Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Хороший сайт цей, а я щей дивлюсь як футболісти ростуть в ціні http://www.transfermarkt.de/de/maicon-oliveira/mwverlaufgraph/spieler_127349.html, тільки для дорожчих футболістів це краще видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Волынь напоследок разбила Газ Метан

http://football.ua/u...ews/168900.html

Вирішив зайти на сайт ГазМетана прочитати їхні відгуки про матч... і це не той ГазМетан,http://frfotbal.ro/i...mpetition_id=15 що виступає в вищій лізі Румунії)))) а той що в 1 лізі західній зоні http://frfotbal.ro/i...=0&serie_id=475 хоча і заняв там 3 місце. А я вже думав сильних румун, які в лізі Європи грали так легко прибили)) а перед тим тоже з друголіговим клубом з Словенії грали.

Але ладно це мож Демян спеціально перед початком, щоб впевненість була. І ще, дуже здивував Шумі, повню я колись на Ярмоленка гнав як на не потрібне дерево (як на мене він так і починав), а зараз Ярмола кращий в ДК, так може і з Шумахером та ж фігня буде)) техніка в нього то є на відміну від Піщура, думаю Демян його не зря залишив.

Ну ладно побачим з Карпатами, головне почати добре. :horse:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, по ходу все. В Дем’яна вже нема відмазки, що чогось не вистачає для боротьби за вихід в ЛЄ, купили, думаю, всіх кого він хотів. Сезон має бути цікавим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, а Шумі то кращий бомбардир міжсезоння на даний час :) - http://www.ua-football.com/ukrainian/high/4fd48507.html

8 Шумахер "Волынь" Луцк "Шмартно 1928" Словения (1), "Газ Метан" Румыния (1), "Краснодар", Россия (1), "Интер" Запрешич, Хорватия (1), "Алюминий" Кидричево, Словения (2), Сборная свободных агентов (1), "Заря" Луганск (1)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а ЧУ якщо половину цього за весь сезон вклепає, то це буде для нього потолок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Представляємо новачка - Петар Занєв

Трирічний контракт з луцькою «Волинню» підписав захисник збірної Болгарії Петар Занєв. У новому для себе клубі буде виступати під номером 5.

Петар Дімітров Занєв

Народився 18 жовтня 1985 року, зріст: 180 см, вага: 71 кг.

Ігрове амплуа: лівий захисник.

більше інфо

P.S. Дорогі форумчани,підкажіть мені,дівчині,що любить футбол ,але досконало його кухні не знає, під номером 5 зараз у "Волині" грає мій улюбленець Рамон Лопес. А тут заявляють,що якись новачок буде під 5 номером. Як таке може бути ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Дорогі форумчани,підкажіть мені,дівчині,що любить футбол ,але досконало його кухні не знає, під номером 5 зараз у "Волині" грає мій улюбленець Рамон Лопес. А тут заявляють,що якись новачок буде під 5 номером. Як таке може бути ?

Номер - штука постійна на сезон, зараз розпочинається новий, тому, якщо Рамон вирішив поміняти свій "5" на якийсь інший, "69" наприклад, то п'ятірка автоматично стає вільною, і будь-хто може взяти його собі (це вже гравці між собою домовляються).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Дорогі форумчани,підкажіть мені,дівчині,що любить футбол ,але досконало його кухні не знає, під номером 5 зараз у "Волині" грає мій улюбленець Рамон Лопес. А тут заявляють,що якись новачок буде під 5 номером. Як таке може бути ?

Номер - штука постійна на сезон, зараз розпочинається новий, тому, якщо Рамон вирішив поміняти свій "5" на якийсь інший, "69" наприклад, то п'ятірка автоматично стає вільною, і будь-хто може взяти його собі (це вже гравці між собою домовляються).

Ви майже вгадали . В коментах на сайті зазначають,що в новому сезоні Лопес гратиме під 89 номером ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода Кварца... Єдине, що радує, це що "Волинь" таки не планується під "Дніпро-3", будемо надіятися, що Дем’яненко таки авторитет для них...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б хотів от дійсно побачити чого він вартий! для цього йому потрібний нормальний бюджет, а не крихти зі столу...Хоча судячи з інтервью, то те що робиться в Кривбасі навіть близько не можна ставити з найгіршими його часами у Волині!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітого, за підсумками зборів, трансферів вимальовується приблизно така заявка на новий сезон:

Неділько, Старцев, Шеліхов - Леандро, Зенев, Шиков, Масло, Приндета, Шандрук, Годоваий, Сімінін, Ілієв - Скоба, Герасимюк, Панас, Ізворану, Пилипчук, Наконечний, Рамон, Бікфалві, Насонов, Стевич - Шумахер, Павлов, Бабир, Суботіч, Савіч. Разом 27 гравців, тому, вочевидь Приндету та Павлова заявлять за дубль. Відповідно є ще 3 гравці виховані в системі клубу - це Герасимюк, Годований, Панас. Четвертого не вистачає, бо заявляти за основу того кому до 21 - як на мене не розумно. Відповідно, відсіюється хтось із обойми - мій прогноз - Микола Наконечний. якщо прораховувати основу, то враховуючи ліміт на легіонерів, Приндета, Пилипчук, Старцев чи Шеліхов - стабільно основні. І тут знову ж виникають питання до трансферної політики - навіщо купувати гравців на позиції, які в силу обставин не можуть бути підсилені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітого, за підсумками зборів, трансферів вимальовується приблизно така заявка на новий сезон:

