Перейти до змісту

Соцвиплати дітям


keepo

Рекомендовані повідомлення

Народ, з квітня соцвиплати на дітей проводить собез по місцю проживання. дружина зробила карточку куди мали б перечисляти гроші. чот там її бухгалтер напутала - з собезу прислали цидулку, мол поміняйте. поміняли, занесли бухгалтеру нові документи, та мала їх відправити в собез (каже, що відправила).

Тепер питання: за квітень хтось щось отримував, а за травень? взагалі як там проводяться собезом виплати?

ЗІ. гроші не Бог вісь які, але лишніх 100 уев ніколи лишніми не бувають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, з квітня соцвиплати на дітей проводить собез по місцю проживання. дружина зробила карточку куди мали б перечисляти гроші. чот там її бухгалтер напутала - з собезу прислали цидулку, мол поміняйте. поміняли, занесли бухгалтеру нові документи, та мала їх відправити в собез (каже, що відправила).

Тепер питання: за квітень хтось щось отримував, а за травень? взагалі як там проводяться собезом виплати?

ЗІ. гроші не Бог вісь які, але лишніх 100 уев ніколи лишніми не бувають ;)

жена как раз в Луцке начала бодягу по оформлению всех положенных выплат. больничных, и т.д. (в Киеве это просто нереально). как что будет понятно - буду делиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жена оформила примерно месяц назад карточку, но выплаты как ей сказали начнутся вроде только с июня, денег нет чтоли не помню точно. Видать на выборы собирают ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, з квітня соцвиплати на дітей проводить собез по місцю проживання. дружина зробила карточку куди мали б перечисляти гроші. чот там її бухгалтер напутала - з собезу прислали цидулку, мол поміняйте. поміняли, занесли бухгалтеру нові документи, та мала їх відправити в собез (каже, що відправила).

Тепер питання: за квітень хтось щось отримував, а за травень? взагалі як там проводяться собезом виплати?

ЗІ. гроші не Бог вісь які, але лишніх 100 уев ніколи лишніми не бувають ;)

Наш родився в березні я взяв відпуск і по всіх інстанціях (соцбез) зібрав всі документи зробили карточку, в причину того що після родів перші 2 місяці вона рахується на лікарняному попросили почекати до травня і пренести витяг з наказу про декретну відпустку, я буквально в минулу пятницю завіз його в соцбез де мене повідомили що перше нарахування коштів на карточку ми отримаємо десь в липні :mdr: , такшо шановний татусь набераємось терпіння і чекаємо!!! :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такшо шановний татусь набераємось терпіння і чекаємо!!! ;)

главное - чтобы карточки не заэкспайрились :-)

а то, что выплаты с задержкой - это нормально

стартуют они всегда с опозданием

но потом вроде как устаканиваются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

UP

Вже хтось отримував допомогу чи ні ато я вже починаю грішити на наших бухгалтерів (що може щось напутали з оформленням)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня жена в июне документы сдала. до сих пор сидит в Луцке. инфа такая, что должен прийти инспектор, проверить условия содержания ребенка и вынести вердикт, пойдут ли деньги по назначению. после этого будут платить. обещали, что инспектор будет в июле.

у соседей (в Луцке) такая же ситуация, документы сдали в мае. инспектора тоже еще ждут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповідь.

Питання знімається жінка зїздила в банк і взнала що вже гроші є.

Але їй їх на дали бо карточка оформлена на мене а в неї небуло ніякого доручення :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребенок родился 26 апреля. Где то через недельку я пришел в собез и за минут 20 все оформил. Где то в начале июля вспомнили за эти дотации, пошли в приват - забрали карточку и сняли 4 с чем то штуки гривен в банкомате. никакие инспекторы не приходили и даже не планировались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці, зі мною в червні собез розрахувався по всіх боргах за рік (тобто, єдиний місяць, коли затримали після переведення з роботи на собез, був січень), а зараз місяць в місяць до двадцятого числа виплачують декретні. Так що не переживайте, гроші платитимуть :). А моя кума тільки через собез отримувала, як безробітна на момент пологів, то з затримкою, але теж постійно платять. Зі скількома матусями не говорила, проблем нема. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже 2 місяці ніяких грошей з собезу нема :ok2:

собесу зонтиков не закупили - они и не ходят с инспекциями. :)

кстати, реально, имею инфу, что инспектора таки надо дождаться, иначе, могут зажать выплаты. не знаю, что это за порядки, но мои сидят и ждут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, 1.07 перевіряв карточку - поступили гроші за три місяці (04,05,06). Сьогодні 23-те, по-ідеї мали б виплатити за липень. в 13.20 проходив мимо банкомата - грошей не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 13.20 проходив мимо банкомата - грошей не було...

карточка какого банка?

обычно в это время поступления еще не видать (у большинства банков)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карточка какого банка?

обычно в это время поступления еще не видать (у большинства банков)

а зараз місяць в місяць до двадцятого числа виплачують декретні

карта Укрсоцбанк

це я до того, що якби до 20-го соцстрах перерахував в банк, то банк би вже мав покласти на карту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карта Укрсоцбанк

це я до того, що якби до 20-го соцстрах перерахував в банк, то банк би вже мав покласти на карту...

а-а-а

там до 20-го?

хотя там может быть пара банковских дней на зачисление, а тут еще и выходные. никакой банк не откажется денег чужих покрутить лишние сутки-другие :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

жене зачислили балабасы на карточку. но, народ неустанно говорит, что надо таки ждать инспектора с проверкой. блин, что этот инспектор инспектировать собирается?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жене зачислили балабасы на карточку. но, народ неустанно говорит, что надо таки ждать инспектора с проверкой. блин, что этот инспектор инспектировать собирается?

Приходили, інспектіровали, дивляться на всякі речі (холодильник, телевізор, мебель ... і т.п.), записували марки техніки. Була приємна молода жіночка. Це тіпа якщо є необхідна побутова техніка та меблі в дома - то значить все гуд і гроші будуть тратитись на дитину а не на купівлю нового теліка.

Хоча наскільки відомо - гроші всеодно всім дають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...