Перейти до змісту

кто почистит ноут и заменит винт в нем?


chukatabra

Рекомендовані повідомлення

Народ.

Где в Луцке нормально (ничего при этом не сломав) почистят ноут и заменят винт на SSD ?

Sony Vaio Z-540N

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Сам чищу, бо нести на сервіс немає ніякого бажання. Нічого не забороняє щось зняти і поставити замість нього глючне.

Чищу варварськи. Беру Привод М4А1 і направляю на вхідну вентиляцію, зазвичай завдяки частим/потужним вдуванням, воно кусками викидає залежаний/спресований пил. Температура система падає на 10градусів :) І так кожних 3-5 місяців :)

А вінт, в більшості випадків, міняється в домашніх умовах за 2 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вінт, в більшості випадків, міняється в домашніх умовах за 2 хв.

Да гарантии нет на ноутбук. Не пиши если не осмотрел внимательно о чем я просил. В моей моделе надо почти всего его разобрать что бы винт поменять и нормальные отвертки иметь. В обыкновенном ноутбуке согласен сам не раз менял но в свой лезть неохота.

Сергей хоть ты внимательно смотрел ссылки в интернете на Разбору ноутбука моей модели? На форуме ixbt.com есть профильная тема как раз по ремонту и разборке правильной.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да гарантии нет на ноутбук. Не пиши если не осмотрел внимательно о чем я просил. В моей моделе надо почти всего его разобрать что бы винт поменять и нормальные отвертки иметь.

Ну тим більше якщо немає гарантії, то самому міняти. Відео в Ютубі багато. А довіряти свою техніку комусь я б не став. Лінь штука сильна, але інколи треба щось і самому роботи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да гарантии нет на ноутбук. Не пиши если не осмотрел внимательно о чем я просил. В моей моделе надо почти всего его разобрать что бы винт поменять и нормальные отвертки иметь.

Ну тим більше якщо немає гарантії, то самому міняти. Відео в Ютубі багато. А довіряти свою техніку комусь я б не став. Лінь штука сильна, але інколи треба щось і самому роботи :)

есть ВАЙО которые ох как муторно разбираются, а чтобы добавить памяти - нужно всего разобрать :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть ВАЙО которые ох как муторно разбираются, а чтобы добавить памяти - нужно всего разобрать :(

100%

Вот инструкции к разбору ноутбука http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=17:35372

Работу нужно сделать до выходных.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть ВАЙО которые ох как муторно разбираются, а чтобы добавить памяти - нужно всего разобрать :(

100%

Вот инструкции к разбору ноутбука http://forum.ixbt.co...cgi?id=17:35372

Работу нужно сделать до выходных.

я не проффисиональный разборщик ВАЙО - менял только себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого не забороняє щось зняти і поставити замість нього глючне.

Серійні номера, б-ть, забороняють, якщо ваша паранойя уже вийшла за будь-які розумні мені і ви вважаєте, що вскрізь сидять врагі, які тільки і шукають способу вас надурити.

Ну от знову ж таки: нафіга писати про те, у чому абсолютно не розумієшся? У мене на роботі якраз лежить Toshiba Qosmio, котру власник вирішив почистити сам. Результат — ноут не вмикається.

По ділу: уже згадуваний mix_forever — хороший спеціаліст, якщо хочеться пафосу і нема куди подіти гроші, то є ще фірми, котрі займаються сервісним обслуговуванням ноутбуків зокрема: типу Сталкер, РобимГуд. Хтось та й візьметься.

Себе не пропоную — одразу видно, що клієнт геморойний, навіть якщо все добре пройде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul

Да уж .... нечего добавить. Клиент "геморойный" - это сказал врач проктолог ???

Да просто такие специ чешут языками а потом что то скрутят кривыми руками и что с них потом возмешь .....

Ничего найдем нормального человека с прямыми руками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Yuraul

А ви записуєте серійнік мамки, проца, памяті, вінта і т.п.??

