Перейти до змісту

Україна має талант


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Только что по СТБ показывали Луцких ребят с оригинальным выступлением. Музыка + льющаяся вода + песня. Классно, мне понравилось :) Прошли кстати в следующий тур. Молодцы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ) Вода круто відіграла

отакий схожий виступ був на їхньому сольнику в Луцьку цього літа

гарна музика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дєвочко у них емо чи просто істєрічка?

Не емо, просто дуже емоційна :)

Був на їхньому концерті, шикарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класна команда, чудовий виступ - не зрозумів лише одного чому солістка переходила на російську мову при спілкуванні - наче вони в Австралію виїхали на конкурс.

чекаю з нетерпінням  їх виступ у другому турі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі в захваті від їхнього виступу.Я і не знав що в нас в Луцьку є такий класний гурт :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну він явно перебільшує

Відійшла від справ більша половина учасників, а сам Колос переключився на Фіолет і Форпости.

ВОДА під формат такої музики не підходить (і слава богу), от, і видно видають бажане за дійсне :)

Все одно "двигун" гурту - Оля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[А дєвочко у них емо чи просто істєрічка?

А тепер навіть емоції не можна проявляти просто так, бо получиш клеймом, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[А дєвочко у них емо чи просто істєрічка?

А тепер навіть емоції не можна проявляти просто так, бо получиш клеймом, так?

Емоції повинні бути доречними, а битись в екстазі об підлогу в колисковій це — недоречно і дивно. Чогось таких питань під час виступу, наприклад, SlipKnot не виникає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму, емоції якраз нікому нічого не повинні. Цим ми і відрізняємось від лобатів.) Але це моя суб’єктивна думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, тобі загалом важко догодити, але в даному випадку причепився аби причепитися :)

Кожен відчуває музику по своєму, що вже казати про виконання, а тобі все аби похєрити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене заводить те що всі ці передачі скопійовані з Європейских каналів - це типу норм., вроді "Хто проти блондинок" і "Поле Чудес" не бачив, але "Україна має талант" , "Танці з зірками", "Граєш чи ні", "Хто хоче стати міліонером" і певне ще якісь там є... все під копірку, даже музичка і положення камер ідентичні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, тобі загалом важко догодити, але в даному випадку причепився аби причепитися :)

Кожен відчуває музику по своєму, що вже казати про виконання, а тобі все аби похєрити :)

хочу хєрю, хочу хвалю, як і будь-хто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відійшла від справ більша половина учасників, а сам Колос переключився на Фіолет і Форпости.

А хіба Колос був учасником групи? Мені здавалося, що ні ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відійшла від справ більша половина учасників, а сам Колос переключився на Фіолет і Форпости.

А хіба Колос був учасником групи? Мені здавалося, що ні ;)

Він був їхнім адміністратором і організатором концертів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене заводить те що всі ці передачі скопійовані з Європейских каналів - це типу норм., вроді "Хто проти блондинок" і "Поле Чудес" не бачив, але "Україна має талант" , "Танці з зірками", "Граєш чи ні", "Хто хоче стати міліонером" і певне ще якісь там є... все під копірку, даже музичка і положення камер ідентичні...

це ж куплені готові формати, і ніхто цього не скриває. купівля формату передбачає і дотримання багатьох стилістичних і організаційних вимог

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грають класно, але гадаю, що вони не матимуть комерційного успіху. На нашій естраді без трясіння сідницями бабла не нарубаєшь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...