Перейти до змісту

Questionat-2012. Нафиг надо?


ursa

Нужен ли проект "Квестионат"?  

44 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

В преддверии следующего сезона...

Просьба заполнить галочками и точечками анкетку.

Очень приветствуются развёрнутые мысли и конструктивная критика, сумасбродные идеи и посильная помощь, заинтересованность и пожелания.

Не стесняйтесь, ё-моё, отписывайтесь в теме!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє бачення.

1. Квестіонат тра однозначно. Ключове питання як на мене - де набрати достатньо команд, щоб К. був цікавим і непередбачуваним. Мисля така: треба використати лідерську базу попереднього квестіонату, трохи розпорошити і сформувати додаткові команди. Під лідерською базою маю на увазі не брендові назви, а конкретних людей, які за ними стоять. Грубо кажучи великі команди треба переполовинити на окремих людей (лідерів), які потенційно можуть організувати свою команду. Як варіант. Ясно, що це зовсім не рішення оргів, чи якогось там комітету, а рішення команд і їхніх актвістів. Вони мають бути свідомі того, що розпорошуючись, вони втрачають певний інтелектуальний підготовлений ресурс, але натомість отримають значно цікавіші і інтригуючі квести. Думаю з пяти стабільних команд може нашкрябатись 8-9. Про це можна говорити вже зараз і в цій темі.

В іншому варіанті мені слабо віриться, що "вдруг аткуда ні возмісь" зявиться пятірка сильних команд, яка відганяє весь К. і ще навіть складе при цьому конкуренцію ветеранам.

2. Про рейтинг. Як на мене, без рейтингу втрачає сенс квестіонат. Без загального підсумку - це буде просто набір квестів без будь-якого звязку і взаємозалежності... але я б трохи рейтинг покрутив. Перша пропозиція - виводити не загальну суму балів, а середнє арифметичне, а також запровадити правило "-1". Тобто кожна команда має право на одну гру, яка не враховуватиметься в середніій бал. Якщо команда пропустила одну гру - вона не враховується в рейтинг, а якщо команда дисциплінована і відвідала всі, то має право на те, щоб найгірший результат не був врахований у рейтингу, що покращить загальний результат.

3. Тра якесь заохочення придумати для команди, яка займає в квесті останнє місце. Наприклад, бонус на наступну гру 1 година. Це зробить результати більш рівними і додасть непередбачуваності в тому, що вигідніше буде зайняти останнє місце, ніж передостаннє.

4. Як на мене, найкраще поєднувати і денні і нічні квести. Тільки наступного разу під час денного квесту не робити старт біля горящого цума.

5. Про орків. Було б класно, якби кожна команда проводила свою гру. Перевага в тому, що це дає серйозну розрядку для мозку, який в багатьох не налаштований на частоту таріка і урси. Різні людли, різні завдання - так цікавіше. Крім того, такий формат - це +1 сильна команда від орків на К. А це не мало. Мінус в тому, що ми не знаємо чи справляться всі команди з цим завданням. Досвід - велика справа. Хоча, можна пошукати золоту середину. Замість постійної команди орків, може бути один гуру, який просто допомагатиме іншим командам на достойному рівні організувати квест. А інший гуру робить команду. Гуру можуть мінятись. Для деяких команд (які мають такий досвід) гуру не потрібен, то вони можуть погоцати разом.... ну ото шось таке.

Ну ніби поки все. Я за К. всіма кінцівками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С проведениями квестов отдельными командами идея хорошая, но малореализуемая. Не будет "ровности" в квестах. Не каждая команда захочет проводить, не каждая сможет, будут "договорные" игры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і не треба відписуватися, підпишуся під словами Druidа. :)

Тому підтримую його точку зору.

Єдине, п. 5. В теорії це було б цікаво. Однак, на практиці, TreNer правий, навряд чи кожна команда зможе (захоче) організовувати і вже надто велика ймовірність домовленостей. Ось це мінус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужен ли проект в 2012-м году? - нет ( мое мнение)

Если ничего не изменить в условиях - в прогнозируемых участниках будут только команды-лидеры (1-3 место), что автоматически приведет к отмене квеста.

