Перейти до змісту

Де можна поремонтувати механічний годинник?


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Люди добрі, підкажіть де в Луцьку можна поремонтувати механічний годинник? Годинник не вітчизняного виробництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В майстерні пр.Волі 15 механіку Китайського виробництва не ремонтують.Взагалі це не годинники, а іграшки і в багатьох випадках не дешеві. Найкращий варіант купити якісний годинник з гарантією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарованому коню в зуби не заглядують ))). А годинник скоріше за все китайський, хоча на Аукро хтось вистави як Американський, не знаю. Пише Akribos24.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переводив годинник, годинник зупинився, перевів, защолкнув назад крутілку, і вони не пішли. От і думаю що робити, в інструкції пише що крутити тіки проти годинникової стрілки, я крутив за. Але не думаю, що в дорогому годиннику це може бути причиною поломки, хоча хто зна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В більшосці механічних годинників є автопідзавод і ,якщо годинник не носити,він зупиняється.Візьміть годинник в руку і разів 10 добре похитайте,при цьому має бути невеличкий шум,це прцює автопідзавод.Якщо все в нормі годинник має запрацювати.Коли проблема з автопідзаводом попробуйте завест ключем(не у всіх моделях)так як просту механіку крутите ключ в перід(якщо на різьбі попередньо відкрутіь)Попробуйте такі маніпуляції,якщо допоможе буде добре,ні пишіть пдскажу куди звернутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там і підзавод є і вручну можна заводити (по інструкції). Маніпуляції провів не помогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше за все ключ при переведенні стрілок не до кінця в "замок" зайшов.

Спробуйте просто витягнути ключ, ледь провернути хвилинну стрілку і знову "втопити" його в корпус.

В самого таке спершу було, теж думав що годинник з дефектом попався.

А щодо якості кЕтайських годинників - то звісно не швейцарська фірма, але точність +1хв за 6-ть діб не рахую великою похибкою. Принаймі той що у мене.

Це у порівнянні з годинником котрий свого часу в "Своєму часі" (каламбурчик"с :_02: ) виклав за Orient automatic втричі дорожче і котрий мені так і не спромоглися налаштувати з прийнятною точністю (за дві доби наганяв +5хв) . А після того як в "Своєму часі" мене тикнули носом, що точність у нього по паспорту -30, +45сек/добу я взагалі "випав в осадок". Після третьої спроби налаштувати точний хід я більше в майстерню "Свого часу" не потикався (хоча мене запевнили , що налаштували згідно паспортних даних).

Власне сам винен, що детально не перечитав тех характеристики виробу. У мене з радянськими зразками асоціація була, що навіть з недорогих моделей годинників за Союза (з тих що в мене були) спішили чи пізнили максимум на 1-2хв за тиждень.

ПС Не гоню на магазин, просто випадок з життя, що стосується якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше за все ключ при переведенні стрілок не до кінця в "замок" зайшов.

Спробуйте просто витягнути ключ, ледь провернути хвилинну стрілку і знову "втопити" його в корпус.

В самого таке спершу було, теж думав що годинник з дефектом попався.

А щодо якості кЕтайських годинників - то звісно не швейцарська фірма, але точність +1хв за 6-ть діб не рахую великою похибкою. Принаймі той що у мене.

Це у порівнянні з годинником котрий свого часу в "Своєму часі" (каламбурчик"с :_02: ) виклав за Orient automatic втричі дорожче і котрий мені так і не спромоглися налаштувати з прийнятною точністю (за дві доби наганяв +5хв) . А після того як в "Своєму часі" мене тикнули носом, що точність у нього по паспорту -30, +45сек/добу я взагалі "випав в осадок". Після третьої спроби налаштувати точний хід я більше в майстерню "Свого часу" не потикався (хоча мене запевнили , що налаштували згідно паспортних даних).

Власне сам винен, що детально не перечитав тех характеристики виробу. У мене з радянськими зразками асоціація була, що навіть з недорогих моделей годинників за Союза (з тих що в мене були) спішили чи пізнили максимум на 1-2хв за тиждень.

ПС Не гоню на магазин, просто випадок з життя, що стосується якості.

на данний час, спробу купити механiчний годинник вважаю виправданою лише коли не знайшлося кварцового подiбноi краси. В iнших випадках мотиви покупки механiчного годинника менi не вiдомi :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, в принципе я согласен с твоим мнением, так как сам вообще ношу "механику" только по праздникам. но в хозяйстве она должна быть, это как выходной костюм и несколько галстуков. TIssot или Orient - чтобы простенько, но со вкусом.

вообще, механические часы в наше время - это статусная вещь, поэтому мотивы покупки дешевой механики для меня также остаются загадкой. впрочем, покупку качественного клона часов известной марки я еще как-то пояснить могу (надеваются редко, только "на тусу", давит жаба платить тонны нефти за детальку делового туалета), главное чтобы марка и цена оригинала соответствовала владельцу копии. хотя, Rollex отлично смотрится с Adibas'ом :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, ти не прав, питання зовсім не в статусі. Статус придумали ті хто за баблом більше нічого не бачить, а попонтуватись же треба.

