Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Можна самому собі + поставити?

Спробував, можна :) Гетто, твій шанс стати "чоткім перцьом" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Можна самому собі + поставити?

Спробував, можна :) Гетто, твій шанс стати "чоткім перцьом" :)

Або

А в мене є ідея! Хто набере (не з команди форуму) 1000 "+" в карму - дати людині шанс стати адміном Хоча б на 1 день. Ну, чи, скажімо на тиждень Модератором із великою "владою".

Хай спробує модераторського "меду".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спостерігаю певний час за роботою форуму і не можу зрозуміти що відбувається: чи то команда форуму не готова до роботи чи ще щось ... Жах. То репутація кудись зникає, то плюси можна самому собі ставити .... І наскільки я зрозумів така ситуація постійне явище ... Може це хтось якось пояснити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спостерігаю певний час за роботою форуму і не можу зрозуміти що відбувається: чи то команда форуму не готова до роботи чи ще щось ... Жах. То репутація кудись зникає, то плюси можна самому собі ставити .... І наскільки я зрозумів така ситуація постійне явище ... Може це хтось якось пояснити?

01.11.12. було попереджено:
Очередной апгрейд движка.. Так что готовтесь...

Процесс обновления завершен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можна вважати завершення процесу вдалим якщо кожен користувач може плюсуввати сам себе :) ? Чи так було задумано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далась вам та репутація

Підтримала пост Оксана04, яка днями раніше виписала "на олівець" усіх хто мінусував :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Репутация сдалась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далась вам та репутація

Підтримала пост Оксана04, яка днями раніше виписала "на олівець" усіх хто мінусував :)

Цікаво що десь я бачив її пост в якому вона стверджувала що нікого не плюсує, лише натискає кнопку Поддержал ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далась вам та репутація

Підтримала пост Оксана04, яка днями раніше виписала "на олівець" усіх хто мінусував :)

Там дужки (див. смайли), що означає не робила я цього. Повторюю найцятий раз: +\- мене не цікавить.

Хочу (дуже), щоб у Барахолці було "підтримав".

Цікаво що десь я бачив її пост в якому вона стверджувала що нікого не плюсує, лише натискає кнопку Поддержал ....

ДЕ??? Я й мінусую іноді.

А взагалі, може б ви (всі) вже відчепились від мене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там дужки (див. смайли), що означає не робила я цього. Повторюю найцятий раз: +\- мене не цікавить.

Дужки у вигляді посмішки можуть означати й безмежну радість від отриманої інформації ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво що десь я бачив її пост в якому вона стверджувала що нікого не плюсує, лише натискає кнопку Поддержал ....

ДЕ??? Я й мінусую іноді.

Каюсь, не точно передав зміст того посту. Щооб виправитись цитую:

Ставлю + лише в тому випадку, якщо в якомусь розділі не передбачається "підтримав".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процесс обновления завершен. А что за "обкладинка" ?

Бачу оновлення вдало пройшло, бо останніх півроку не міг авторизуватись на сайті. Пробував з півдесятка різних браузерів і з десяток комп'ютерів і з мобільних платформ декількох (Maxthon Browser прорвався, зараз поки-що ще не пробував інші браузери).

Видавалась помилка:"[#1090091] Возникла ошибка при авторизации через Facebook"При тому, що з FB не мав проблем з логінуванням.

P.S. І ще питання: для чого створений зв'язок з адміністрацією форума [email protected], якщо він ігнорується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

P.S. І ще питання: для чого створений зв'язок з адміністрацією форума [email protected], якщо він ігнорується?

Я його ігнорю вибірково :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два дня з опери міні зайти на мобільну версію зайти незььья. шО случІлось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два дня з опери міні зайти на мобільну версію зайти незььья. шО случІлось?

шось случилось с твоим телефоном, всё работает чётко, именно с оперы мини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два дня з опери міні зайти на мобільну версію зайти незььья. шО случІлось?

шось случилось с твоим телефоном, всё работает чётко, именно с оперы мини.

З телефоном все ок! На інші заходить без проблем. І взагалі не можу знайти кнопки "перехід на мобільну версію".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ше поговори тут... будешь месяц форум читать... только читать... :0151::0137:

і знов залишив нас на тиждень за офтоп в тематичному розділі, за компанію ще хтось бажає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ше поговори тут... будешь месяц форум читать... только читать... :0151::0137:

і знов залишив нас на тиждень за офтоп в тематичному розділі, за компанію ще хтось бажає?

Лише вчора Marko стверджував що Гетто залишив нас на тиждень, а вже сьогодні Гетто постить нові повідомлення. Кинулося в очі що реально його забанити зміг лише Маньяк :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які критерії потрапляння в таку категорію юзерів?

troll.jpg

і в них усіх буде ліміт 5 повідомлень на добу чи лише в одного?

reg, не переживай, багато він не напише :)

хоча зможе протягом години (чи анлімітед?) в одне повідомлення напхати відповідей на пару сторінох флуду вперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Які критерії потрапляння в таку категорію юзерів?

troll.jpg

і в них усіх буде ліміт 5 повідомлень на добу чи лише в одного?

reg, не переживай, багато він не напише :)

хоча зможе протягом години (чи анлімітед?) в одне повідомлення напхати відповідей на пару сторінох флуду вперед.

Ты хочешь поговорить об этом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...