Скажіть скільки людей цим займається?

Пишу бо були вже реальні факти, і це зараз як "Здрасте". Мобілки то лутять нє?

А репутацію тримають зараз одиниці. Так що Ваші закиди, про про параною, залиште за своїми рожевими окулярами.

По темі:

Всі грейди/чистки ноутів робив завжди сам. І нічого все включається і працює.

Взагалі для парку прінтаків і офісної маю 1-го спеца. Вже 5 років працюю, фронт робіт ого-го. І мені нічим йому дорікнути. Познайомився дуже просто, простим відбором: Як тільки слова модних "спеців" "как 2 пальца" закінчувались косяками і типу я дурак, "Спец" тупо мінявся.

А "Гомерів Сімсонів", які можуть зламать незламне, природа досі випускає, і останнім часом в великих кількостях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів написати багато фігні, але ладно. Будемо вести адекватну дискусію. Оформлю все якомога більш лаконічним списком, щоб до кожного дійшло і можна було погодитись або непогодитись:

1. Є добросовісні люди (ремонтники), є недобросовісні. Перші можуть заробляти достатньо грошей своїми навиками і працювати на свою репутацію, яка принесе їм ще більше грошей. Тому вони не будуть займатись таким, бо в цьому ДЛЯ НИХ АБСОЛЮТНО НЕМАЄ СЕНСУ.

2. Нормальних ремонтників видно неозброєним оком: їх легко знайти, їх багато хто знає, вони можуть дати гарантію, виписати офіційну бумажку, якщо це ПП чи фірма і т. д. Відповідно недобросовісних видно по абсолютно протилежних ознаках. А узагальнювати через якогось чудака в підвалі, який через тиждень зник у невідомому напрямку, просто тупо.

3. Я палкий шанувальник всебічного саморозвитку і вважаю, що це дуже добре, коли людина має час, бажання і натхнення сама у чомусь розібратись. Але, даруйте — СПРАВДІ РОЗІБРАТИСЬ. А не начитатись форумів, надивитись відео і зламати собі дорогу річ необачним рухом.

4. Я категорично не раджу нікому, хто не має відовідного досвіду і не до кінця розуміє, що робить, самотужки розбирати свій ноутбук. Просто як людина людині раджу. Не тому, що я у чомусь там зацікавлений. А тому, що у цій справі для непідготовленої людини валом підводних каменів. Я можу написати такий же список нежданчиків, які очікують на вас всередині ноута, якщо ви їх не розбирали пачками кілька років. Починаючи від несуттєвих зламаних защіпок і закінчуючи вирваними роз’ємами клавіатур і пошкодженими шлейфами плат, які фіг зна скільки коштують, і фіг знає, де знайти. І до речі, його ж потім ще зібрати треба.)

5. Врешті-решт. Є ноутбуки які справді легко розбирати. І справді будь-який більш-менш розумний ентузіаст може розібратись і почистити собі ноут. А є такі тендітні і геморойні штуки, у котрих для чистки системи охолодження треба розібрати ноут до останнього гвинтика. І про останній гвинтик то була зовсім не метафора.

Тому отак безвідповідально і самовпевнено радити людині самій лізти в дорогущий і складний в розборі апарат — апофеоз українського роз(пробачте)дяйства!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ніхто ж не вказує, що тільки так.

Просто лаконічно розказли, що не так страшний чорт як його малюють, і якщо руки прямі все буде гуд.

+ Попередили що майстра треба шукати нормального, бо більшість людей не заморочується і несе в найближчу точку, а потім слізно розповідає на борді як дядя Вася вгробив "дорогу" річ.

Тому я розумію Yuraul, що Вас зацепило, але інформація має бути всебічна. Погодьтесь, вперше найти нормального майстра, дуже важко, та й навіть хороших майстрів підводить техніка, субчики і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...