Интересный вариант предложен был на афтепати последнего квеста- составление команд по жеребьевке.

Мож попробуем? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tais, твоя думка ні. Ок. Але чому ти вважаєш, що в прогнозованих учасниках будуть лише команди-лідери? Невже участь лише заради місця? Головне ж - це сам процес, драйв від того, що розгадали, знайшли. Але рейтинг однозначно потрібен, бо він запалює. Є стимул.

А стосовно жеребкування при формуванні команд...Не згідна. Що таке команда? Це люди, які один до одного звикли у грі, кожен в команді має якусь функцію, хтось мізкує краще, хтось шукає тощо. Вже знаєш що від кого чекати і як діяти разом. А щоразу новий склад...лебідь, рак і щука...Щось на зразок того. Воно може й цікаво було б, але сформована команда все ж краще, результативніше. Моя точка зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жеребкування - це було б цікаво.

Принаймі таку практику спробувати хоч раз потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна було б обмежити кількість учасників 1 команди 4-ма, а не 5-ма як зараз було, це б збільшило кількість команд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Или парный квест, как марафон.

Парний - це як? Команди попарно чи по два гравці у команді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С проведениями квестов отдельными командами идея хорошая, но малореализуемая. Не будет "ровности" в квестах. Не каждая команда захочет проводить, не каждая сможет, будут "договорные" игры.

Я думаю, що "договорняків" можна уникнути. Більша проблема, якщо команда відмовиться проводити свій квест і це поламає всю схему. На цей випадок треба сформувати скелет команд, які сто процентів не підведуть. Думаю такі є. Наприклад 7-8 клманд, відповідно стільки ж ігор. А всі інші (легіонери) - масовка. прилетіли - вилетіли. Врешті, може є якась команда, яка просто один раз хочу взяти участь у квесті..... не робити ж їй після того свій квест.

ну... тобто, я за такий варіант як схему, але деталі треба продумати.

От взяти і сформувати склади команд вже зараз і тоді все стане видно. Чи є достатньо команд, чи можуть вони провести квест і т.д.

а стосовно 2-4 учасника (або навіть 2-3) - теж думав.... забув написати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але чому ти вважаєш, що в прогнозованих учасниках будуть лише команди-лідери?

Можно просмотреть статистику последних квестов- это очевидно.

Так же очевидно . что именно участники этих команд будут за рейтинги ( см. выше)

Невже участь лише заради місця? Головне ж - це сам процес, драйв від того, що розгадали, знайшли.

Если именно это главное- то для чего рейтинг?

Але рейтинг однозначно потрібен, бо він запалює. Є стимул.

"він запалює" - только когда он достаточно высокий. Т.е. ты участвуешь только в тех командах ( соревнованиях ) где можешь выиграть, где у тебя хороший рейтинг?

Да, это круто- играть в хорошей команде!! Но их всего 3!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що "договорняків" можна уникнути. Більша проблема, якщо команда відмовиться проводити свій квест і це поламає всю схему. На цей випадок треба сформувати скелет команд, які сто процентів не підведуть. Думаю такі є.

100 процентов может дать только один чувак ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В следующем году хотелось бы принять участие, но если будет принят формат в котором команды должны будут провести свой квест, то я пас. Во-первых потому что еще никогда участие в квестах не принимал нет опыта, не известно какого рода задания должны быть и как это все выглядит. Хотя в дальнейшем такую перспективу рассматриваю. Кол-во человек в команде на мой взгляд может быть, скажем так, от 2-х до 5-и. Одному опасно, т.к. всякое может случится(практика прошлого года), больше 5-и это уже тяжело собрать необходимое кол-во команд. Еще можно делать смешанные квесты и днем и ночью. Ночные проводить преимущественно летом когда тепло, а весна-осень проводить днем. Не могу я себя заставить выползти в холодину на улицу к тому же ночью. Наверное не дорос еще до того уровня экстримализма :) Так же не приветствую купание в ледяной воде :0117: Вот такие небольшие 5 копеек с моей стороны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понемногу буду делиться мыслеформами :)

Можна було б обмежити кількість учасників 1 команди 4-ма, а не 5-ма як зараз було, це б збільшило кількість команд
Или парный квест, как марафон.
а стосовно 2-4 учасника (або навіть 2-3) - теж думав.... забув написати :)

Предварительно в следующем году планируются команды 3-4 человека.

