Перейти до змісту

Війна за національну спадщину Волині.


ANGVAR

Рекомендовані повідомлення

Ну і раз пішла такая маза.. і так у вас все "ого-го", то дайте конкретні плоди вашої роботи.

Статті відкидаємо зразу. Цікавить юридична робота. Рішення і ухвали суду, які можна подивитись в єдиному державному реєстрі. Рішення органів міської влади. А саме головне - перелік конкретно "відвойованих" об'єктів національної спадщини.

А то я теж можу на форумі написати, що воюю за колонізацію Марсу. З фотографіями зльоту собі подібних і статтями в сумнівних мас-медіа. І так розпишу бурну діяльність шо "мама не горюй" <_<

Пам'ятка місцевого значення....

285n5t.jpg

nmm8lf.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 234
  • Створено
  • Остання відповідь

Не фонтан, але робота проводиться...

Просто багато є лідЄрів, які генерують ідеї пачками, але подальше впровадження заключається в обговоренні за філіжанкою кави "чого нам це не вдасться". Відповідно, формується ставлення до діяльності організацій аля "захистимо - відновимо" не дуже позитивне.

Можливо і я чимось допоможу.

Зокрема що стосується структури, документи з якої в першому аттачі. Принаймні точну і не заангажовану інформацію про стан того чи іншого звернення можу організувати. Як далі - буде видно.

В місті "біля керма" знайомих майже не залишилось. Є знайомства в області.

Це не кіч. Якшо справа зацікавить (наприклад уламки Леніна мені байдужі) постараюсь допомогти по мірі можливості і часу. Правда, переважно знаходжусь у Києві на даний момент.

Так що +1. І деталі через приват.

Може хто ще долучиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не фонтан, але робота проводиться...

Просто багато є лідЄрів, які генерують ідеї пачками, але подальше впровадження заключається в обговоренні за філіжанкою кави "чого нам це не вдасться". Відповідно, формується ставлення до діяльності організацій аля "захистимо - відновимо" не дуже позитивне.

Можливо і я чимось допоможу.

Зокрема що стосується структури, документи з якої в першому аттачі. Принаймні точну і не заангажовану інформацію про стан того чи іншого звернення можу організувати. Як далі - буде видно.

В місті "біля керма" знайомих майже не залишилось. Є знайомства в області.

Це не кіч. Якшо справа зацікавить (наприклад уламки Леніна мені байдужі) постараюсь допомогти по мірі можливості і часу. Правда, переважно знаходжусь у Києві на даний момент.

Так що +1. І деталі через приват.

Може хто ще долучиться...

Це тільки дуже маленька частина матеріалів... Публікуватимемо і далі...

Дякую Вам за розуміння і підтримку !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4db1b77e48003_resize250x160.jpgУВАГА ВАНДАЛІЗМ!

Варвари можуть бути не тільки в шкірах, вони можуть бути в рясах і сутанах... Волинські служителі культу цинічно викинули на смітник ціле кладовище, де багато століть хоронили монахів та священників Бернардинського монастиря (нинішній собор св. Трійці УПЦ КП) в місті Луцьку... Тепер на його місці, за фактично вкрадені бюджетні гроші, які були виділені на реставрацію пам'яток, з грубими порушеннями законів України, в охоронній зоні пам'ятки національного значення, споруджено семінарію, де вчатимуть духовності та повазі до предків майбутні священники...

Правоохоронні органи, після декількох "христових походів" ієрархів УПЦ КП до керівників прокуратури області та СБУ, просто зам'яли наші подання про відкриття кримінальних справ (по факту нецільового використання бюджетних коштів, наруги над могилою, самочинного будівництва, самозахоплення землі, прроведення незаконних дій в охоронній зоні пам'ятки та службової недбалості). Служителі закону, які в ході розгляду справи повністю погоджувались зі всіма нашими фактичними доводами, кулуарно чітко заявили основну причину відмови: "... як ми можемо відкрити кримінальну справу - це ж церква...". Краєзнавці просто набрали в рот води. Громада міста, як завжди, тихенько промовчала... Чиновник Волинської обласної державної адміністрації, що відповідає за пам'ятки Труневич (по сумісництву краєзнавець), який фактично прикривав варварство, пообіцяв... встановити там пам'ятну дошку...

Цинізм попів і чинуш не має меж...