Раніше це був просто кращий ніж у сусіда дрючок для добування хавчика, потім найкраща шкура мамонта, кінь, смокінг, авто і т.д.

Я думаю послідовність можна продовжувати і далі. Слава Богу таких не багато, або з часом це минає.

Для мене це просто звичка і прихильність до механіки. Комусь довподоби кварц чи електроніка, а мені подобається механіка і все.

А платити тони нафти за детальку туалету? Дик у мене з головою все гуд і спілкуюся я з колом нормальних людей. :_02:

Я годинник ношу кожного дня навіть при наявності мобільного, компа і всілякої електронної лабуди на роботі.

Звичка, радной, от і все. І для мене дико, що у вік електроніки ми розучилися робити якісно прості речі і дехто перевів їх в ранг статусу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30, если у тебя есть склонность или привычка к механике, ты ведь не купишь китайца или клон известной марки, верно?

и вообще, своим постом я ни в коем случае не хотел обидеть владельцев механических часов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніхто не в образі.

Просто крім міфічного "статуса" існують і інші варіанти.

Ти не повіриш, але придбав китайця (як писав вище) але не клон.

Просто функціональну річ котра мені впала в око і задовільняє якістю виготовлення.

Ну нема в мене звички "тащитися" від Ролекса (будь то оригінал чи клон) тільки тому, що це ролекс і інші невзмозі собі такого придбати. Це просто піжонство чистої води.

Якби були годинники російського чи нашого виробництва по зовнішньому вигляду/якості/ціні, то придбав би їх.

Мені потрібна річ на кожен день надійна ну і щоб не без "зовнішнього вигляду". :_02:

А попонтуватися при потребі в мене є чим і так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, ти не прав, питання зовсім не в статусі. Статус придумали ті хто за баблом більше нічого не бачить, а попонтуватись же треба.

Раніше це був просто кращий ніж у сусіда дрючок для добування хавчика, потім найкраща шкура мамонта, кінь, смокінг, авто і т.д.

Я думаю послідовність можна продовжувати і далі. Слава Богу таких не багато, або з часом це минає.

Для мене це просто звичка і прихильність до механіки. Комусь довподоби кварц чи електроніка, а мені подобається механіка і все.

А платити тони нафти за детальку туалету? Дик у мене з головою все гуд і спілкуюся я з колом нормальних людей. :_02:

Я годинник ношу кожного дня навіть при наявності мобільного, компа і всілякої електронної лабуди на роботі.

Звичка, радной, от і все. І для мене дико, що у вік електроніки ми розучилися робити якісно прості речі і дехто перевів їх в ранг статусу.

та не розучились, просто й колись нормальный механiчний годинник вартував пiв i бiльше зарплати середньоi i зараз вiн стiльки вартуе, а не 50-100 гривень. Та й колись не було альтернативи у виглядi кварца та електронiки . В мене самого кожен день на руцi механiчний годинник з автопiдзаводом, але лише тому, що на момент покупки в тому мiсцi де я купляв, з кварца нiчого гарнiшого не було, а цей дуже сподобався, от i ношу уже багато рокiв, не дивлячись на те, що вiн (годинник) ходить доволi неточно порiвняно з кварцевими :) Зламается то куплю кварцевий, а не механiчний, головне щоб вiзуально менi дуже сподобався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто й колись нормальный механiчний годинник вартував пiв i бiльше зарплати середньоi i зараз вiн стiльки вартуе, а не 50-100 гривень

Ти не рівняй тоді і тепер. Рівень розвитку і механізації не той.

Це всеодно що рівняти 80-ті і післявоєниий період (коли випустили перший годинник "Побєда") Доречі ті самі "Побєди" ходять досих пір і дюже точно.

А ті радянські годинники лягли в мене на полку в90-х лише тому, що не бралися їх ремонтувати їз-за браку запчастин в майстернях.

Доречі електронні годинники в 80-х вже були (наші), але коштували некисло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайдіть завтра пр.Волі 15,я гляну,а там підскажу куди звернутись.

Дуже дякую за допомогу. Всім рекомендую майстерню на пр. Волі, 15.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лет 9 назад я искал в Луцке мастера часового, чтобы отрегулировать ход на своих SEIKO5, так никто не хотел за это браться, все посылали на "Варшавку" в ларек часовой в "клетке" в бывшему подводнику (не помню, к сожалению его имени). Да он взялся, но только меня не устроила подстройка хода, хотя говорит для механики "все в пределах нормы". Ношу свои часы вот уже весной будет, как 11 лет, очень доволен. Ну в общем почти все часовщики посылали на "Варшавку".

post-14059-0-78126100-1326464757_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годинник працює, без проблем. Боявся, що коли буду стрілки переводити зупиниться, але, на щастя, все в нормі.

Так що звертайтесь в майстерню на пр. Волі 15 :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...