Два - не очень удачный вариант. В случае неких траблов с "местными" три человека решают больше ;) Но это не основное :) Логика "на двоих" и "на троих" - отличается. Трое быстрее могут сообразить, быстрее на нужную волну настроиться, больше идей высказать. Да и тот же код, к примеру, втроём искать значительно легче.

Грабли в другом месте. Вот катал человек в "успешной" команде - и тут его попросили, мол, у нас тут лимит, да и мы как бы между собой ближе... поищи себе команду. Каковы шансы, что человек захочет вообще после этого участвовать? Т.е. потенциально "минус один" участник. А это очень хреново. И сколько таких "минус один" будет в итоге?

Поймите, суть не в том, что есть пять-семь-десять команд! "Десять по три" и "десять по пять" - это на 20 человек, принявших участие, больше!

Интересный вариант предложен был на афтепати последнего квеста- составление команд по жеребьевке.

Мож попробуем? :)

Жеребкування - це було б цікаво.

Принаймі таку практику спробувати хоч раз потрібно.

Жеребьёвка, случайные люди... Проходили это уже, кажется, пару лет назад. В итоге сформировались костяки команд, которые оставались достаточно постоянными, разве не так?

Команда потому и команда, что научилась понимать друг друга с полуслова, и результативнее она, да :)

Можно пробовать, конечно, это уж на ваш выбор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если ничего не изменить в условиях - в прогнозируемых участниках будут только команды-лидеры (1-3 место), что автоматически приведет к отмене квеста.
Але чому ти вважаєш, що в прогнозованих учасниках будуть лише команди-лідери?
Можно просмотреть статистику последних квестов- это очевидно.

Так же очевидно . что именно участники этих команд будут за рейтинги ( см. выше)

Неочевидно. Посмотри на "МРТ".

Невже участь лише заради місця? Головне ж - це сам процес, драйв від того, що розгадали, знайшли.
Если именно это главное- то для чего рейтинг?

Задумывался он для привлечения людей и для удержания их в проекте.

Але рейтинг однозначно потрібен, бо він запалює. Є стимул.
"він запалює" - только когда он достаточно высокий. Т.е. ты участвуешь только в тех командах ( соревнованиях ) где можешь выиграть, где у тебя хороший рейтинг?

Да, это круто- играть в хорошей команде!! Но их всего 3!

Да, это проще - сказать "я тупой, я ленивый, лучше я пива попью, мне ничего не светит".

Позиция "я ничего не знаю и не понимаю - поэтому не хочу" убивает команды. Хорошо, что есть те, кто, несмотря на проигрыши, всё-таки продолжает играть. Ради игры, а не какого-то призрачного места в рейтинге.

Да и вообще, не будь рейтинга - намного ли больше команд приезжало бы?

Много ли людей, которые терзают орков на счёт следующих игр, а не ожидают магического пинка под зад, сопровождаемого порцией отборных матов? На 200% уверен - команд было бы столько же, и люди были бы те же. Плюс один, минус один в команде - как и было, в принципе, в проекте.

Очень (мягко сказано) неправильная позиция - нафига мне участвовать, если я ничего не могу решить? - нафига мне участвовать, если половина игр прошла? - нафига мне напрягаться, если можно заняться чем-либо полезным?

Вам что, действительно важнее быть первыми и чувствовать себя умнее других, чем играть ради самой игры и радоваться, когда получается что-нибудь решить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если ничего не изменить в условиях - в прогнозируемых участниках будут только команды-лидеры (1-3 место), что автоматически приведет к отмене квеста.

а може давайте поділити на групи?? Дуже розумні, Розумні ,.... і так далі))))

рейтинг потрібний однозначно!