4db1acc31b578.jpgСтаття по даному факту "Варвари в сутанах"

Пласти кісток з крипти, варварські знищеного і вивезеного на смітник, кладовища монастиря Бернардинів (один з багатьох фрагментів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоденно спостерігаючи за "мовчанням ягнят" і ривінням політичних кастрованих биків, впевнюєшся в справедливості існування того, пробачте, життя, що нас оточує. Легше лити крокодилові сльози на вишиванки, чим реальною справою утвердити цінності нації та зберегти її спадок. Дивишся на це і починаєш розуміти історію, розуміти, чому "великі тілом, а розумом горді" обри, з такою зневагою ставились до дулібів, що жили на наших землях, чому "збиткувалися з жінок дулібських: якщо треба було їхати кудись обрину, то не дозволяв запрягати коня, чи вола, а наказував упрягти до воза три, чотири або п'ять жінок і везти його — обрина." Душевне куркульство і байдужість іржею з'їли національний гонор, перетворивши його в віртуальну тризну. Надія лише на те, що гени гордих етносів, що історично складали образ сучасного українця, все ж переборють дуліба, що не ладен захистити і власних жінок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і раз пішла такая маза.. і так у вас все "ого-го", то дайте конкретні плоди вашої роботи.

Статті відкидаємо зразу. Цікавить юридична робота. Рішення і ухвали суду, які можна подивитись в єдиному державному реєстрі. Рішення органів міської влади. А саме головне - перелік конкретно "відвойованих" об'єктів національної спадщини.

А то я теж можу на форумі написати, що воюю за колонізацію Марсу. З фотографіями зльоту собі подібних і статтями в сумнівних мас-медіа. І так розпишу бурну діяльність шо "мама не горюй" <_<

Пам'ятка місцевого значення....

285n5t.jpg

nmm8lf.jpg

Так це ж його приватна властність! Він має право добудувати собі сходову клітку на своїй прибудинковій території. І хто ти такий взагалі, що можеш виставляти йому претензії на його приватну властність!? На це має право тільки суд, а не кучка дегенератів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SkyLight, а Ви, пробачте, хто такий, що захищаєте самовільне будівництво?

Я є мешканець міста, який поважає інститут приватної властності. А поняття "самовільне будівництво" немає ніякого відношення до даної справи, так як прибудинкова територія являється приватизованою власністю даних власників. А всі інші паперово-будівельні дрібниці - це лише питання фінансових можливостей.

А Ви, пробачте, може суддя?

2 Romek Кава в них класна :ok: (і відносно недорога), як і топінги та інша продукція :) . Знаю цих людей - порядні, чесні, просто не кожен має зайві 0000$(як "Кава клуб" чи "Роуз кафе"). От і кожен виживає, як може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даруйте, але з наведених фактів топікстартером нічого нового не почула. Справа проти Рабана давно відкрита, через те й було призупинено приватизацію в старому місті, але віз і нині там.

А давайте подивимось на проблему з боку власників і жильців. Більша частина тих будинків стоїть на обліку, як аварійні. Люди проживають в них десятками років. Отримання нових квартир давно стало нереально, а приватизувати не дозволяють, ремонтувати самі не ремонтують. Як поступали жильцям? Продовжувати жити в жахливих умовах?

Щодо будинків, що у приватній власності теж проблема. Господарювати вони теж не можуть повною мірою, а старі будинки треба укріплювати. На все потрібно дозвіл інспекції державного архітектурного контролю. А ви знаєте скільки він коштує?

Частина будинків досі немає каналізацій і щоб якось покращити свої умови проживання, наприклад пристройка з санвузлом, треба оплатити неймовірну суму на археологічні розкопки, щоб отримати дозвіл, що ця ділянка не є цінною для держави. Нам заспівали 7 тисяч гривень. Саме тому в цьому замкнутому колі людям вигідніше заплатити штраф за самовільне будівництво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви, пробачте, може суддя?

Та ні. Теж мешканець міста. І маю сусідів, які "чхать хатєлі" на пожнорми, дебеени і інші вимоги до будівництв, та й, врешті-решт, на добросусідство. Які теж вважають, що раз є "бумажка" про приватну власність, то це означає що "моя хата скраю" відносно отих буднорм...

на археологічні розкопки, щоб отримати дозвіл, що ця ділянка не є цінною для держави.

археологи - то взагалі "золота" служба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 laska Bingo Ти попала прямо в десятку.

Неподалік стоїть ще одна "пам"ятка культури" яка от-от рухне. Керуючись половинчастою логікою топікастра, це буде набагато краще, ніж щось застосувати для збереження будинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SkyLight, а Ви, пробачте, хто такий, що захищаєте самовільне будівництво?

Я є мешканець міста, який поважає інститут приватної властності. А поняття "самовільне будівництво" немає ніякого відношення до даної справи, так як прибудинкова територія являється приватизованою власністю даних власників. А всі інші паперово-будівельні дрібниці - це лише питання фінансових можливостей.

