Перейти до змісту

СЕКРЕТ (науковий фільм)


FuZik

Рекомендовані повідомлення

Довго думав що сказати,і надалі напишу слідкюче:

0:/Video/Science/Секрет - без коментарів.

Раджу ОБОВЯЗКОВО подивитися всім, хто бажає по-справжньому змінити своє життя,всім ПОТРІБНО глянути.

Сорі що не було голосування, просто ЦЕ необхідно кожному.

НІХТО НЕ пожаліє, якщо СКАЧАЄТЕ ФІЛЬМ ! ! !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч приблизно напиши про що фільм. Чи дай лінк на опис...

все есть большой секрет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм залито.

прошу вас глянути та залишити свої думки . . .

надіюся на + :р

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йо-майо, 680 Мб, я його пів дня качати буду на мому АДСЛі...

Хоч троха інформації дай.

Може оце воно:

http://www.sunproducts.ru/articles/the_secret.shtml

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну наявний приклад на мому братові:

він з горем пополам купив квартиру, живе 2 рік з дівчиною, і має думку ОДРУЖУВАТИСЯ!!!!!!!!1 )) у вересні. сам кладе ламінат, 2 роки жив в Італії,вчився. кзав шо з нового року діла його не ідуть, скаржився,але появився Я, з фільмом, зі своїми думками та інше. Ненаю, мабудь це просто співпадіння, але після перегляду він КОЖЕН день має закази, інколи умудрявся 150 у.е. получити за день роботи, незнаю, рішайте самі . ..

фільм просто робить вас сильнішими, мудрішими, і ВИ просто ідете до своєї цілі, любими способами, а сила думкаи налаштовує вам на допомогу весь Всесвіт.

От і розказав частинку фільма.

Якщо сильно прагне хтось, можна завтра зустрітися, і я просто віддам ерку.

Пишіть, кажіть . . .

Да, то він =))

РАДЖУ !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РАДЖУ !

та от щось сильно настирливо ти його радиш... ти випадково не з цих що з книжечками бігають і до людей пристають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не легше глянути та незадавати тупих питань???

http://www.sunproducts.ru/articles/the_secret.shtml

прочитай шо про нього пишуть та більше такого не кажіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну российским обзорам, тем более в подобном восторженном духе я доверять не склонен, а вот описание и отзывы на IMDB куда интереснее. от крайне лестных до убежденно негативных, читайте сами. лично меня такое отношение заинтриговало, посмотрю обязательно. если не понравится - просто выключу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой блін. Черговий езотерично-містичний думковірус, та ще й дуже заразний, судячи з поведінки одептів, котрі DVD з цим "одкровенням" безплатно роздають. Фінансові успіхи як ознака духовного збагачення... десь ми вже це бачили. Рон Хаббард і його діанетика?

Я вважаю, що для того щоб мислити позитивно не треба розвивати стільки теорій. Хоча, утримаюсь від категоричної оцінки до офіційної рецензії від скептика Шкодера (якщо така буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви глупі, вам просто дана інфа,а чи прислухаєтеся до неї, чи надасте перевагу ІНШІЙ думці це ваш вибір, но я знаю одне - це діє в тому випадку якщо людина має ціль і стримиться до неї, фільм просто підказка,як цю ціль здійснити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви глупі, вам просто дана інфа,а чи прислухаєтеся до неї, чи надасте перевагу ІНШІЙ думці це ваш вибір, но я знаю одне - це діє в тому випадку якщо людина має ціль і стримиться до неї, фільм просто підказка,як цю ціль здійснити.

Точно, одепт. Медицина тут безсильна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ех. Психологія.

Я сильний, я гарний, я багатий ;)

Жуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мою думку, дуже корисний фільм, і форма подачі матеріалу гарна.

FuZik

Зря так переймаєшся тим, щоб всі подивились цей фільм. Кому потрібно – той подивиться. А то вже дехто почуяв тут «разводилово для лохов» :D

Хоча там діляться інформацією безкоштовно.

sku

Ну що такого страшного в діанетиці? Там просто розказано чому більшість людей мають проблеми. І як від цих проблем позбавитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фильм посмотрел (хотя, если честно, не до конца, просто не смог высидеть - перемалывают одно и тоже).

Что я могу сказать? Мысли не новые и давным давно известные. Кому нравится теория - тот пользуется, и, будем говорить, "получает результат". Кому не нравится - тот не пользуется, и тоже получает результат. Или не получает. Всё просто.

Лично мое мнение, человек дает себе пинка и всё. Эффект пустышки, плацебо. И никакая вселенная тут ни причем.

Однако, замечу, если думать много о плохом, велик шанс что оно и прозойдет (закон Мерфи), обратное же не всегда верно. Понимаете, будем говорить грубо, действие = хорошо, бездействие = плохо, и бездействие всегда легче выполнимо, потому так и выходит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після фраз:

"ВОЗМОЖНО, ЭТО ЛУЧШИЙ ФИЛЬМ, КОТОРЫЙ ВЫ УВИДИТЕ В СВОЕЙ ЖИЗНИ! Специальное предложение для тех, кто хочет понять и изменить свою жизнь"

будь-яке бажання дивитись фільм пропало...

Якщо такий кльовий фільм, навіщо робити таку бездарну рекламу? Щось типу "Как сбросіть вес за 1 нєдєлю. Лучший способ похуденія, чудодєйствєнний і суперефектівний"

Мені моє життя подобається, не буду його міняти :blush:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

весь фільм, на мій погляд, можна зробити 5 максимум 10 хвилинним!!!

Думки далеко не нові! Навіть Ісус про це часково згадує, тільки він це вірою називає!!!

І ці захоплені люди, зразу напрошується запитання, чи це не які-небуть Єговісти??? Ну дуже вже на штунд схожі:blush: - нікого не хочу образити!!!

ВІдверто, не раджу витрачати трафік на такий фільм!!!

п.с. Автора теми прошу не ображатись!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

начался кактойто маразм - топик переезжает в толкс,

а куда переедет дальше - мне всёравно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Констатую: з граматикою, з подачею думок в адепта повний розлад.

всі хто не витерпів подивитися - люди,які в житті нічого не добються, і ніколи справи не закінчують,ті хто каже що це звязано щось з МЛМ чи релігією і таким іншим, той повним словом ДЕБІЛ.

Якщо фільм ТАК діє на психіку, я б його авторів віддав під суд! :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попрошу тему закрити, або взагалі удалити.

наше людство ше не готово сприймати таку інформацію . ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...