Перейти до змісту

Потрібно роздати листівки!


FlyPilot

Рекомендовані повідомлення

Шукаю відповідальну людину, яка б могла роздати листівки.

Роздача за 5 днів, по 1000 штук в самих людних місцях на протязі березня.

Оплата- орієнтовно 4 коп за штуку.

Пишіть свої пропозиції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40гр. за 5 днів ото бабоси.... :_09:

Це мабуть кожного дня потрібно роздати по 1000 грн !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надеюсь, что никто не найдется, ибо достали уже замусоривать город своими листовками :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що ж так дешево? сьогодні за 4 коп. напевно нічого вже не купиш ))

в "супер"магазинах....при покупке товара на сумму " к примеру 100,04 коп" , даешь 100 грн, а копейки даже не просят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40гр. за 5 днів ото бабоси.... :_09:

Шановний, не позортеся, в першому повідомленні чітко вказано ціну за розповсюдження однієї листівки-4 копійки. Отже за всі загалом буде 0,04 грн*5000=200 грн! Математику треба вчити!!!

:0151:Vasilu все правильно підмітив. В день вийде по 40 грн.

надеюсь, что никто не найдется, ибо достали уже замусоривать город своими листовками :dont:

При всій повазі до Shkoder відмічу, що написали Ви повну дурницю. Проблема не втих хто розповсюджує, а в тому "бидлотті" яке бере листівки і пройшовши три кроки кидає на землю. Особисто я або листівок не беру, а якщо й взяв якусь з непотрібною інформацією, то викину її в смітник! Тому принагідно нагадаю прислів'я- мовчання- ЗОЛОТО! Робіть висновки.

а що ж так дешево? сьогодні за 4 коп. напевно нічого вже не купиш ))

Ви знаєте, змах віника двірника чи удар шахтаря киркою в шахті не на багато більше вартуватиме... 4 коп- це нормальна ціна за таку роботу. Якщо не орієнтуєтесь в питанні, то ще раз прочитайте прислів'я написане вище.

Шановні форумчани, я нікого не хочу образити. Я просто пропоную реальну тимчасову роботу з РЕАЛЬНОЮ платнею за неї. Це вже перевірено. Тому прошу, не засмічуйте тему дурницями, а пишіть тільки по суті з конкретними пропозиціями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40гр. за 5 днів ото бабоси.... :_09:

Шановний, не позортеся, в першому повідомленні чітко вказано ціну за розповсюдження однієї листівки-4 копійки. Отже за всі загалом буде 0,04 грн*5000=200 грн! Математику треба вчити!!!

:0151:Vasilu все правильно підмітив. В день вийде по 40 грн.

надеюсь, что никто не найдется, ибо достали уже замусоривать город своими листовками :dont:

При всій повазі до Shkoder відмічу, що написали Ви повну дурницю. Проблема не втих хто розповсюджує, а в тому "бидлотті" яке бере листівки і пройшовши три кроки кидає на землю. Особисто я або листівок не беру, а якщо й взяв якусь з непотрібною інформацією, то викину її в смітник! Тому принагідно нагадаю прислів'я- мовчання- ЗОЛОТО! Робіть висновки.

а що ж так дешево? сьогодні за 4 коп. напевно нічого вже не купиш ))

Ви знаєте, змах віника двірника чи удар шахтаря киркою в шахті не на багато більше вартуватиме... 4 коп- це нормальна ціна за таку роботу. Якщо не орієнтуєтесь в питанні, то ще раз прочитайте прислів'я написане вище.

Шановні форумчани, я нікого не хочу образити. Я просто пропоную реальну тимчасову роботу з РЕАЛЬНОЮ платнею за неї. Це вже перевірено. Тому прошу, не засмічуйте тему дурницями, а пишіть тільки по суті з конкретними пропозиціями.

Писати просто треба доступно, що б всім було зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по-моєму написано більш як зрозуміло, а свою неграмотність можна було і не доказувати.

Роздача за 5 днів, по 1000 штук

Оплата- орієнтовно 4 коп за штуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FlyPilot, мені не потрібно орієнтуватися в питанні, я просто поважаю себе, свою працю, а тому не можу працювати за 4 коп., от і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
Потрібна послуга роздачи листівок. Хто хоче заробити, дзвоніть 0508836022.

Ви вказуйте усі деталі, щоб не виникало лишніх запитань!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...