шось нарікти. Кажу: Юрій Віталійович, людей не підведіть, а то воно ж погано закінчиться... Він зверхньо сказав: добле, добле і відчалив.

Ну я його ще тоді попередив :)

Те що і Юлю і Юру посадити було за що, мабуть ні в кого сумнівів не має, але те, в якій формі проводились ці судилища, насторожує. Як після цього можна вірити у нашу судову систему? Ця влада погано закінчить... Мабудь долю Кадафі, Мубарака і Хусейна вони розділять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ааааааааа, ви розбиваєте моє серце я так вас обох люблю читати а тут такий куртуазний діалог)) :g09:
Liberta, ну куди мені тягатись з бійцем :0095: , який був загартований :0002: у локальних війнах з Кортінгом :duel:?

Тролінг - це не моє. :_38:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на нього дивлюся, він мені простягає руку.

добре що не вкусив, ато ти теж став би Луценком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну паняна, ти ж просто розділяєш його непалнаценні дєфєктні і ущербні погляди - куди ж тобі з ним воювать то.
А ось тут ти не правий - ви просто обидва одного поля ягода, тільки на різних полюсах.

І ще. Я так розумію, що тобі ніколи (на щастя, бо це і ворогу не побажаєш) не доводилось бути безпосереднім учасником кримінального процесу і ти не бачив, як закон застосовується до громадян. Нехай і до тих, хто дійсно скоїв злочин, але має свої права, які прописані в КПК, але ніяким чином не виконуються судами. Бо мені, в силу своєї професії, доводилось це бачити і боротись з цим. І коли там побуваєш (в процесі), то будеш зовсім по іншому говорити. А зараз це так, на рівні "кухонної" розмови чи бабок біля під'їзду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...