Перейти до змісту

ex.ua скінчився?


vampirich

Рекомендовані повідомлення

Кстати, вместе с ex.ua больше не доступны для использования upload.com.ua и filashare.in.ua, которые хостились вместе.

А мені доступні - що один, що другий... Тільки що спробував - відкривається і upload і fileshare...

попробуй шо-нибудь реально скачать (после ввода каптчи и ожидания 60 секунд).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

попробуй шо-нибудь реально скачать (после ввода каптчи и ожидания 60 секунд).

Угу, на скачується... :0026:Хоча, чесно кажучи, мене це мало хвилює - файлообмінниками вже давно не користуюсь. Все, що мене цікавить, скачую з торентів. А от якщо і їх прикриють - оце вже буде проблема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуй шо-нибудь реально скачать (после ввода каптчи и ожидания 60 секунд).

скачую з торентів. А от якщо і їх прикриють - оце вже буде проблема...

будемо купувувати/брати диски на прокат як в старі добрі часи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в онлайні дивитися зручніше часом, коли неохота чекати поки скачається, та й не у всіх канали резинові
Той же юТорент дозволяє переглядати фільм в потоці :)

І каналу в 5М для цього більш як достатньо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вместо ex.ua можно так-же смотреть на fs.ua. Правда они сейчас под большой нагрузкой.. #ru_lh
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той же юТорент дозволяє переглядати фільм в потоці :)

І каналу в 5М для цього більш як достатньо :)

в декого канал 2м.

І це з сусідом ділюся..

Що зробіш, сіло без елєктріки і газу, і до сільради далєко. Треба викручуватисі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в декого канал 2м. І це з сусідом ділюся.. Що зробіш, сіло без елєктріки і газу, і до сільради далєко. Треба викручуватисі
Значить і ЕХ.УА в тебе не такий вже он-лайн ;)

Знову ж юТорентом можна так само дивитись фільм поки він качається. Тим більше в торентів перевага бо качаєш не з 1 хоста, котрий може бути занятим, а з багатьох.

Загалом через закриття ЕХ.УА особисто для себе я нічого не втратив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не такий вже он-лайн

SysR, та во знайомий на 2М дивився кісь серіал з ЕХ(і-нет розкинутий між 3-ма людьми) так шо все там добре є

На рахунок торентів підкинув ідею, слід буде спробувати :)

З fs.ua пробував завантажувати - то спочатку було норм а потім (певно як народ поліз :) ) швидкість 50-100кб/с, лишається торент. Хочеться вірити що не прикриють і цю лавочку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я й з мобільного інтернету умудрявся дивитися звідти онлайн... швидкість була 500-700 кілобіт. запустив, поставив на паузу, зробив чаю і якраз можна вже дивитися - підкешується намана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ъ: МВС хотіло отримати дані користувачів ex.ua

Обшуки в офісах компаній-партнерів ресурсу, які пройшли вчора, можуть мати наслідки і для його користувачів - представники Ex.ua заявляють, що в МВС прагнули отримати персональні дані про користувачів, які розміщують піратський контент.

Про це повідомляє газета КоммерсантЪ-Украина у статті Екс-ex.ua.

Правовласники та міліція збирають дані про українців, які розміщують піратський контент в інтернеті, розповів виданню представник Ex.ua Юріс Пісковий. Ще однією причиною, за його словами, могли стати бізнес-інтереси. "Мені розповідали правовласники, що до них приходили люди з органів і просили виступити проти нас", - говорить він. За його словами, Ex.ua співпрацював із правовласниками і видаляв піратську інформацію за першим зверненням. "Але багато правовласники хотіли знати, хто цю інформацію публікував. Це персональні дані наших відвідувачів, вони захищені законом. Однак вони знайшли спосіб отримати їх", - констатує він.