на рахунок формату організації квестіонату:

- потрібно щоб кожна команда організовувала гру і за це давати певну кількість балів, чи максимальну або середню в залежності від кількості команд... тоді і цікаво проводити ти нічого не втрачаєш

- команда організаторів повинна бути , контролювати рейтинг допомагати командам в орг питаннях + брати участь у іграх

- команда яка бере вперше участь в квестіонаті може зробити гру в кінці сезону коли буде досвід участі в іграх я думаю це не є проблема.

склад команди 3-5 чол

на рахунок договорняків, ми ж всі такі чесні, ми ж катаємся не за призами, так чому про договорнякі згадали))))

вияснити можна просто, зливали завдання чи ні, а якщо договорняк то в рейтинг 0 балів команді яка організовувала і команді якій злили.

шкода що не був на крайньому квесті((( були об'єктивні причини

Questionat-2012 потрібний 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ещё по квестам.

Точнее - по рейтингу.

Проходит цикл игр. Каждая игра оценивается. Каждая команда получает какие-то баллы за игру. Пока вроде как обычно :)

Та команда, которая хочет участвовать в рейтинге, сдаёт помимо стартовых взносов ещё какую-то сумму перед игрой (например, 20-30 грн). Эти деньги идут в призовой фонд Квестионата. В конце сезона команда-победитель получает либо собранный денежный приз, либо какой-либо материальный.

Кроме того, за проведение квеста команда-участник получает столько же баллов, сколько и первая "рейтинговая" команда.

Но это ещё не всё. Баллы начисляются в порядке занятых мест. И, конечно же, "рейтинговые" команды могут занять далеко не первые места. И они получают соответствующее количество баллов за занятое место в общем зачёте среди всех участвовавших команд. Т.е. не будет такого, что занявшие третье место в общем, но первое среди "рейтинговых", получат максимальное количество баллов. При таком раскладе гораздо сложнее будет предсказать результат заранее :)

И это ещё не всё. Призовой фонд конкретной игры будет вручаться не команде, занявшей первое место ;) Будет проводиться лотерейка, в которой сможет выиграть любая из команд :)

Вот как-то так мне видится проект в следующем сезоне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка....

Квестіонат однозначно ТАК !!!..Якщо звичайно є бажання ним займатись,бо реально це тяжка праця над утопічним проектом..але проектом який мене особисто стимулював зносити свій велосипед з 5 поверху..за рік половина виїздів на велосипеді була саме завдяки квестіонату...і тільки дякуючи йому я змащував свій велосипед..)))))))))))..Тож я однозначно за...в суботню ніч є чотири варіанти чим можна зайнятись..поквестити...поспати..напитись...ну і свій варіант..)))))...я думаю,якщо робити раз в місяць квест,то якраз всі чотири суботи різноманітні і яскраві...або ні...))

На рахунок рейтингу..знову ж таки однозначно ТАК!!!..і не тому,що наша команда зайняла перше місце...і не тому що ми отримали призи...та не стимулює мене кубик рубик...я його навіть в руки не взяв..і так і не навчився складати...а всі ті 50 гривневі купюри виграні разом ж і пропивались....мене стимулює боротьба..запал...дихання в спину суперників....адреналін в кінці-кінців..і рейтинг тут грає зовсім не останнє місце! Та тут не треба вигадувати велосипед..якщо цей проект хоч трішки спортивний,то де ви бачили,хоч один вид спорту без рейтингу???Тільки рейтинг тримає напругу і бажання боротьби протягом довгого часу!!!..а так це буде всеодно що товариський матч в футболі...таке собі ігрове тренування,де результат взагалі нічого не значить крім як для втіхи власного его...хоч можливо комусь і таке подобається.....хто боїться програвати...

Що стосується варіантів рейтингу,то тут вже все давно придумано в інших видах спорту.просто обрати той який найбільше підходить для всіх...це можна так само обговорити...

Я не розумію людей які говорять що їх лякає рейтинг,бо вони приїзджають на одну гру...та підсумок кожної ж гри підводиться незалежно від рейтингу,виграв-програв і радій...та не звертай уваги на рейтинг....Давайте назвемо це етапами кубку...як в біатлоні...я приїхав на один етап..виграв..і я чемпіон етапу кубку..і до дупи мені рейтинг я всеодно Чемпіон етапу!!!

