Перейти до змісту

рибка


igora777

Рекомендовані повідомлення

За декілька днів до Нового року придбав морожену скумбрію на базі , що знаходиться в районі ресторану "Світлофор" та окремої роти ДАЇ, заїзджати треба ( тобто НЕ треба) або з набережної або від " Променя " вниз і на переїзді направо. Мав серйозний намір -порадувати домашніх копченою рибкою власного приготування, роблю це далеко не перший рік. Але коли рибка розмерзнулась, на мене чекало велике розчарування, риба разлазилась в руках.Спроба нагодувати кота тією рибою також закінчилась невдачею!!! Думаю - більше я туди не поїду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в основному морожену рибу купую в мережi магазинiв *Океан*. Продавцi вже впiзнають в лице :) В бiльшостi випадкiв все добре, але всерiвно iнколи трапляются нюанси. Це я до того, що з мороженою рибою будь де i будь хто може попасти *впросак* Продукт везется хтозна звiдки i в хтозна яких умовах, так що не факт, що виннi саме тi, хто цю рибу продае

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ловіть рибу самі:) і буде Вам здоровья:) - звичайно це жарт, а якщо серйозно то також рекомендую магазини Океан (перевірено часом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чому, але багато чув про цю базу тільки хороші відгукі і якраз на новий рік знайомі там купували рибку багатьох видів ( морожену також готували), але при купівлі як правило її нормально оглядали і купили хорошу смачну рибу, сам пробував.

ІМХО: писати таку річ як " не їхати і не купувати" саме на цій базі рибу з Вашої сторони не правильно. Всі ми колись попадаємся на простроченні товари, сам попадався, але визнавав помилку зі своєї сторони, тому що не дивився на термін виготовлення і т.д. Будьте уважніші просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чому, але багато чув про цю базу тільки хороші відгукі і якраз на новий рік знайомі там купували рибку багатьох видів ( морожену також готували), але при купівлі як правило її нормально оглядали і купили хорошу смачну рибу, сам пробував.

ІМХО: писати таку річ як " не їхати і не купувати" саме на цій базі рибу з Вашої сторони не правильно. Всі ми колись попадаємся на простроченні товари, сам попадався, але визнавав помилку зі своєї сторони, тому що не дивився на термін виготовлення і т.д. Будьте уважніші просто.

а я не згоден з Вами. Людина купила у конкретному Місці і по факту написала свої враження. Однак купуючи рибу він надіявся на якісний товар, а ось продавець про якість товару точно знав....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чьо чувак на відео спочатку важить середній шматочок філе з мисочки, а потім — найближчий до камери? Тіпа, ловкасть рук і нікакова машеннічіства?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риба з голови псується. В циклі передач "Ілюзія безпеки" дуже не радили купувати безголову рибу так як по голові (очах) можна побачити на скільки риба свіжа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риба з голови псується. В циклі передач "Ілюзія безпеки" дуже не радили купувати безголову рибу так як по голові (очах) можна побачити на скільки риба свіжа.

у них как и в жизни - безголовые ценятся дороже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мои коллеги уже очень много лет затариваются на єтой рыббазе. Никаких жалоб, наоборот хвалят. буквально два дня назад одна из них там покупала, всё гуд...Может просто ТСу не пофартило ? всяко бывает... имхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...