Перейти до змісту

Порекомендуйте фотоапарат


spqr

Рекомендовані повідомлення

Потрібен толковий фотоапарат,бажано CANON,для звичайних знімків+відео.Бюджет до 5000 гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки потрібне відео? Якщо раз чи два шото зняти то EOS 550D чи D5100

Якщо відео важливе то варто звернути увагу на камери sony з напівпрозорим дзеркалом наприклад а-35

В них фазовий автофокус працює і в режимі зйомки відео. Але вони мають електронній відеошукач, що ІМХО є мінусом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене то тут три протиріччя в ТС - толковий фотоапарат, але за 5000

бажано Кенон, але розгляне інші варіанти - бо не знає чому саме кенон

фотоапарат, але щоб було відео

ТС - поясни що будеш(хочеш) знімати і тоді люди підкажуть тобі по твоїм бажанням(необхідності)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо відео важливе то варто звернути увагу на камери sony з напівпрозорим дзеркалом наприклад а-35

В них фазовий автофокус працює і в режимі зйомки відео. Але вони мають електронній відеошукач, що ІМХО є мінусом.

не юзав сам, але в неті пишуть відгуки, що той видошукач не поступається оптичним і дуже навіть практичний особливо в умовах слабкого освітлення.

по темі. на сьогоднішній день я би взяв ось такий комплект. за невеликі гроші - суперовий фот, і два об"єктиви, які хоч і темні та без стаба, але покривають дуже великий діапазон фокусних відстаней, якого буде цілком достатньо для любителя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не юзав сам, але в неті пишуть відгуки, що той видошукач не поступається оптичним і дуже навіть практичний особливо в умовах слабкого освітлення. по темі.

Можливо це справа звички, але після хорошого оптичного відеошукача цей електронній мені геть не сподобався, зображення ріже око, а при недостатньому освітленні зображення сильно зашумлене. Але це ще раз повторю чисто суб'єктивна думка (але не тільки моя), оскільки я звик до оптичного відешукача.

Хоча із плюсів це те що там можна увімкнути лінії третей.

я би взяв ось такий комплект. за невеликі гроші

Об'єктиви в даному комплекті м'яко кажучи не дуже. Знімати телевиком при не дуже гарному освітлені без стаба буде складовато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би взяв ось такий комплект. за невеликі гроші

Об'єктиви в даному комплекті м'яко кажучи не дуже. Знімати телевиком при не дуже гарному освітлені без стаба буде складовато.

так я і не кажу, шо це супер-пупер об"єктиви. звичайні кІт-об"єктиви. повторюсь - основна перевага полягає в тому, що вони покривають великий діапазон фокусних відстаней. телевіком при поганому освітленні навіть зі стабом ви навряд чи щось путнє знімете. в таких умовах фот вже треба на штатив встановлювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно кенона, то ІМХО краще взяти тушку з кітовим EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS (він хоч і ненабагато але все ж таки краще за версію без стаба) а потім при необхідності прикупити Canon EF-S 55-250mm f/4-5,6 IS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну якщо бюджетний Кєнан, то все-таки краще брати 550Д ніж 500Д.

А от з фокусними тут да, 18-55ІС, а з часом 55-250ІС.

От в Найкон є кращий варіант 18-105ВР, він вже більш універсальний кіт.

А може топікстартеру ДСЛР і не треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От в Найкон

http://ru.wikipedia.org/wiki/Nikon

до 5 кілогривень найоптимальнішим вибором буде DSLR (і фото-відео, і "на виріст", та й продати можна буде за норм гроші)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... DSLR ... продати можна буде за норм гроші)

тільки якщо купиш б/у, тоді можна навіть виграти по грошах)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна також розглянути 600D - різниця між ним і 550-м близько 500 грн, але для відео наявність відкидного поворотного екрану буде дуже зручною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 600D є цікавіша штука аніж поворотний екран, він має встроєний синхронізатор для управління зовнішніми спалахами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Не надумали ще покі який брати,але щоб не відкривати ще одної теми порекомендуйте ще мильницю 600-800 гр.Мож і куплю зразу :).Знімати немовля дома

Сам надивився такі

Fujifilm FinePix Z90 Black

Fujifilm FinePix AV230 Black

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може купити для сімейного фото+ відео псевдозеркалку

Сенсор від дзеркалок , НД-відео і т.п. + невеликі габарити .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...