А Ви, пробачте, може суддя?

2 Romek Кава в них класна :ok: (і відносно недорога), як і топінги та інша продукція :) . Знаю цих людей - порядні, чесні, просто не кожен має зайві 0000$(як "Кава клуб" чи "Роуз кафе"). От і кожен виживає, як може.

Шановний пане SkyLight, некомпетентність і неповага до ближнього, яка опускає людину до хамства, це не найкращий спосіб ведення дискусії. Відсутність фінансових можливостей, це ще не привід займатись "беспределом". Так ми можемо виправдати будь що. Немає коштів на машину - вкради, немає на можливість оздоровлення дітей - вкради, немає можливості купити землю - будуй де хочеш, немає коштів на життя - створи релігію... Щодо приватизації в заповіднику, то по цьому факту була проведена перевірка разом з СБУ і визнано факт незаконної приватизації більше 245 об'єктів в тому числі і пам'яток на його території і цей об'єкт в тому числі. Землі на території заповідника належать до особливо цінних земель історичного значення, а тому, згідно Земельного Кодексу України, не можуть перебувати в приватній власності, на жаль ви цього не знаєте... Прибудови до пам'яток і їх незаконна перебудова фактично знищують їх цінність, перетворюючи їх в банальний будинок, яких багато... Якщо ви вважаєте відповідні фахові погодження і розумні (таких багато) вимоги закону "дрібницями", то не дивуйтесь і не обурюйтесь, якщо ваш сусід чи якийсь "блатний" прибудує завтра до вашого будинку свої хороми, з посиланням на бюрократію чи власні фінансові проблеми. Порядність людини визначається не тільки дружніми відносинами між собою, але і повагою до цінностей багатьох... То ж давайте поважати і їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немає коштів на життя - створи...
громадську організацію, яка надаватиме послуги по "мочилову " конкурентів на заповідні землі. На бажання замовника: оформлення вітіюватими текстами про дулібів та інші, горді, етноси.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це ж його приватна властність! Він має право добудувати собі сходову клітку на своїй прибудинковій території. І хто ти такий взагалі, що можеш виставляти йому претензії на його приватну властність!? На це має право тільки суд, а не кучка дегенератів.

приватна чи державна - без різниці. дозвіл на добудову всеодно необхідний

Частина будинків досі немає каналізацій і щоб якось покращити свої умови проживання, наприклад пристройка з санвузлом, треба оплатити неймовірну суму на археологічні розкопки, щоб отримати дозвіл, що ця ділянка не є цінною для держави. Нам заспівали 7 тисяч гривень. Саме тому в цьому замкнутому колі людям вигідніше заплатити штраф за самовільне будівництво.

є доля правди у цьому, але частенько люди самовільними будівництвом та реконструкціями самі себе заганяють у глухий кут і потім, коли "припече" не можуть оформити належно свої добудови, перебудови та землю, на якій це все стоїть. вже не раз стикався з подібними ситуаціями.

на рахунок штрафу, шо Вам заспівали, то це у суд. є прецеденти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто ти такий взагалі, що можеш виставляти йому претензії на його приватну властність!? На це має право тільки суд, а не кучка дегенератів.

Взагалі-то суд це третя сторона в суперечці двох, суд не може бути ініціатором спору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даруйте, але з наведених фактів топікстартером нічого нового не почула. Справа проти Рабана давно відкрита, через те й було призупинено приватизацію в старому місті, але віз і нині там.

А давайте подивимось на проблему з боку власників і жильців. Більша частина тих будинків стоїть на обліку, як аварійні. Люди проживають в них десятками років. Отримання нових квартир давно стало нереально, а приватизувати не дозволяють, ремонтувати самі не ремонтують. Як поступали жильцям? Продовжувати жити в жахливих умовах?

Щодо будинків, що у приватній власності теж проблема. Господарювати вони теж не можуть повною мірою, а старі будинки треба укріплювати. На все потрібно дозвіл інспекції державного архітектурного контролю. А ви знаєте скільки він коштує?

Частина будинків досі немає каналізацій і щоб якось покращити свої умови проживання, наприклад пристройка з санвузлом, треба оплатити неймовірну суму на археологічні розкопки, щоб отримати дозвіл, що ця ділянка не є цінною для держави. Нам заспівали 7 тисяч гривень. Саме тому в цьому замкнутому колі людям вигідніше заплатити штраф за самовільне будівництво.