Неділько, Старцев, Шеліхов - Леандро, Зенев, Шиков, Масло, Приндета, Шандрук, Годоваий, Сімінін, Ілієв - Скоба, Герасимюк, Панас, Ізворану, Пилипчук, Наконечний, Рамон, Бікфалві, Насонов, Стевич - Шумахер, Павлов, Бабир, Суботіч, Савіч. Разом 27 гравців, тому, вочевидь Приндету та Павлова заявлять за дубль. Відповідно є ще 3 гравці виховані в системі клубу - це Герасимюк, Годований, Панас. Четвертого не вистачає, бо заявляти за основу того кому до 21 - як на мене не розумно. Відповідно, відсіюється хтось із обойми - мій прогноз - Микола Наконечний. якщо прораховувати основу, то враховуючи ліміт на легіонерів, Приндета, Пилипчук, Старцев чи Шеліхов - стабільно основні. І тут знову ж виникають питання до трансферної політики - навіщо купувати гравців на позиції, які в силу обставин не можуть бути підсилені...

як там у пісні Висоцького..."Жираф большой - ему видней!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кварцяний знову погрожує, тепер уже в Кривбасі:

Колишній головний тренер луцької «Волині», нині наставник криворізького «Кривбасу», Віталій Кварцяний невдоволений трансферною політикою власників клубу. Йому заборонили підписувати колишніх гравців волинської команди і не дають грошей на форварда....

http://www.volynnews...ye_skazaty_vse/

Вже було в пості №3875.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на стадіоні "Авангард" відбулося представлення новачків "Волині" на сезон 2012/13. Віце-президент клубу Юрій Петрович Савчук та головний тренер команди Анатолій Васильович Демяненко познайомили журналістів з Максимом Старцевим, Валєнтіном Ілієвим, Петром Занєвим, Еріком Бікфалві, Даніелем Суботичем та добре знайомим волинським уболівальникам вихованцем ФК "Волинь" - Вадимом Панасом, котрий повернувся до свого клубу після восьми років кар'єри у інших командах.

01.jpg

02.jpg

P.S. цікаво, це нова форма чи стара?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова форма. Як видно з фоток з волинських новин на ній красується емблема спортивної фірми.

33493-8b.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кричали, що в липні буде новий сайт клубу і про клубний магазин щось заікались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Волинь» продає Масла

ФК «Волинь» шукає словацькому захиснику Яну Маслу нову команду. Ймовірно, футболіста віддадуть в оренду.

Про це 10 липня під час прес-конференції розповів головний тренер луцької «Волині» Анатолій Дем’яненко.

Опісля представлення нових гравців «Волині», коуч поділився враженнями від літніх тренувальних зборів.

«Те, що планували, вдалося зробити. Під час першого було більше фізичних навантажень. Другий – ігровий. Через день відбувалися матчі. Я зборами задоволений. Другий збір відбувся дуже швидко, бо через день грали», - зауважив фахівець.

Також він повідомив, що клуб вирішив розлучитися з словацьким захисником Яном Маслом. Мовляв, у команді забагато центральних захисників. «Та й ви ж знаєте, що є ліміт. У нас ж українці повинні бути. Віддамо в оренду і там побачимо», - відзначив Демяненко.

Насамкінець тренер «хрестоносців» поінформував, що всі гравці «Волині» розуміють важливість гри першого туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги, в якій, нагадаємо, лучани зійдуться з принциповими суперниками – львівськими «Карпатами».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Майкона — одна брехня, — віце-президент «Волині»

Бразильський нападник ФК «Волинь» Майкон Олівейра, який підписав попередній контракт з донецьким «Шахтарем», ставиться безвідповідально до трудових угод. А з агентами футболіста важко працювати.

Про це 10 липня під час прес-конференції заявив віце-президент «Волині» Юрій Савчук.

З його слів, футболіст ставився безвідповідально до угод, які підписав з «Волинню». «У Майкона протягом року - тільки одна брехня. Нам ніяк не вдавалося дійти до згоди», - додав посадовець.

Також він нарікав на роботу агентів нападника. Мовляв, тривалий час представники Майкона не зустрічалися з керівництвом клубу. «Ми місяцями чекали його агентів. Один, другий, третій. Вони летять, але їх нема», - промовив Савчук.

Окрім цього віце-президент назвав розмови про Майкона і його стосунки з «Волинню» неприємними.

Натомість головний тренер команди Анатолій Демяненко нагадав, що нападник порушив трудову угоди з клубом, коли запізнився на міжсезонні тренувальні збори. «За що його оштрафували», - додав він.

Нагадаємо, наприкінці травня «Волинь» заявила, що Майкон продовжив контракт з клубом ще на два роки. Проте сам гравець на наступний день зазначив, що нічого не підписував і пригрозив луцькому клубу судовими розглядами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...