Я вважаю.що якщо буде квестіонат,то питання рейтингу не повинне звучати так/ні...а лише ,як розвинути цей рейтинг і за якою схемою його рахувати!!!! Це стосується не лише квестів, а також теж саме ОБОВ"ЯЗКОВО треба зробити в крос-кантрійних гонках!!!!

На рахунок того щоб команди проводили авторські ігри,то заставити всі команди це не реально..та й в багатьох може просто не лежати душа до організації,можна просто стимулювати бажаючі команди!!!Авторська гра входить в квестіонат,а команді яка проводить просто нараховується стільки ж балів як переможцю,і команді вигідно і не образливо,що вони пропускають гру і не отримують бали!!!

Щодо денних/нічних...то я за різноманіття квесті,хоч в основному я їх бачу нічними,та 1-2 можуть бути денними...так само треба робити..по часовій протяжності...середні, пару довгих,можна зробити якийсь спринтерський одна година...так само змішувати штурми з лінійними..тут все залежить від фантазії...головне повторююсь різноманіття!!!

І головне питання це збільшення команд учасників..в цьому повинні бути зацікавлені всі учасники..тож насамперед агітація збоку старожилів( іноді дієві методи за вухо чи й копнями загнати)...також варто розглянути і зменшення кількості учасників в командах ,як вже казалось до 3-4...хоч не факт ,що це принесе користь....хз..

Можливо варто стимулювати звільненям від стартового внеску для команд новачків які приймають участь в рейтингу....скажімо кожна 2 гра безкоштовно..))...Ось це питання як на мене і варто обговорити детальніше..не ламати команди які вже є...а зацікавити інші!!!!

Таке от...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неочевидно. Посмотри на "МРТ".

Странно, что ты не привел в пример другую команду... :rolleyes:

МРТ подключилась довольно поздно, думаю только поэтому доиграла до конца.

Сколько команд отвалилось в процессе?

На рахунок рейтингу..знову ж таки однозначно ТАК!!!.

Так отписались все как один участники команд- призеров

Дима, квестионат- твое детище. И тебе трудно быть обьективным-для этого нужно смотреть немного со стороны.

Если тебе интересен квестионат с рейтингами и сильными участниками- увеличиваешь стартовый взнос ( для рентабельности) и проводишь его для трех команд .

если интересно привлекать массы - то нужно нужно пробовать другие схемы. А вдруг они окажутся еще более интересными ?????????????

Это все было- про квестионат

А квесты- однозначное ДА!

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО. стартовый взнос будет 50 или 30 особой роли не играет. Рейтинг думаю нужен. Жеребьевочная расстановка команд - ерунда. Для привлечения участников можно разработать флаерок и пораздавать на велодне. Можно повесить объяву на форуме, в каждой теме(как это делается перед велоднем и т.д.)

Неочевидно. Посмотри на "МРТ".

Или на "Свистков" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если тебе интересен квестионат с рейтингами и сильными участниками- увеличиваешь стартовый взнос ( для рентабельности) и проводишь его для трех команд .

если интересно привлекать массы - то нужно нужно пробовать другие схемы. А вдруг они окажутся еще более интересными ?????????????

Рентабельность будет при взносах от 100 грн и выше при том же количестве команд. А много их поедет за такую сумму?

Три команды по сто или шесть по пятдесят? Растёт рентабельность? :D

Есть смысл в написании игры на три команды? Не в плане денег, в плане той же динамики, интриги?

Интересно количество участников, а не команд. Обидно - готовишь задания, а приезжает горстка :)

Рейтинг был введён для заинтересованности, для стимула. Для удержания уже начавших играть. Отменить его посередине было бы глупо - команды обиделись бы, возможно, перестали бы ездить, Возможно, взамен отказавшихся пришли новые, но не факт.

Привлекать массы? Вот "массовость" на квестах в этом сезоне:

1 - 16

2 - 28

3 - 23

4 - 29

5 - 23

6 - 25

7 - 20

8 - 16

Впечатляет?

Чем привлекать?

