Перейти до змісту

volinyaka

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Де ж їх назбирують-то таких, мордатеньких? post-10119-0-35931700-1328947796_thumb.j

Ще жодного гайця не бачив худого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може кільце на Дубнівській?Зустрічають на виїзді з міста?

Як варіант, але зі сторони міста прямо над дорогою одноповерховий магазин (що за ним - не пам'ятаю) - з нього такого ракурсу не вийде. Та й трикутник там значно більший, ніж згаданий вище рівненський. І розміщення по сторонах світу, певно, не дасть такої тіні від людей для цього часу доби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ж їх назбирують-то таких, мордатеньких? Ще жодного гайця не бачив худого.

Назбирують їх всіх худими. Просто вони при такій службі з голоду починають пухнути)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ж їх назбирують-то таких, мордатеньких? Ще жодного гайця не бачив худого.

Назбирують їх всіх худими. Просто вони при такій службі з голоду починають пухнути)

Як хороший трудовий мозоль, то на "фізусі" менше тре руки згинати, коли від підлоги віджимаєшся. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И отгребать теперь будет в одиночку...

нєє - водій буса теж несе відповідальність. От чи знайдуть його - невідомо... Хіба сам, побачивши ці фото, з'явиться в міліцію з скаргою на вимагання хабаря...

Я к тому, что "крыша" не пострадает и напарник не при делах, хоть и по мордатей будет. Повесят на молодого всех собак, показательное дело, чтоб другим неповадно было.

Не спала семья-то сегодня у молодого (козла). Он даже и не знал, поди, что и на них управа есть - молодой. Старшой - мудрей, не светился.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Львівській кільце?На виїзді з Володимирської?Там і магазин є.Височенький навіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Львівській кільце?На виїзді з Володимирської?Там і магазин є.Височенький навіть.

Скоріш за все це не на кільці, а десь за містом в Ковельському напрямку, раніше працював на заправці в Брищах, то ця машинка постійно крутилась в тому районі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DREAM так увлёкся написанием постов в топик , впрочем как и в другие темы на борде :_07:

Чувак видно света Божьего не видит, скотчем экран примотал перед глазами и бессонница напала........удивляюсь такой трате времени и жизни в целом на какой-то виртуал :0128:

По поводу темы топика:

гайцу ничего не будет, подозрение взятки есть, но факт недоказуем - посему попросит начальство уволиться гайца по собственному желанию чтоб потом мог пристроиться в др.ОРГАНЫ :0119: но на смену одному рьяному блюстителю закона прийдёт такой же - менталитет не исправим , потому как это в крови, .....на генотипном уровне

Автору ФОТО: РЕСПЕКТ и УВАЖУХА :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак, виртуальный, к примеру, секс по телефону, а на Борде общение реальное. И гайцов реальных подловили реальные пацаны, на реальном кольце.

Всетаки, я не знаю, на каком еще кольце, кроме на Ровенской, такой "стационарный" пост. А он постоянный. Чистый асфальт сейчас может быть еще только под машинами, навечно припаркованными еще до середины января. У нас во дворе таких подснежников стоит парочка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця машина району на ній раніше їздив даішник Плиска (хмирь ще той, з ним пару раз в суді зустрічався), який зараз начальник Ківерцівсього ДАІ.

Ця машина, як писали вище, їздить по дорозі від Луцька по в сторону Ковеля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні!

нарешті прийшов мій час трохи виразити свій "пук" і тим

закрию усі здогадки стосовно місьця зьомки - це кільце Струмівкі.

А ПАПАРАЦЦИ з фотоапаратом ремонтував в той час дах "Добробуту "

чи зховався на стовбі прикинувшись електриком - залишу це таємницею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от,я був правий.:) Цілком можливо,що 'свої,своїх' і спалили.Все було продумано наперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То це була фотоохота за гайцями як я і казав. http://www.youtube.c...d&v=0PdoswPBYPI після оцього відео їм гадам уже мстять))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То це була фотоохота за гайцями як я і казав.

Ну там явно в гражданском опера(менты) работают.....вот в поддержку гайцев и решили побыдлячить(хамство и наглость только ментам присущи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То це була фотоохота за гайцями як я і казав.

Ну там явно в гражданском опера(менты) работают.....вот в поддержку гайцев и решили побыдлячить(хамство и наглость только ментам присущи)

Ну хамів та бидла в україні хватає, вон навіть Верховну Раду взяти то вже 450 чоловік. А ти ж візьми міські ради,обласні і т.д. А також не варто відкидати сусіда, в українця він завжди був лютим ворогом. Бидла в україні хватає. Ось наглядний приклад:post-14505-0-29028000-1328992382_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(хамство и наглость только ментам присущи)

Не тільки їм. А може й "тільки"... А може й "також"...

Бидла в україні хватає. Ось наглядний приклад:

На "наглядному прикладі" України немає... Кагбе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інспектора ДАІ, що «засвітився» на фото, вже звільнили

Працівник ДАІ, який нібито взяв у водія неподалік села Струмівка Луцького району п’ятдесятигривневу купюру, в органах Державтоінспекції вже не працює.

Про це ВолиньPost 13 лютого повідомило джерело у Державтоінспекції.

Нагадаємо, 10 лютого на луцькому форумі LutskBoard з’явилися фото, на яких працівник Державтоінспекції отримує від водія папірець, схожий на купюру у 50 гривень.

Користувач, який виклав фото, вказав, що вони були зроблені на кільці у селі Струмівка під Луцьком.

Як стало відомо ВолиньPost, хоча на перевірку цього факту у Державтоінспекції відведено 10-денний термін, втім «даішник», який потрапив в об'єктив фотокамери, вже не працює в інспекції.

http://www.volynpost.com/news/1823-inspektora-dai-scho-zasvityvsia-na-foto-vzhe-zvilnyly

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смішна ситуація. Добре, що вже звільнили, але ж таких по Волині повно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в органах Державтоінспекції вже не працює.

интересно почему это?

по собстенному желанию?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересно почему это? по собстенному желанию?
Щось в мене така підозра, що він і в той день не працював в ДАІ - так скаже прес-служба УМВС.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересно почему это? по собстенному желанию?
Щось в мене така підозра, що він і в той день не працював в ДАІ - так скаже прес-служба УМВС.

логично,

а форму на варшавке купил....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...