Цілком погоджуюсь з вами, що існує і інша частина проблеми і ви слушно її підняли. В 2006 році на Заповідник було виділено 4 000 000 гривень, в тому числі і на вирішення проблем, які ви описували. Дані кошти пан Кривицький спільно з Рабаном, через власні фірми освоїв.....за 3 (три) місяці. Жодна копійка в інфраструктуру не пішла. Всі наші 100 % подання в прокуратуру були "Зам'яті". Їх справедливість підтверджували всі працівники правоохоронних структур з якими ми працювали. Начальство вирішило інакше... А це ті гроші, за допомогою яких, можна було вирішити і проблеми каналізації і руйнації пам'яток... Замість того відмили кошти на незаконно збудованій стіні біля замку, яка немає жодних історичних підтверджень існуючого вигляду і слугує туалетом для туристів і відвідувачів базару. Частину незаконно виділили релігійній організації УПЦ КП під семінарію і такого... Щодо волинських т.зв. археологів, абсолютно поділяю вашу думку. Це бізнес структура, яка під приводом археології збиває гроші з громадян, часто нехтуючи основними засадничими принципами проведення археологічних досліджень. Я думає скоро надамо по цих фактах публікації з фото. Що до Рабана і справ в заповіднику готуємо матеріал. Я думаю ви ще багато чого не знаєте. Проблема дійсно всестороння і зволікання з її вирішенням призводить лише до її поглиблення і знищення спадку. При такому ставленні наші діти будуть вивчати історію з картинок в буклетах і перебудов з "доліпками", на фоні вілл тих, хто проворніший і нагліший.

Вже не раз в цій темі пропонувалось, давайте не обмінюватись менторськоми дотепами і образами, а подумаємо, що кожен може зробити, щоб цей "беспредел" почав згасати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відсутність фінансових можливостей, це ще не привід займатись "беспределом".

А ті, в кого вони є, можуть займатися свавіллям. Всі Бровінами і Токарями зразу не стануть.

по цьому факту була проведена перевірка разом з СБУ і визнано факт незаконної приватизації більше 245 об'єктів в тому числі і пам'яток на його території і цей об'єкт в тому числі.

Так само можна і у вас відібрати квартиру, а причину знайти - не проблема.

Прибудови до пам'яток і їх незаконна перебудова фактично знищують їх цінність, перетворюючи їх в банальний будинок, яких багато...

То хай будинок рухне, або люди най будуть без банальних санітарних зручностей - оце геніально.

Якщо ви вважаєте відповідні фахові погодження і розумні (таких багато) вимоги закону "дрібницями"

А ви коли-небудь бачили на яву, як отримуються ці всі дозволи, як пожежник та інша срань доказує на рівному місці, що ти верблюд

Порядність людини визначається не тільки дружніми відносинами між собою, але і повагою до цінностей багатьох... То ж давайте поважати і їх.

Ну, так будь ласка доказуйте вашу повагу до інших - повагою до їхньої приватної власності. Це буде найкращий приклад з вашої сторони.

----------------

Офтоп

Взагалі я не можу зрозуміти, як можна говорити про розбудову європейської країни, коли у людей немає банальної поваги до чужої приватної власності. Навіть в Індії попрошайка ніколи не зайде на чужу землю, а тут - колхоз форева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порядність людини визначається не тільки дружніми відносинами між собою, але і повагою до цінностей багатьох... То ж давайте поважати і їх.

Ну, так будь ласка доказуйте вашу повагу до інших - повагою до їхньої приватної власності. Це буде найкращий приклад з вашої сторони.

----------------

Офтоп

Взагалі я не можу зрозуміти, як можна говорити про розбудову європейської країни, коли у людей немає банальної поваги до чужої приватної власності. Навіть в Індії попрошайка ніколи не зайде на чужу землю, а тут - колхоз форева.

