Перейти до змісту

скарга на продавця User (він же nikosik, Solod007, ...)


mis05

Рекомендовані повідомлення

Купив у користувача User (тел 0977853926) з цієї теми

DVD-RW робочий, інколи не відкривається кришка - 40 грн

ОЗУ SDRAM 128mb+64+64+128 - 40 грн

заберу за 75

Де, коли?

18 січня (середа) ввечері DVD-RW і ОЗУ SDRAM. Домовились про манібек.

Зустрічалися при купівлі на Львівській біля "Нашого Краю" - казав, що десь рядом живе. Такий собі звичайний студент в яскравій курточці з рюкзаком за плечима, трохи заїкається.

Потестив пам'ять (робочими виявились 2 планки з 4) і DVD-RW (взагалі неробочий).

Передзвонив 20 січня (п'ятниця) до ТС, повідомив про манібек. Домовились на суботу.

В суботу (21 січня) подзвонив йому зранку, ТС сказав, що здає екзамен в ЛДТУ, після екзамену мене набере.

З того часу на телефонні дзвінки від мене не реагує. Якось один раз взяв телефон, сказав, що їде автобусом з Ковеля, буде через 1,5 години, набере мене, зустрінемось - дзвінка не було, як і зустрічі.

На повідомлення в лічку відписав

добрйи вечір я прошу вибачення

давайте після завтра я зараз не в луцьку і вирішую деяку сраву з магістратурою наберіть мені в п*ятницю (28 січня) зустрінемся

Дзвонив - він не відповідає. В лічку також ніякої реакції.

Шляхом пошуку номера моб. телефону 0977853926 на борді виявилось, що принаймі ще два користувача використовують цей номер - nikosik (наприклад в цій темі) і Solod007 (наприклад тут).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доведеться студєнтіку розкошелитись на нову сімку, якщо не навчиться всі свої контакти кидати в приват по запросу. Ага, і написати 10 постів перш ніж знову шось талкнуть з нового мультіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот ето жадность за 80грн створювати тему в книзі скарг!

Я от недавно телефона купив в людини тут за 100грн з дефектом казала шо там тільки дисплей неробочий а виявилось і щей плата неробоча алеж я не настільки жадний щоб за 100грн сваритись, а так нікосіка знаю і дєвушка в нього хароша і пацан він нормальний!

ти не розумієш, тут діло принципу і сума не має значення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він же ArTeS, маленько заїкається, вчиться в ЛНТУ. брав в нього звукову, та сама історія :)

це гівно, хай навіть за ті пару гривень, рано чи пізно своє ще отримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яке тут може бути діло принципу якщо купуєш хлам!

Автор теми явно дуже жадний чололовік адже за сорок гривень хотів получити робочого привода

продавець явно же написав: 1) DVD-RW інколи не відкривається кришка --- 40грн

які тут ще можуть бути притензії?

тут ключовi слова *Домовились про манiбек* Якщо продавець знае, що не факт, що його девайси робочi взагалi, то й сказав би : купуете на свiй страх та ризик, товар можливо не робочий, манiбек не присутнiй. А раз домовились, то будь добрий, верни грошi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот ето жадность за 80грн створювати тему в книзі скарг!

Я от недавно телефона купив в людини тут за 100грн з дефектом казала шо там тільки дисплей неробочий а виявилось і щей плата неробоча алеж я не настільки жадний щоб за 100грн сваритись, а так нікосіка знаю і дєвушка в нього хароша і пацан він нормальний!

ти не розумієш, тут діло принципу і сума не має значення

яке тут може бути діло принципу якщо купуєш хлам!

Автор теми явно дуже жадний чололовік адже за сорок гривень хотів получити робочого привода

продавець явно же написав: 1) DVD-RW інколи не відкривається кришка --- 40грн

які тут ще можуть бути притензії?

а по моему "морду бить"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот ето жадность за 80грн створювати тему в книзі скарг!

Я от недавно телефона купив в людини тут за 100грн з дефектом казала шо там тільки дисплей неробочий а виявилось і щей плата неробоча алеж я не настільки жадний щоб за 100грн сваритись, а так нікосіка знаю і дєвушка в нього хароша і пацан він нормальний!

І пацан він нормальний... Людей нема, є пацани( в тому числі і Шлепери - по понятіям Головного Донецького) та лохи для разваділова? Ти ж сам писав про "неадекватщину і повний лохопошук", Що ж ти відразу свою думку-то перемінив? Якщо у тебе так бабла немєряно, то компенсуй mis05 проблеми свого корєша, і все буде гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Free12, а ти случайно не знаєш цього нікосіка-юзера? Бо шось странно шо людина не розуміє різницю між

взагалі неробочий

та

інколи не відкривається кришка

Може купи в мене привода, він тільки іноді гуде децл, а так всьо норм, правда йому вже 7 років, але задешево, ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компенсація це називається. Компенсація. User потім тобі віддасть. Якщо звісно не "кине лоха".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продавець явно же написав: 1) DVD-RW інколи не відкривається кришка --- 40грн

які тут ще можуть бути притензії?

