Перейти до змісту

Артишок гіркий від Вівасан, хто використовував, Ваші відгуки


volan13

Рекомендовані повідомлення

Цікавить напій Артишок, хочу спробувати для лікування алергії в сина. Йому майже ріік. Не можемо визначити на що буває висипка. На різних форумах зустрічав схвальні відгуки про артишок, тому і запитую про Ваш досвід використання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
  • 1 рік потому...

volan13, таки спробували? Допомогло?

підніму тему - цікавлять відгуки про "Вівасан" взагалі. чи дійсно допомагає, бо в тирнеті одні схвальні відгуки про продукцію тої фірми, а це вже дуже насторожує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю негативний досвід використання продукції Вівасан. У свій час кум порадив курс лікування для тестя, досить дорогий - 200 баксів, результат - нуль. Наступну пораду повторити, я запропонував йому самому оплатити, а я, якщо результат буде позитивний, подвою суму за лікування. Він відмовився. Так що про Вівасан скажу: допомогає лише тим, хто реалізує, проте не шкодить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

volan13, таки спробували? Допомогло?

Ні не пробував. Забув про тему. Ще трохи часу шукав інф. Вже не згадаю самої розмови із знайомим лікарем, але експериментувати не став.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз використовую таблетки на основі артишока, - від набряклостей ніг прописав лікар. Проте в інструкції вказано що вони для лікування печінки. Як буде явний результат, скажу. Негативних та побічних ефектів не виявила. ПРОТЕ НЕ ВІД ВІВАСАН.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...