Перейти до змісту

скарга не на продавця)


Liberta

Рекомендовані повідомлення

Так гарно все починалось:

Безкоштовні юридичні консультації ! Консультації надаються при громадській організації діяльність якої спрямована на підвищення рівня правової обізнаності громадян.

а потім понеслось:

1. "Новий КПК надає адвокату права прокурора!" - цитую starasa з теми про Карно-процесуальний кодекс

але ж нічого подібного, тому процитую вже себе:

Карно-процесуальний кодекс надає адвокату однакові права з прокурором в плані того, що тепер кожна сторона повинна доводити суду, що є доказом, то так, але це зовсім не означає що адвокату надані права прокурора, відчуваєте різницю?

2.

Якщо Ви мали нагоду звертатися в дозвільний центр міста Луцька або державного адміністратора (реєстрація ФОП і т.п.) будь-ласка залишіть відгуки про роботу центрів(наявність черг, відношення працівників, результативність вашого звернення та інше). Дякую!

з посту явно прослідковується, що ТС вважає, що реєстрація ФОП і "т.д." здійснюється в дозвільному центрі або в державного адміністратора!

Але до функцій дозвільного центру чи державного адміністратора ніколи не входила і не входить реєстрація юридичних осіб та ФОП!

3. в темі "Безкоштовна юридична консультація" окремі перли:

Аналізувавши рішення суду можу сказати що справи можна виграти з позовом до ДАІ, міської ради, жеку.
-вичерпний перелік, шо лі? так розумію, що в такому випадку інші справи виграти неможливо? відповіді я не дочекалась, розумію так, що й не дочекаюсь

і ще один прокол, в темі про ПК на навчання:

Весь час навчався на державному а от на 5-му курсі на платному. І от почув таке що можна відшкодувати певні кошти з суми проплаченої за навчання. Хто що знає з цього приводу?
яка процедура(в двух словах)? і чи можу повернути за 1 семестр навчання 2011 року.?

Вапрос: як людина підв'язується (соррі, спішу, та й в СІЗО зранку була, лєксікон ще тот) надавати безкоштовні консультації, коли намагається отримати таку ж консультацію на НЕПРОФІЛЬНОМУ форумі по питанню настільки елементарному, що для юриста виїденого яйця не варте: прочитав-зробив, але, як мінімум, потрібно знати, де прочитати...

Вобщєм, що сказать хотіла:

1. Staras ні разу не професіонал і ні фіга не має морального права роздавати консультації незалежно від того, чи коштовні вони, чи безкоштовні

2. Безкоштовний сир буває лише в мишоловці

The end)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не встидно мочить молодих малодосвідчених колег? :)

Тяжело в учении - легко в бою)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не встидно мочить молодих малодосвідчених колег?

тамбовскій волк йому колєга)))

і да, сердца у мєня нєт, тому що надаю перевагу виконанню своєї роботи самостійно від початку і до кінця, а коли приходять клієнти після таких от "безкоштовних", то, зазвичай, уже, якщо й не пізно, то дуже непросто вирулити на вірний шлях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачиш, Наташ, як добре, що ти не можеш мінус поставити. Бо мовчки мінуснула б - ніхто й не здогадався б чому))) А так - ач як розписала)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та замануху з тими безкоштовними юрпослугами ще Катеринчук організував. З тих пір "атака клонів" перед кожними виборами, особливо місцевими.

Якщо у людини включена функція "думаю", то швидко зорієнтується "що до чого", ну а в іншому випадку "...ета судьба" :)

ГО себе не виправдали як інструмент перед виборами, так що ці майстрики велосипедів далеко не заїдуть)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss, я так тихенько спитаю: а що таке ГО? :_08:

Громадські організації.

Розуміючи сьогодняшній настрій, Наталю, як "баба Яга протів", зразу хочу виправитись і признати помилку в тому, що недочитав "громадський моніторинг" і відніс в ранг ГО.. нізко кланяюсь, цалую ручку! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

астарожно з поклоном, а то попадеш пацалуєм в кой чьо паінтєрєснєй ручкі, дєвушку збентежиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

астарожно з поклоном, а то попадеш пацалуєм в кой чьо паінтєрєснєй ручкі, дєвушку збентежиш

согласно етікєту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ето нам чуждо

хм, інтєресно, а что же Вам тогда блізко?

п.с. а ще інтєреєсно, чи забанять мене за флейм в моїй же темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...