Взагаліто в тій темі пише: "DVD-RW робочий, інколи не відкривається кришка - 40 грн."

Вот ето жадность за 80грн ....

Тут 80грн., там 80 грн. і нафіга питається напрягатись, спину гнути, якщо можна дурити, обманювати і ставитись до людей як до непотребу, відчуваючи при цьому безнаказаність?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

weerds, сподіваюсь, це не були слова на вітер, і ти виконаєш те, що написав.

mis05, обов"язково відпиши на цьому тижні, чи тобі віддасть гроші за свого друга-шахрая weerds.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот ето жадность за 80грн створювати тему в книзі скарг!

.. а так нікосіка знаю і дєвушка в нього хароша і пацан він нормальний!

weerds, сподіваюсь, це не були слова на вітер, і ти виконаєш те, що написав.

mis05, обов"язково відпиши на цьому тижні, чи тобі віддасть гроші за свого друга-шахрая weerds.

Ви хоть хтось тут на борді вмієте правитьно читати повідомлення і розуміти зміст????

Я того нікосіка заледве знаю , колись повню пили в ковелі в когось на дн !

А віддавати за когось гроші я не збираюся! Я написав що якщо mis05 нуждається в цих грошах то я можу дати милостиню бо мені не шкода, отже якщо вона напише мені що нуждається в сумі 75грн то я дам милостиню, але чиїсь борги я віддавати не збираюся, милостиня і борг це зовсім різні речі! Тепер я надіюсь тобі все зрозуміло!

Пити та знати - дві великі різниці, не відчуваєш? Якщо тягнеш мазу і підписуєшся за нього "нікосіка знаю і дєвушка в нього хароша і пацан він нормальний!", то відповідай за базар або гони бабло за бакланство "Я того нікосіка заледве знаю , колись повню пили в ковелі в когось на дн !"!

І не треба робити із mis05 жебрака, а з себе великого пана. Тут таке не приймають. Вмієш кидатися словами що віддаєш гроші - відповідай за них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тільки й здатен на те щоб тут наговарювати на бідолаху студента і обсирати його, хоча й безпосередньо ти до нього не маєш ніякого відношення і поганого нічого він тобі не робив!

По-перше, ні на кого я не наговарюю і ні кого ображати не мав наміру, по-друге це вже оффтоп пішов, лайка і перехід на лічності, по-третє на спор с грубіянами і невеждами не собираюсь трати час, дасть Бог життя навчить, і головоне с цього всього - кожен повинен відповідати за свої слова і дії і це називається відповідальністю, ну звичайно якщо людина доросла і розумово-повноцінна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тягнеш мазу і підписуєшся за нього

відповідай за базар або гони бабло за бакланство

Тут таке не приймають

OMG... "Тут" - це де? На зоні?

На борді якось по-іншому люди навчились спілкуватись, 21 сторіччя все ж таки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обеих, говоришь?

Вот ещё интересный момент - люди входят только для того, чтобы нажать +1 и разлогиниться? *SCRATCH*

Выставлен рейтинг

rep_up.png

Сегодня, 09:16 AM

rep_up.png

Сегодня, 09:18 AM

rep_up.png

Сегодня, 09:24 AM

rep_up.png

Сегодня, 09:26 AM

rep_up.png

Сегодня, 09:28 AM
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ей вы трое - идите оба комне (с)армия

значит 5терых

Забываешь перелогиниться?
обоих в бан

НАТ ніхто не відміняв.

ой сомниваюсь

всёравно в бан, а если в самом деле НАТ - пусть с администрацией связываются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора хотыв написати що манера письма в цих 2х одинакова, схоже що клони, а тут оказується так і є) Аловін знову нікі створює пачками)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обеих, говоришь?

Вот ещё интересный момент - люди входят только для того, чтобы нажать +1 и разлогиниться? *SCRATCH*

Выставлен рейтинг

rep_up.png

Сегодня, 09:16 AM

rep_up.png

Сегодня, 09:18 AM

rep_up.png

Сегодня, 09:24 AM

rep_up.png

Сегодня, 09:26 AM

rep_up.png

Сегодня, 09:28 AM

Це вже ціле злочинне угруповування! :lol: Він свої мінуси в репі на плюси переправляє, але в вічному бані це йому певно не допоможе. Не здивуюсь навіть якщо ці логіни приведуть до винуватця теми :0151:, прям детектів якійсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

OMG... "Тут" - це де? На зоні?

На борді якось по-іншому люди навчились спілкуватись, 21 сторіччя все ж таки.

21 то воно 21 та закони тіж) пока в морду не даш не зрозуміють)

be30df46960d7f9077174d4c0f778452.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

weerds(IP: 95.133.abc.de)

Free12(IP: 95.133.abc.de)

Забываешь перелогиниться?

обоих в бан

ти адмін?(torik)? чи ти може модератор? пока и не то и не другое!

неа, я не разу не t0rik :)

хотя чтото общее у нас есть ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...