Перейти до змісту

продам воздушку 5.5 mm


Рекомендовані повідомлення

продам воздушку 5.5 mm майже нова в комплекті пулі і смазка до них

зробляна в німечені

ціна 700грн

post-14607-0-93607000-1325932422_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"зробляна в німечені" - так і написано на гвинтівці? корявою китайською мовою? :_09:

Де купувалась, скільки часу назад, чи є на неї паспорт, чи мінялись прокладки, яка швидкість кулі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"зробляна в німечені" - так і написано на гвинтівці? корявою китайською мовою? :_09:

Де купувалась, скільки часу назад, чи є на неї паспорт, чи мінялись прокладки, яка швидкість кулі?

Я так написав тому що в наш час багато хто не розуміє англійської мови якщо треба читайте так: mede in GARMANY

Купувалась у польщі місяць назад і до неї поспорту не треба документ є (інструкція) нічого не мінялось швидкість кулі невідомо писало на коробці але коробка загубилась ну можу сказати що швидко і потужно стриляє бо сам тримав в руках не одну воздушку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"зробляна в німечені" - так і написано на гвинтівці? корявою китайською мовою? :_09:

Де купувалась, скільки часу назад, чи є на неї паспорт, чи мінялись прокладки, яка швидкість кулі?

Я так написав тому що в наш час багато хто не розуміє англійської мови якщо треба читайте так: mede in GARMANY

Купувалась у польщі місяць назад і до неї поспорту не треба документ є (інструкція) нічого не мінялось швидкість кулі невідомо писало на коробці але коробка загубилась ну можу сказати що швидко і потужно стриляє бо сам тримав в руках не одну воздушку.

саме гiрше те, що ти навiть не розумiеш причини стьобу: "зробляна в німечені" на людськiй мовi пишется *Зроблено в Нiмеччинi* . Доречi слово mede е тiльки в голандськiй мовi i переводится як - також :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продам воздушку 5.5 mm майже нова в комплекті пулі і смазка до них

зробляна в німечені

ціна 700грн

post-14607-0-93607000-1325932422_thumb.j

я пару років назад таку продавав і знаю що це таке http://board.lutsk.ua/topic/64564-prodatsja-pnevmatichna-gvintvka/page__fromsearch__1

гвинтівка досить непогана, але зроблена для Німеччини, а не в ній!!! :0161: :0161:

:0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...