Ми не акцентували увагу на цій пам'ятці, а подали її як чергову в лінії ілюстрації. Шкода, що вами абсолютно проігноровано вище наведені аргументи і факти про огульний рівень варварства і корупції в сфері будівництва, археологічних досліджень, погоджень на території заповідника, незаконність приватизації даного об'єкту (пам'ятки місцевого значення) та наші заклики до конструктивізму. Зважаючи на факт, що земельна ділянка, біля даного об'єкту, не є і не може бути приватизована, і жодних кадастрових документів на неї, на момент перевірки не було, з метою утвердження шанованих вами принципів "європейської держави" і поважаючи ваші вперті наполягання на дотримання букви закону, і прав приватної власності, нами в ближчий час буде повторно ініційована перевірка дотримання вимог чинного законодавства по всім пунктам, в першу чергу про приватизації, законності перепланувань, наявності дозволів на перепрофілювання житла під комерційну діяльність (про що ви писали в коментарі), а також вашого твердження про можливу приватизацію особливо цінних земель національного значення та наявності всіх охоронних договорів. Тому ваші серйозні акценти саме на цій пам'ятці, дадуть можливість поновлення кримінальних справ, на яких ми, зважаючи на час, не наполягали... Ваша принциповість в даному питанні дуже похвальна. Я думаю, що результати перевірок ще раз підтвердять порядність, чесність, а саме головне законопослушність ваших знайомих, власників цього об'єкту. І вони вам будуть дуже за це вдячні. А про Індію, це ви влучно сказали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ANGVAR ти чим мене хочеш налякати :D ? Якщо власники збируться в організовану громаду, від тебе і твоїх братів по розуму каменя на камені не залишиться! Якщо, звісно, за Вами не стоять більш серйозніші сили - в чому я дуже сильно переконуюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно було оприлюднено факт кричущої наруги над могилами священників і монахів, що було здійснено представниками Волинської Єпархії УПЦ КП. В підтвердження цьому публікуємо висновки експертів-археологів проведених пошуковою групою Комунального підприємства Львівської обласної Ради “Доля”, які здійснювали дослідження знайдених людських останків на місці дитячих атракціонів на території Центрального парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки у м. Луцьку, що їх перевезли разом з шаром грунту з будівельного майданчика семінарії Собору св.Трійці.

4de23e076da03.jpgСтаття "Попівський цинізм не має меж"

4de23fe7c5c14.jpg

Так виглядає дитяча карусель встановлена на кістках монахів і жертв НКВС (22.05.2011). Значна частина кісток так і не була вивезена, в зв'язку з великим масштабом екзгумаційних робіт. Вони просто були зрівняні бульдозерами.

Пам'ятайте : ВАШІ ДІТИ ГРАЮТЬСЯ НА КЛАДОВИЩІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Не змінивши більшовицької філософії будувати на кладовищах на національну традицію поваги до мертвих, ми, як і колись, будуємо школи і будинки на кістках кладовищ, а стадіони моститемимо могильними плитами... Байдужість пожирає Луцьк...

4e0344a016457.jpg Стаття: "Білі кості під луцьким асфальтом"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Шановний ANGVAR, оскільки Ви в курсі усіх подій в заповіднику, просвітіть щодо даного будівництва. Хто будує? Чи тут усе відбувається по закону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Шановний ANGVAR, оскільки Ви в курсі усіх подій в заповіднику, просвітіть щодо даного будівництва. Хто будує? Чи тут усе відбувається по закону?

Шановна LASKA, в даному місці будується торгові площі - як пояснили місцеві владці. Єскізний проект її можна побачити на паркані навколо будівництва. Даний об'єкт будується підприємцем, в власності якого і "Стара підкова" та об"єкти біля неї,під час будівництва яких була знищена підземна забудова - підвали, можливо 16-17 століття. Зараз тільки отримали по цьому додаткову інформацію. Будівництво, про яке ви запитуєте, було, вибачте, "втулене" в т.зв. Гненральний план ІКЗ "Старе місто"

cLJWZ.jpg

за протекцією Рабана в інтересах даного підприємця, на совісті якого і знищення під проводом Рабана залишків двохярусних підвалів 16 століття навпроти будівництва (є офіційні висновки експертів).(Зверніть увагу на заплановане біля розпочатого будівництва іншого будівництва - з-х поверхового житлового будинку). Думка засновників луцького заповідника, по цьому питанню, була вкрай негативна. Але їх ніхто і не питав. Рішення приймала четвірка - Рабан, Троневич, Ворон і ...гроші. Як завжди, гроші. В перший день будівництва жодної археології ніхто на місці розкопу не робив. Керівник Волинських старожитностей був не в курсі початку робіт, міський відділ охорони культурної спадщини, як завжди... Після піднятого нами шуму, на слідуючий день появився т.зв.археологічний супровід земляних робіт. Ніхто покараний не був. Якість такого нагляду спостерігали не раз. Після цих горе-археологів ящиками привозили археологічні знахідки (є фото). Документи на будівництво перевіряв головний спеціаліст відділу збереження історичної спадщини луцького міськвиконкому Ю.М.Мазурик. Запевнив, що все законно. На нашу думку,та на думку фахівців, з якими ми спілкувались по цьому питанню, дане будівництво це черговий абсурд, характерний для Рабанівки, і повне порушення принципів валоризації історичної зони. Проект цього будівництва, з черговою "башенкою", взагалі повний кіч та історичне й архітектурне невігластво...

Зважаючи на вічну, на жаль, роль лучан, як статистів, ми отримали чергову химеру в історичному центрі Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...