Ресурс Ex.ua став недоступний з учорашнього дня. Напередодні доменний реєстратор Imena.ua зупинив обслуговування домену. "До нас в офіс прийшли представники МВС. Вони пред'явили постанову прокуратури, що зобов'язує нас у рамках слідчих дій закрити доступ до домену для користувачів", - розповів президент Imena.ua Олександр Ольшанський. У МВС вчора повідомили про проведення в офісі компанії обшуку в рамках розслідування кримінальної справи за фактом порушення ресурсом авторських прав. Кримінальну справу було порушено за ч. 2 ст. 176 КК (незаконне відтворення та розповсюдження творів, захищених авторським правом, санкція - від 2 до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна). Нібито під час обшуку було вилучено 200 серверів з інформацією загальним об'ємом 6 тис. терабайт.

Нагадаємо, що після закриття EX.UA перестав працювати сайт МВС. У міністерстві не виключають DDoS-атаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні через сильні морози закрили школи, дитячі садки і ex.ua....

укрбаш

383544139.jpg

Уряд Швеції офіційно визнав Церкву копімізму - релігію, центральним принципом якої є вільний обмін інформацією. Копімісти (copy me) вірять, що обмін інформацією є священним, і що цінність інформації множиться, коли вона поширюється. Священними символами їхньої релігії є поєднання клавіш для копіювання та вставки Ctrl+C і Ctrl+V.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/tsikavinki/u-shveciyi-z-yavilasya-cerkva-kopipasteriv.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я использовал ex.ua только для обмена файлами, у него хорошая скорость загрузки что давало ему явное преимущество перед разного рода fileshare, rapidshare и т.д.

фильмы смотрел скачивая торрент последовательно в ОЗУ(если объем фильма не превышал 2-3 ГБ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, вместе с ex.ua больше не доступны для использования upload.com.ua и filashare.in.ua, которые хостились вместе.

А мені доступні - що один, що другий... Тільки що спробував - відкривається і upload і fileshare...

попробуй шо-нибудь реально скачать (после ввода каптчи и ожидания 60 секунд).

Я в траурі за upload - ом :0048: стільки ще ссилок лишилося не скачених....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З камєнтів:

В 18:00 (по киевскому времени) КООРДИНИРОВАННАЯ АТАКА НА PRESIDENT.GOV.UA. ПОДТЯГИВАЙТЕ ДРУЗЕЙ\\ЗНАКОМЫХ. ЗАEXUA!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не сайт валити треба.

а вертольот збивати...

якщо вже так хочуть йому помститись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18:00 (по киевскому времени) КООРДИНИРОВАННАЯ АТАКА НА PRESIDENT.GOV.UA. ПОДТЯГИВАЙТЕ ДРУЗЕЙ\\ЗНАКОМЫХ. ЗАEXUA!!!

лежить, сцуко, як яник від яйця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не сайт валити треба.

а вертольот збивати...

якщо вже так хочуть йому помститись...

Інструкція "Як завалити сайт" вже є. Чекаємо інструкції "Як завалити президента" :0121:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адміністрація інтернет-ресурсу EX.UA закликала своїх користувачів припинити всі протиправні дії відносно сайтів органів держвлади.

Про це ресурс повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Якщо ви дійсно підтримуєте нас і ставитеся з повагою до ресурсу, будь ласка, поводьтеся адекватно і не піддавайтеся на різного роду агітації і провокації", - йдеться у повідомленні.

"Ми живемо в правовій державі і, якщо закон і порядок головує на території Україні, всі питання повинні бути врегульовані виключно в правовому полі", - додали в компанії.

Я розумію, що багато людей користувалось ресурсом, але його закрили за порушення авторських прав, до чого тут політика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, що багато людей користувалось ресурсом, але його закрили за порушення авторських прав, до чого тут політика?

а де ти політику побачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де ти політику побачив?

ну ось наприклад))

В 18:00 (по киевскому времени) КООРДИНИРОВАННАЯ АТАКА НА PRESIDENT.GOV.UA. ПОДТЯГИВАЙТЕ ДРУЗЕЙ\\ЗНАКОМЫХ.ЗАEXUA!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...