Перейти до змісту

Друкуємо швидко


lu4nik

Рекомендовані повідомлення

http://www.3dnews.ru/software/keyboard-trainers/ - Цікава стаття. Хто ще не знає що таке сліпий десятипальцевий метод набору - читати обовязково
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

А ты сам умеешь вслепую-то печатать? :mdr:

Я, когда перешёл на "слепую" печать, почувствовал такое облегчение, что просто ужас :)

Причём сам переход на неё не вызвал практически никаких проблем. Расположение букв я знал давно, но почему-то всё время хотелось втыкать в клавиатуру. А вот недавно решился - и отказался от этой пагубной привычки. Стало так легко...

Хотел пройти "СОЛО на клавиатуре", а потом подумал - а что реально мне даст эта программа? Только автоматизм? Она, конечно, хороша, но для тех, кто вообще не умеет печатать. Мне стало нудно, дошёл до 65 урока и вот она лежит теперь. Надо, наверное, собраться и всё-таки довести до конца начатое, т.е. пройти её полностью, для очистки совести :)

Может, благодаря твоей статейке, попробую какие-нить другие тренажёры. Методика СОЛО мне не нравится, может, другие тренажёры интереснее будут :) Хочу протестировать их, выбрать оптимальный и научить жену, сестру и коллег по работе печатать, глядя на монитор...

P.S. А ссылка - нормально рабочая :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені Соло колись видалася досить цікавою програмкою, хоча й вправи проходити трохи нуднувато. Зато анекдот про хірурга ще досі пам'ятаю :-)

Користувався незареєстрованою версією - пройшов лише перших 40 вправ, здається. Друкую "в сліпу" десятьма пальцями, але часом "очепятки" так і сипляться :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне практика і ще раз практика. Чесно кажучи ніколи не любив ці всякі тренажери клавіатури... Натаскався друкуючи декілька рефератів і в асьці. Думаю, якщо взяти книжку і передрукувати її то результат буде ще кращий чим від того соло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ніколи не юзав взагаллі-то всяких прог спеціальних, колись думав пройти соло, але не вистачило терпіння. Розкладку вивчив спочатку англійську, а зараз, коли доводиться більше розмовляти пальцями, вивчив і кириличну. Але мені потрібно було більше ніж півтора роки щоб навчитись, можливо ці програми допоможуть вивчити усе швидше і безболісніше.

Може і не в тему, аде розкладка ЙЦУКЕН - одна з найкращих, і рекорд швидкості набору поставленно саме на цій розкладці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возможно, и помогут, но вряд ли беззболезненнее :smile3:

Самый лучший способ научиться быстро набирать - это аська ^_^

Ну и, конечно, просто кусок текста, который нужно было набрать на вчера :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самый лучший способ научиться быстро набирать - это аська ^_^

Согласен :)

Но я научился все же по причине того, что работа заставила :) Тренажерами не пользовался, посему не в курсе насчет их пользы.

Как тут не научиться, если от этого непосредственно зависит сумма заработанных деньжат :)

Так что если бы я каждую букву смотрел на клавиатуре, я бы уже обнищал до сих пор )))

А ася для меня сейчас в этом вопросе это скорее для поддержки тонуса, а не для практики.

Кстати, очепяток делаю очень мало. Ну и исправляю по ходу мгновенно. А куда денешься. Привык грамотно писать :)

ЗЫ: ИМХО приятнее всего работать на мягкой клавиатуре ноутбука. Хотя и на некоторых брендовых компутерных неплохо бывает...

ЗЗЫ: Кстати, вы никогда не чувствовали, как бывает скучно наблюдать за тем, как чайник иногда доооооолго так ищет одну буковку за другой? Это меня немного напрягает, а вас? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто может с закрытыми глазами назвать все три ряда кириличной раскладки слева направо сверху вниз? :lol:

Вот вам простейший тренажер ;) Запоминайте :) Потом на спор у кого-нить можно выиграть :)

