Перейти до змісту

Рейтинг Західної України по Counter-Strike 1.6


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Рейтинг Західної України по Counter-Strike 1.6 #2007

cs%20ranking%20-%20west%20ukraine.jpg

Цей рейтинг формується за результами чергових "Рейтингових турнірів".Цей рейтинг має право носити статус західноукраїнського , так як "Рейтингових турнірах" беруть участь найкращі команди усіх західних областей України!

Система рейтингу:

1 місце - 100 pt.

2 місце - 80 pt.

3 місце - 50 pt.

4 місце - 30 pt.

5-8 місце - 20 pt.

9-16 місце - 15 pt.

*Всім командам , які беруть участь в рейтинговому турнірі автоматично нараховується 2 pt.

*За кожну перемогу команда отримує 2 pt. , якшо перемога у "пустишки" , що часто трапляється в Single elemination то 1 pt.

*Якщо команда потрапила в групову стадію то автоматично отримує 5 pt. + може отримати по 2 pt. за кожний виграш в своїй групі

1.1ukraine.gifTreezZ[CW] - 280 pt.

2.1ukraine.gif efm.tnt - 230 pt.

3.1ukraine.gif VP - 150 pt.

4.1ukraine.gif hJ.force [Тернопіль] - 105 pt.

5.1ukraine.gif 4freedom [Тернопіль] - 70 pt.

6.1ukraine.gif 3w.proG[Івано-Франківськ] - 60 pt.

7.1ukraine.gif exe - 55 pt.

8.1ukraine.gif Funk Masters - 50 pt.

9.1ukraine.gif heh [Червоноград] - 50 pt.

10.1ukraine.gif RH - 40 pt.

11.1ukraine.gif JVC - 37 pt.

12. 1ukraine.gifpro.Sport - 35 pt.

13. 1ukraine.gifb-13 [Червоноград] - 34 pt.

14.1ukraine.gif pXteam - 28 pt.

15.1ukraine.gif 2fast [Червоноград] - 24 pt.

16. 1ukraine.gifhand! - 22 pt.

17.1ukraine.gif SA [Новояворівськ] - 19 pt.

18.1ukraine.gif PixeL [Закарпаття, Буштино] - 18 pt.

19.1ukraine.gif D-zone - 17 pt.

20. 1ukraine.gifDead Fear - 17 pt.

21.1ukraine.gif game.pro [Камянець-Подільський] - 15 pt.

22. 1ukraine.gif2die4 [Рівне] - 15 pt.

23. 1ukraine.gifAnger of - 15 pt.

24.1ukraine.gif No Mercy - 15 pt.

25. 1ukraine.gif7state [Ужгород-Мукачево] - 15 pt.

26. 1ukraine.gifmYths.gameArt [Мукачево] - 15 pt.

27. 1ukraine.gifSandCS [Мукачево] - 15 pt.

28.1ukraine.gif Logic game! - 15 pt.

29. 1ukraine.gif5w - 14 pt.

30.1ukraine.gifNG3 [Новояворівськ] - 12 pt.

31.1ukraine.gif F!re-L!ne! - 12 pt.

32.1ukraine.gif eve! - 8 pt.

33.1ukraine.gif 2nd-kai! [Рівне] - 7 pt.

34. 1ukraine.gifX-clan! [Ужгород] - 7 pt.

35. 1ukraine.gifJoGa BoN1To! [Івано-Франківськ] - 7 pt.

36.1ukraine.gif life - 7 pt.

37. 1ukraine.gifkj! - 5 pt.

38.1ukraine.gif AT! - 5 pt.

39. 1ukraine.gif5hp - 5 pt.

40. 1ukraine.gif inF [Луцьк] - 5 pt.

Хоч наша тіма inF на останньому місці, але всеодно приємно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нексуси того року були на 5му вроді

ЗІ крім того тоді було ще 3 луцькі команди в списку, так що регрес на лице ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

регрес на лице
Що є то є!

Вот саме, що мені тут доказалося - це гучні теми на форумі типу: Ми папкі ітд. .. Вот по рейтингу видно хто в Луцьку хоть якіто старікі в КС...( і дотогож некричать тут, що вони госу). Я не ПРО КС, але це видно налице !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, прохання: пишіть українською, або російською, або англійською але пишіть ГРАМОТНО. А то читати ваші "хоть якіто", "дотогож", "некричать", і т.п. ну просто сили не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто б казав...

рейтинг формується на протязі року...верніше рейтингових турнірів які відбуваються в Львові

писав я про "ми папки..." бо виграли на маю думку у легендарною тіми на Волині...

а папки у місті...прочитай ше раз пост ніж аби потрандіти...

у нексусів ми хоч виграли але у них є багато досвіду у таких змаганнях - тим більше у них стабільна гра... тактика і т.д.

ми ж пробуєм постійно шось нове...тому не показуєм ще на турнірах подібної гри...але це все не довго

скоро тім АЛРЕНАЛІН РАШ буде тренуватись на повну силу аби займати по рейтингу 1-ші місця на Заході...

ПАПКИ - бо доказали на грі...

ІМХО

а реально якшо оцінювати теперешню нашу гру то ми десь у 10 кращих на Заході... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине, що можу сказати, так це те, що після того, як сервер ФК перейшов у нові руки - менше чемпів, менше комюніті навколо цієї гри. А тому відповідно і рейтинги низькі.

