Перейти до змісту

Губернатор Житомирщини не їздитиме на електричці - "це нікчемно"


Korting

Рекомендовані повідомлення

Голова Житомирської обладміністрації Сергій Рижук вважає, що їздити на електричці нікчемно.

Про це він заявив під час прес-конференції в суботу, повідомляє "Gazeta.ua".

На запитання журналістів, чи буде він користуватися електричкою Житомир-Київ, губернатор відповів, що йому дешевше їздити на власному автомобілі.

Він це пояснив тим, що якщо він приїде до Києва на вокзал, йому треба буде їхати до Кабміну чи в інші установи, і доведеться брати таксі, а це дорого.

"Якщо хочуть бачити губернатора простим рубахою-парнем — цього не буде. Я не буду їздити електричкою", - зазначив Рижук.

"Якщо хтось хоче, щоб я їздив на велосипеді, то цього не буде. Може я і хочу, але не буду їздити у Житомирі на велосипеді. Мій автомобіль ("Toyota Camry") привіз в область 126 мільйонів гривень", - розповів він.

На зауваження журналістів, що мер Лондона їздить на велосипеді, Рижук відповів прислів'ям:

"Коня кують, а жаба ногу підставляє". І взагалі, у нас цивілізація. Це не питання дешевого авторитету і "хлопця в дошку". Я вважаю, що їздити електричкою — це нікчемно".

Рижук є членом Партії регіонів. Він уже відомий своїми різкими висловлюваннями.

До речі, 30 листопада молодіжні організації Житомира подарували меру міста Володимиру Дебою велосипед на знак протесту проти купівлі дорогого службового автомобіля Toyota Highlander за 600 тисяч гривень.

Вони залишили велосипед, гроші на який збирали у місцевих мешканців, під стінами Житомирської міськради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голова Житомирської обладміністрації Сергій Рижук вважає, що їздити на електричці нікчемно.

Про це він заявив під час прес-конференції в суботу, повідомляє "Gazeta.ua".

На запитання журналістів, чи буде він користуватися електричкою Житомир-Київ, губернатор відповів, що йому дешевше їздити на власному автомобілі.

Він це пояснив тим, що якщо він приїде до Києва на вокзал, йому треба буде їхати до Кабміну чи в інші установи, і доведеться брати таксі, а це дорого.

"Якщо хочуть бачити губернатора простим рубахою-парнем — цього не буде. Я не буду їздити електричкою", - зазначив Рижук.

"Якщо хтось хоче, щоб я їздив на велосипеді, то цього не буде. Може я і хочу, але не буду їздити у Житомирі на велосипеді. Мій автомобіль ("Toyota Camry") привіз в область 126 мільйонів гривень", - розповів він.

На зауваження журналістів, що мер Лондона їздить на велосипеді, Рижук відповів прислів'ям:

"Коня кують, а жаба ногу підставляє". І взагалі, у нас цивілізація. Це не питання дешевого авторитету і "хлопця в дошку". Я вважаю, що їздити електричкою — це нікчемно".

Рижук є членом Партії регіонів. Він уже відомий своїми різкими висловлюваннями.

До речі, 30 листопада молодіжні організації Житомира подарували меру міста Володимиру Дебою велосипед на знак протесту проти купівлі дорогого службового автомобіля Toyota Highlander за 600 тисяч гривень.

Вони залишили велосипед, гроші на який збирали у місцевих мешканців, під стінами Житомирської міськради.

ще одне пихате гу@но

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наш теж недавно засвітився на одному з каналів тим, що відмовився (герой!) від нової машини, а їздить на кіа попередника (причому, не забув наголосити, що машина була в препоганому стані, після аварії)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не... почекайте... а на чому ему ездить? для чего эта вся показуха, типа я большой начальник, но я такой же как все, буду на работу ездить возом , напиханым соломой, или же я большой начальник, но я как тинейджер, на велике на работу... как все...

ага.. Как ющенко, во время празднования Дня победы, вмазал соточку с фронтовиками, и сел сам за руль авто..

Он Президент, но он такой как все...

аж нудно от этих воплей...

Стал большим начальником ? держи марку!!!!

Вопрос: тогда для кого были созданы и создаются до сих пор предметы, так называемой роскоши???? Дорогостоящие авто, недвижимость, сорта вин, предметы табакокурения ? для кого ????