ЙЦУКЕНГШЩЗХЪ

ФЫВАПРОЛДЖЭ

ЯЧСМИТЬБЮ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, одним з найкращих клавіатурних тренажерів є аська :-) Тут думка багатьох людей сходиться. Також періодично треба тренуватися в наборі великих об'ємів тексте - тоді хочеш-не хочеш, а доведеться друкувати швидше :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто навчився друкувати всліпу за допомогою якраз-то клавіатурних тренажерів (хоча соло так і не пройшов :lol: ), а багато моїх знайомих навчились швидко друкувати за допомогою http://bizarre.kiev.ua/ і асі ;) . Найкраще навчитись так друкувати то просто вивчити розкладку і закріпити навики практикою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЗЫ: Кстати, вы никогда не чувствовали, как бывает скучно наблюдать за тем, как чайник иногда доооооолго так ищет одну буковку за другой? Это меня немного напрягает, а вас? :)

точно :)

согласен...

особенно если общаешся с девушкой... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дико наблюдать, как в банке, на почте или в больнице пиплы набирают на клавиатуре данные... Даже для того, чтобы набрать фамилию, им приходится потратить чуть ли ни минуту :) Иногда мне хочется предложить свою помощь в наборе информации - но что-то останавливает, ещё обидятся и потом целый день на клиентах-пациентах будут срываться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я пройшов Соло, і впринципі задоволений!!!

Ні, я б не сказав, що - це щось таке вже аж-аж, але досить пристойно вдосконалив свій набір. Коли ти друкуєш якийсь серйозний текст, то набагато швидше це робити, коли ти дивишся лише на листок і монітор!

А те, що хтось там казав, що ніби дуже там не зручно не дивитись на клаву - це просто суб єктивно!!! Дуже не зручно - дивитись!! Особливо, коли ти навчився це робити не дивлячись!

Витративши 10 днів - лишився задоволеним!

Хто матиме час, і вирішить цим зайнятись, то раджу починати з версії 8,...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дико наблюдать, как в банке, на почте или в больнице пиплы набирают на клавиатуре данные... Даже для того, чтобы набрать фамилию, им приходится потратить чуть ли ни минуту :) Иногда мне хочется предложить свою помощь в наборе информации - но что-то останавливает, ещё обидятся и потом целый день на клиентах-пациентах будут срываться :)

а представьте как меня раздражала девочка в ЗАГСе, когда выписывала дочке свидетельство о рождении: она диктовала себе то, что набирала, набирала со скоростью 1 знак за 5 секунд, а после набраного слова перечитывала набранное (причем со скоростью не быстрее набора). причем перечитывала вслух. я сначала еле сдерживался чтоб не заржать. а потом чтоб не вытолкать ее из-за компа и самому не набрать. в итоге - выписка одного свидетельства у нее занимает от 40 минут до часа!

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соло, бляха, тяжке! особливо там де 90 строчок... це так утомляє. для мене краще в чаті сидіти і там навики виробляються клёві. На клаву дивишся - то хоч очі від монітора віддихають, зір не буде падати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На клаву дивишся - то хоч очі від монітора віддихають, зір не буде падати ;)

Как раз напротив! Если постоянно "переключаешь" фокусировку глазного хрусталика с клавиатуры на экран и обратно, глаза устанут намнооооооооого быстрее! Об этом уже столько писано-перенаписано...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись вирішив засісти за цю справу. Вибрав все таки соло. Проте так, як з терпінням у мене не дуже складалось до цього діла, витратив на навчання приблизно рік часу і 2 розбитих клавіатури. :blink: Особливо хотілось все кинути, коли набираєш 80 рядків тексту, і в останньому слові робиш помилку... І все с початку.

Проте закінчив всі вправи і став першим у групі, хто тавчився тайпати всліпу. Потім на рефератах, курсових своїм знайомим вдосконалював техніку.

Зараз очепяткі вилазять, просто впадло слідкувати за правильністю набору. :glare:

P.S. "Обрел навыки слепого набора. Теперь на монитор вообще не смотрю..." :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На клаву дивишся - то хоч очі від монітора віддихають, зір не буде падати :(

Как раз напротив! Если постоянно "переключаешь" фокусировку глазного хрусталика с клавиатуры на экран и обратно, глаза устанут намнооооооооого быстрее! Об этом уже столько писано-перенаписано...

Мені легше так, бо я пишу в асі і чаті, то це саме те шо нада.. читнув-написав-віддихнув і по возрастній :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...