А, можливо, просто здалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, прохання: пишіть українською, або російською, або англійською але пишіть ГРАМОТНО. А то читати ваші "хоть якіто", "дотогож", "некричать", і т.п. ну просто сили не вистачає.
Угу... Я непоніма по украински!!! Я з полися и шо тоди ???

ЗІ: ІМБА ЛОЛ !!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Sp_RoNdo Рейтинг показує не так сили команд як стан комюніті міста яке почало потроху вмирать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Sp_RoNdo Рейтинг показує не так сили команд як стан комюніті міста яке почало потроху вмирать.

+100!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

комюніті якраз не вмерло...у деяких людей просто нема грошей і пои що бажання їздити за 200 км від міста - тай умови у Львові жахливі...що складає -100 моралі перед турніром...

зараз підвищився рейтинг гри кс 1.6 мінімум у 2 рази - адже створилися пару достойних команд які постійно спарингуються у неО2.

а ті хто каже шо гра відмирає - це тому що самі сидять по норах ігноруючи штучно цю гру...

згадайте які тіми були тоді - а які зара...

зараз це :

аР

нексус

найс1

респект

фатал

інфініті

імпорт лайф

ахтунг

слімшот

і ще набереться пару - це ті які подають зара ще надію на дихання...

звісно що якшо забили болт деякі люди і клуби веде це діло в андерграунд - та все ще тіки починається - не буде кс 1.6 буде інше - та й комюніті буде

доречі великими темпами розвивається дота - так шо ЦИЦ.

КІБЕР СПОРТ БУДЕ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впринципі згідний нарахунок грошей ітд. - я розумію!!!

Ну а сіля - респект!!! Вот даж наприклад Qaz, подивився відео - ОХУ** (сорі) Оце істенний приклад)) А я то думав він норм гамає... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот даж наприклад Qaz, подивився відео - ОХУ** (сорі) Оце істенний приклад)) А я то думав він норм гамає... :D

Ти шо дурак ??? :D Ти хоч сказати, що після проглядання роліка хтось скаже, що Кваз чітер ??

І ти думаєш, що Кваз чітер! В роліку нема ні одного моменту, де виявляються чіти Кваза... :blink:

Тому, що він не чітер !!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти шо дурак ??? Ти хоч сказати, що після проглядання роліка хтось скаже, що Кваз чітер ??

І ти думаєш, що Кваз чітер! В роліку нема ні одного моменту, де виявляються чіти Кваза...

Тому, що він не чітер !!

Я бачив лише відео! Яке толково обясняє чіти - вот і все, я вірю доказам !
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маладца дімон...

тіки істинні нюмбаси будуть думати про чіти кваза)))

гага - цікаво було б якби зробили подібний мувік про гравців про - тоді всі охулялі б...

бо про - а таким вважаю кваза - завжди тримають слух в остро - і пріцел на голові навіть через стінку...

рондо -1 :smile-zachot:

тільки от дімон - ти клоун?

нашо шукаєш клан в 7стейт?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХЗ ХЗ нащот рівня

Да не грали давненько 5 на 5 але ситуацію на луцьких сервах час від часу перевіряєм.

Там як рулили пара старічків так і рулять а у решти імхо рівень гри навпаки впав.

На візорі так взагалі ми чуть лі не в списку злобних чітерів, як раніше нео на фк були :)

Те що АР натренилась і підняла рівень гри не спорю але мова йшла про загальну ситуацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, было такое дело что в прошлом году мы были на 5ом месте, в этом не было возможности ездить вообще, поскольку одного из ключевых игроков отправил работать в Киев :) нашли работу ему)

2 Андрей: насчёт того кто папка...приятно конечно что Вы папки, но почему на чемпы не ездите...это не совсем понятно

2 рондо: я играю на серваке уже с год наверное, и что получаетса, что ни один админ (в числе которых я кстати тоже был) меня ниразу не банил, так что сначала подумай перед тем чтобы что-то писать, аим палитса за два раунда, когда каждое убийство это моментальных хед, как и волхак, когда убиваеш через стены постоянно

к всем остальным: готовимся к WCG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to atoller - масовості у Рожищах нема...це факт

повторюся - що у неО2 постійно проводяться спаринги - готуємся до проведення Ліги КС Луцька

чемпів свідомо не провожу бо поки нема смислу - Сіля вкурсі...))

заплановано свторення ігрового порталу, запуск серваків, на новому желізі...

веду переговори з серваками "HOTPOINT" - самим рейтинговим сервером гравців КС.

тобто все ведеться до створення ДВІЖНЯКА - мотора КІБЕРСПОРТУ...

те шо люди сезонно відходять від ІГОР - а потім повертаються це теж факт...

ібо робота, навчання і т.д.

то Сіля - а ти попробуй зара зіграти з командою наприклад ФАТАЛ - тоді і побачиш рівень))

прогрес є - і буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та и в Луцке массовости нет, жаль ты не застал того чудесного времени когда в Луцке было 20+ команд, когда заходиш в клуб, а там сидят все друзья, знакомые, когда всегда есть с кем потрандеть, есть с кем поиграть...сейчас комьюнити нету, это да

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що ви скажете на рахунок вот цього?

ftp://[email protected]/Video/Other/123.avi

поясніть як це називається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это называетса что я слышал и видел как он туда бежал (почему-то на мувике не показали этот момент который был за две секунды до этого) и по звуку зажал в место откуда он должен был выбежать, стрелял я на опережение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що ви скажете на рахунок вот цього?

ftp://[email protected]/Video/Other/123.avi

поясніть як це називається?

а що тут скажеш ? - Качество відео погане ! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...