а вы ноете... станьте большими начальниками, добейтесь свободного доступа к этим предметам... я увижу, как вы на великах кататься будете)))

имхо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наш теж недавно засвітився на одному з каналів тим, що відмовився (герой!) від нової машини, а їздить на кіа попередника (причому, не забув наголосити, що машина була в препоганому стані, після аварії)

бачив я недавно його на джипі Лексус з номерами 0001

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наш теж недавно засвітився на одному з каналів тим, що відмовився (герой!) від нової машини, а їздить на кіа попередника (причому, не забув наголосити, що машина була в препоганому стані, після аварії)

Не плутайте обласне і міське начальство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не... почекайте... а на чому ему ездить? для чего эта вся показуха, типа я большой начальник, но я такой же как все, буду на работу ездить возом , напиханым соломой, или же я большой начальник, но я как тинейджер, на велике на работу... как все...

ага.. Как ющенко, во время празднования Дня победы, вмазал соточку с фронтовиками, и сел сам за руль авто..

Он Президент, но он такой как все...

аж нудно от этих воплей...

Стал большим начальником ? держи марку!!!!

Вопрос: тогда для кого были созданы и создаются до сих пор предметы, так называемой роскоши???? Дорогостоящие авто, недвижимость, сорта вин, предметы табакокурения ? для кого ????

а вы ноете... станьте большими начальниками, добейтесь свободного доступа к этим предметам... я увижу, как вы на великах кататься будете)))

имхо..

Вся проблема у тому, що посада мера, губернатора, президента в Україні розглядається як подарунок долі (що б красти, наживатися, мстити колишнім конкурентам, обідчикам), а не як звичайна робота. Їх взяли на роботу, а не красуватися на дорогих авто! Чому у Європі (Чехія, Угорщина) біля канцелярії президента можна вільно пройти, їх автівки їздять без кортежів охорони? Тому, що вони просто працівники, такі як і лікар, чи вчитель.

До речі, біля канцелярії президента Угорщини я помітив виключно Шкоди! Що Угорщина бідніша за Україну? Ні! Просто люди мислять по іншому!

Що у авто за 600 тис грн мер краще думатиме над проблемами міста, ніж у авто за 150 тис грн? Суиніваюся. А чому б не наблизитися до реальних проблем міста і не проїхатися 1-2 рази на тиждень громадським транспортом? Тому вони (депутати, мери, губернатори) лунатікі у нас, тому що не мають найменшої уяви про справжні проблеми громади міста, вулиці чи країни вцілому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кормим троліка, кормим

Одне радує: ненавидить жидо-масонів

(депутати, мери, губернатори) лунатікі у нас, тому що не мають найменшої уяви про справжні проблеми громади міста, вулиці чи країни вцілому.

Та знають вони про проблеми, просто по.уй, свої забаганки розрулити б: час правління обмежений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому вони (депутати, мери, губернатори) лунатікі у нас, тому що не мають найменшої уяви про справжні проблеми громади міста, вулиці чи країни вцілому.

добре вони знають проблеми народу, їм просто пофіг на всіх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому що не мають найменшої уяви про справжні проблеми громади міста, вулиці чи країни вцілому.

як уже сказал Котик, всё они знают, не с Луны свалились же...

просто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи мені теж якось ніякого коли їду у тролейбусі, тому віддаю перевагу ходити пішки або якщо великі відстані треба подолати то маршрутками, хіба що на худий кінець захожу у ту немиту залізну штуку з рогами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба що на худий кінець

:_07:

трудности перевода, так сказать,

а мне хоть траллик, хоть дизель, хоть маршрутка - вшистко едно! Наушники нахлобучил, и вперёд, и с песней !!!! :horse:

и плевать, кто там на каких машинах катается!!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и плевать, кто там на каких машинах катается!!!! :)

Да да і дивиться зі свого лєксуса на тебе як на гавно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да да і дивиться зі свого лєксуса на тебе як на гавно

пусть смотрит как хочет, мне от этого ни жарко и ни холодно, мне с ним детей не крестить :)

Тем более, что крутизна машины прямо пропорционально зависит от увеличения процента быть разбитым в дребезги, и в месте со своим лексусом приехать на аудиенцию в Ад :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

getto а пачіму ти пішеш па руцкі? в бібліотеці не дорікають прихильники української?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

getto а пачіму ти пішеш па руцкі? в бібліотеці не дорікають прихильники української?

Если ты почитаешь мои посты несколько летней давности, да и сегодняшний , ты найдёшь там все ответы на свой вопрос :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

getto а пачіму ти пішеш па руцкі? в бібліотеці не дорікають прихильники української?

мабуть, так більше понимают, смотри, як Азаров спілкується - бері уроки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...