Чем побороть отмазки типа:

- ночь не время для игр;

- ночью опасно;

- ночью я сплю;

- холодно, мокро, темно;

- родители/семьи не пускают;

- у меня нет хорошего света;

- я никогда не играл, у меня нет шансов;

- я никогда не участвовал, я ничего не смогу решить;

- я мало кого знаю и кто меня возьмёт;

- я не соберу команду;

- там рейтинг, какой мне смысл вклиниваться;

- я уже пробовал, ничего не понятно и сложно;

- несколько раз приезжали последними, какой смысл участвовать;

- задания сложные, я такого не курю;

- надо напрягаться - думать и гоняться;

- лучше я деньги на пиво потрачу;

- всё равно "Альпинисты" всех сделают
:)
Странно, что ты не привел в пример другую команду... :rolleyes:

Какую?

МРТ подключилась довольно поздно, думаю только поэтому доиграла до конца.

Сколько команд отвалилось в процессе?

Без учёта дневного нерейтингового квеста (с причиной, которая мне видится):

"Свистки" - 7 (одни из самых стойких
:)
)

"Фаворит" - 7 (даже при угрозе срыва из-за отсутствия участников - находили людей)

"Альпініст" - 6 (кроме первой игры, не получилось)

"Троє із Ларця" - 6 (кроме первой игры, помощь в организации)

"Хтиві бегемотики" (+ "Чідрот's") - 5 (без последних двух, не собиралась команда)

"Мираж" - 4 (первые четыре, надоело проигрывать)

"МРТ" - 4 (с четвёртой - середина! - и до конца)

"Дебют" - 3 (с четвёртой по шестую, вылет из-за обид
;)
)

"Патріот" - 1 (только первая игра, непонятки)

Скажите, а кроме орков, кто-нибудь заинтересован в продвижениивело квеста в массы? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажите, а кроме орков, кто-нибудь заинтересован в продвижениивело квеста в массы? ;)

Я! Ще б тільки хтось сказав що робити для цього треба.

Проблема в тому, що не знайдуться отак просто сторонні люди, які опа! і сформують хоча б дві три незалежні самодостатні команди, які відганяють весь К. Максимум ОДНА! А цього мало. Бо ті цифри, які подав Урса не вражають. 16 людей на квест - це мало. Коли в потенційній команді вже є хоча б одна людина досвідчена і одержима квестами є шанс, що навколо неї люди згуртуються і поїдуть.

Погодьтесь, є велика різниця, коли я приживаю до стінки сусіда і кажу йому:

- ей чувак, паєхалі на квес, шукай собі каманду!

або

- мужчина, приєднуйтесь до нашої команди на квесті, для вас місце троимаєм!

Знову ж таки, мотивація. Якщо я точно знаю, що в мене є сформована команда, яка не потребує додаткових туловіщ, то мотивації для того, щоб шукати для квесту когось ще і при цьому переконувати його приєднатись до якоїсь іншої команди - дуже мало.

З іншого боку, якщо в мене в команді є стопроцентів я і +1 корєш... то я зі шкури вилізу, щоб знайти/переконати учасника, щоб добитись кворуму..... і ще попрацюю над тим, щоб додати один зайвий мозг в каманду. Ітого - 4.

Імхо. Цей варіант складніший, але ефективніший. Квестерами отак просто за один раз не стають. Згадайте перші квести. В них брали участь майже всі, хто їздили на велосипедах. А де вони всі зараз? Пройшов час, вони відсіялись. Так само потрібен час і зусилля, щоб "виховати" нових квестерів. Тоді нас стане багато і всім стане добре і всі будуть щасливі. А там де квестер - то вже й за крок від інших гонок. Отак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неочевидно. Посмотри на "МРТ".

Странно, что ты не привел в пример другую команду... :rolleyes:

МРТ подключилась довольно поздно, думаю только поэтому доиграла до конца.

Неправильно.

МРТ як команда катає вже два роки, а учасники її - ще раніше - років 4-5 - по різних командах.

Кожен квест - це розвиток і задоволення.

Це можливість краще знати своє місто.

Тому і надалі команда буде присутня /правда не виключено, що під іншою назвою/.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...