Перейти до змісту

На лаві підсудних - найвідоміший шкуродер України


SysR

Рекомендовані повідомлення

Він убивав їх десятками. Вбивав з особливою жорстокістю. Переважно ще маленькими. І цим хизувався в Інтернеті - перед тими, хто теж убиває. А нині він підсудний. Найвідоміший шкуродер України Олексій Ведула
Читати далі..

Йому не 5 років треба дати а розстріляти, з таких потім виростають справжні маніяки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собаки на вулицях реальна загроза, та те що робить цей урод- назвати очищенням вулиць важко... максимальна міра очищення вулиць це вилов і смертельний укол собакам, і аж ніяк не знущання.

Психічно хвора людина... постріл в затилок і по всьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нi, пострiлу в затилок мало, монiтор з вiдео його катувань i шкуродера рядом в крiсло прикутого, ну й використати вiдео як наглядний посiбник для катувань на самому шкуродерi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да тут половина борды таких :(

и рецептами делятся, и в гости приглашают друг друга, и на "патроны" скидываются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жах... побачив би такого - вбив би на місці, не вагаючись!

Скажите, а вам часто приходится(приходилось) убивать?

Вопрос без скрытого смысла, просто интересно: сначала "жах" по поводу убитых животных и сразу предложение убить еще одно животное. Вы видимо очень психически стойкий человек, я вам завидую белой завистью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жах... побачив би такого - вбив би на місці, не вагаючись!

Скажите, а вам часто приходится(приходилось) убивать?

Вопрос без скрытого смысла, просто интересно: сначала "жах" по поводу убитых животных и сразу предложение убить еще одно животное. Вы видимо очень психически стойкий человек, я вам завидую белой завистью.

бажання вбити і дія - дві різні речі, якщо ви не в курсі)

але в лікарню я б його точно відправив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жах... побачив би такого - вбив би на місці, не вагаючись!

Скажите, а вам часто приходится(приходилось) убивать?

Вопрос без скрытого смысла, просто интересно: сначала "жах" по поводу убитых животных и сразу предложение убить еще одно животное. Вы видимо очень психически стойкий человек, я вам завидую белой завистью.

бажання вбити і дія - дві різні речі, якщо ви не в курсі)

але в лікарню я б його точно відправив...

Было б у нас какое-нибудь принудительное промывание мозгов, что б после него человек был бы способен только на физическую работу, мож придурков и маньяков тогда не в тюрьме держать, а в шахтах пускай вкалуют!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але в лікарню я б його точно відправив...

в паліклініку для опитав (с) Пєчкін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але в лікарню я б його точно відправив...

в паліклініку для опитав (с) Пєчкін

ахах)) але перед тим в реанімацію на місяць-другий...))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нелюда, який розважався вбивством собак, відправлять на психіатричну експертизу

Вчора, 19:39

В ході судового засідання обвинувачений повністю визнав свою провину.

383518647.jpg

"Комсомольская правда" в УкраинеЗахисники тварин вимагають максимально вироку для догхантераСуд у справі київського гицеля Олексія Ведули, який з особливою жорстокістю вбив понад 100 безпритульних тварин, постановив направити обвинуваченого на психіатричну експертизу.

Таке рішення Святошинський районний суд Києва ухвалив за результатами засідання 22 лютого.

В ході судового засідання обвинувачений повністю визнав свою провину. Після цього адвокат Ведула вніс клопотання про його направлення на психіатричну експертизу.

Як відомо, Ведулі пред'явлено звинувачення за двома статтями — жорстоке поводження з тваринами і пропаганда насильства. Його спільнику Роману Полібіну, який знімав звірства на відеокамеру і викладав ролики в Інтернет, також інкримінують пропаганду насильства.

Нагадаємо, 22 лютого понад 200 захисників тварин зібралися на мітинг перед Святошинським райсудом, багато прийшли зі своїми собаками. Крім киян в акції брали участь також жителі регіонів.

Захисники тварин вимагають максимально вироку для Ведула — 5 років.

p.s. а темку можно было открыть опять, перед тем почистив от всякого бреда

p.p.s. и как по мне - убивать и выжигать глаза сигаретой это разные весчи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

по 1+1 скалали,

сегодня был суд

1 одному дали 4 года, фторому - 3 условно

адвокат просил "оправдать" из-за того что они чистосердечно раскаялись, ну не мудак?

засчита будет подавть апеляцию

как по мне очень мягкое наказание, нужно было заодно и родителей посатить на кол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...