Перейти до змісту

Який бізнес найактуальніший в Луцьку?


MATSA

Рекомендовані повідомлення

Чи є в когось цікаві бізнес ідеї, яким потрібна допомого, по їх розвитку?

Баблос типу?

ПС: Містер олігарх, що з орфографією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є одна ідея: винайти машину часу, зганяти в осінь 1996 р. накупити доларів по 1,90 грн., тоді повернутись у 2009 р. і здати їх по 11 грн. Ну, як? Підходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є в когось цікаві бізнес ідеї, яким потрібна допомога, по їх розвитку?

А ви можете допомогти з розвитком любого бізнесу, від "школи стрип пластики" до полірування авто нано-покриттям?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є одна ідея: винайти машину часу, зганяти в осінь 1996 р. накупити доларів по 1,90 грн., тоді повернутись у 2009 р. і здати їх по 11 грн. Ну, як? Підходить?

тiльки не зловживайте, бо курси валют помiняются з точнiстю до наоборот, ну а далi *эффект бабочки* , думаю ви в курсi :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є одна ідея, було б добре як би її спонсорнули на тис. так 100 амереканських рублів. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є одна ідея, було б добре як би її спонсорнули на тис. так 100 амереканських рублів. ))))

iдеi не спонсорують зазвичай, спонсорують бiзнес- план. Рiзницю вiдчуваеш сподiваюсь ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є в когось цікаві бізнес ідеї, яким потрібна допомога, по їх розвитку?

думаю, нікого тут не фінансуватимете 100%. Просто, типу, хочете шоб за Вас подумали інші, попідкидали своїх безкоштовних ідей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеї нічого не варті.

чого б це? от в мене є ідея: дай мені сто баксів. Теоретично ти можеш дати мені їх, тому ідея коштує сто баксів. А практична вартість її - це вже як хто дасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого б це? от в мене є ідея: дай мені сто баксів. Теоретично ти можеш дати мені їх, тому ідея коштує сто баксів. А практична вартість її - це вже як хто дасть.

то при такiй логiцi мислення, будьяка iдея, особливо такого типу, ще й небезпечна для здоровья, бо замiсть 100 баксiв i в вухо дати можуть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маєте зайві гроші і не знаєте куди їх діти?? :( То краще допоможіть дітям!! Да, бабла не накосите (звісно, якщо не хотілось ідей надурно), але добре діло зробите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хоть хтось проведе на вишкові нормальний інтернет думаю всі абоненти ого навіть будуть раді перейти на більш стабільніший і шивдший нет я вже не говорю про пінги.

Чим не бізнес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши в лічку мені я розповім яка є ідея,ну і звісно скільки ти хочеш вложити і на яких умовах.А от прикол всі пишуть а автор мовчить:-))))))))

Продукти і туалетна бумага саме актуально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

От мені ідея з консолями подобається, зробити такий собі клуб консолей де кожен може на PS3 побавитись у любу гру або в XboX360...

Хм... цікаво скільки би народ був би готовий платити за годину? Щоб прикинути прибутки/витрати

Якщо так чісто пофантазувати, що наша доблєсна міліція і далі буде чухати задницю і небачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...