Перейти до змісту

Яку дешеву мотокосу обрати?


jack74

Рекомендовані повідомлення

В дворі косили траву працівники жеку,я підійшов,розговорився з мужиком..... він косив тримером "прогресс-2" 50 кубіків. Мужик казав,що два роки поспіль косять такими косами і проблем не було і  косять вони по 8 годин в день от я і задумався,може варто придивитись до "прогрессу",бо теж жукаю бюджетну мотокосу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Barkas сказано:

... він косив тримером "прогресс-2" 50 кубіків.

це важка, потужна дуринда. для дому, трави, картоплиння, зіляччя - як комбайн ради 3х колосків заводити...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Deemon сказал:

це важка, потужна дуринда. для дому, трави, картоплиння, зіляччя - як комбайн ради 3х колосків заводити...
 

Я би не сказав,що вона здорова .... в мене на фірмі є алко - ото коняка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу хвилину оффтопу.

Придбав на розетці мотокосу limex bt520ba

в інструкції до неї написано що потрібно використовувати "суміш бензину з маслом для двотактних двигунів у співвідношенні 25:1"

придбав таке масло hp stihl червоне, на ньому пише, що мастило змішувати з бензином у співвідношенні 1:50.

то скільки масла лити? 

мотокоса нова, обкатка. бензин А92євро...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1:50(1:40 - не більше), інакше буде диму як від Ікаруса, і закопчена свічка, в перспективі - закоксовані компресійні кільця і нагар на поршні
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

червона мінералка Stihl змазує добре, але має погане повне згорання, тому бажано не перевищувати співвідношення які вказано
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.05.2016 at 18:23, Basil сказано:

Прошу хвилину оффтопу.

Придбав на розетці мотокосу limex bt520ba

в інструкції до неї написано що потрібно використовувати "суміш бензину з маслом для двотактних двигунів у співвідношенні 25:1"

придбав таке масло hp stihl червоне, на ньому пише, що мастило змішувати з бензином у співвідношенні 1:50.

то скільки масла лити? 

мотокоса нова, обкатка. бензин А92євро...

лити як пише виробник 1до25, тобто 40грам на літру.

не важливо яке масло і що на ньому пише, штіль пише для своєї мотооехніки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@pasha717 , уяви собі, є двотактні масла, які бовтаються 1:100, як думаєш, що буде з ЦПГ якщо забодяжити вчетверо більшу концентрацію?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26 травня 2016 р. at 18:06, pasha717 сказано:

а уяви якщо в для двигуна прописано 40грам масла 2Т, а ти заливаєш 20грам.

масла є мінеральні, напівсинтетичні, синтетичні, спортивні

кожне згарає\змащує по-різному, бодяжити 1:25 все підряд, бо так пише в універсальному мануалі китай-коси - будь-ласка вперед
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно, згорають по різному, але змащують однаково,

відмінність в будові, мінералка йде звичайне, а синтетика не димить і згорає повністю.

бодяжити потрібно по мануалу і не важливо яке масло.

сумніваюсь що хтось буде заливати в китай косу/пилу масло за  ~400 гривень

з досвіду:

попала до мене коса, японець,б/у, маленька а бриє мох і болото.

почав лити 20грам на літру штіля, через три бака відчуваю починає падає потужність , заніс до хлопців на роботу, 

кажуть кільця зносилися, мало масла, кілець нема,

а я щось не замітив що на кришці було вибито 1:25.

купляю якусь хадо присадку відновлюючу, і починаю лити масло 40грам, 

через три бачка все норм, і вже вісім років , тьху-тьху, маслає дальше.

краще раз в рік зробити чистку і т/о, ніж замінити поршневу/кільця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, pasha717 сказано:

почав лити 20грам на літру штіля, через три бака відчуваю починає падає потужність , заніс до хлопців на роботу, 

кажуть кільця зносилися, мало масла, кілець нема,

а я щось не замітив що на кришці було вибито 1:25.

 

 Та ладно, я більше 5-ти років бадяжу 1/50 синтетику Лікві Молі. Мотокоса, мотооприскувач, бензопила, вантажний мотороллер - на всіх пише 1/25.

Пробував масла Штіль і Олео-Мак в пропорції 1/25 - закопчені свічки, нагар на поршнях, соплі з глушника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, pasha717 сказано:

почав лити 20грам на літру штіля,

значить такий був штіль, як в дядьків біля базару камазовсько-дизельно-трансформаторно-жигулівське у пляшках з кокаколи.

підробляють його, аж бігом...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Віталій СК сказано:

 

 Та ладно, я більше 5-ти років бадяжу 1/50 синтетику Лікві Молі. Мотокоса, мотооприскувач, бензопила, вантажний мотороллер - на всіх пише 1/25.

Пробував масла Штіль і Олео-Мак в пропорції 1/25 - закопчені свічки, нагар на поршнях, соплі з глушника.

везунчик, як я вже казав вісім років в мене ні соплів, ні казявок немає, а нагар від мінералки мусить бути.

 

34 хвилин тому, Deemon сказано:

значить такий був штіль, як в дядьків біля базару камазовсько-дизельно-трансформаторно-жигулівське у пляшках з кокаколи.

підробляють його, аж бігом...
 

я брав на роботі, а ми є оф.дилером штіля, там все норм .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тоже хочу собі мотокосу придбати... (скоріше за все куплятиму в польщі) і придивляюся таку ... Подобаєця, що з амортизатором.... Але чи нада він.... Потужність якщо правду пишуть то з лихвою повинно хвати... Ціна досить заманчива... але вот чи стоїть її брати? Ще не впевнений... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.06.2016 at 10:24, Ruslyk сказал:

я тоже хочу собі мотокосу придбати... (скоріше за все куплятиму в польщі) і придивляюся таку ... Подобаєця, що з амортизатором.... Але чи нада він.... Потужність якщо правду пишуть то з лихвою повинно хвати... Ціна досить заманчива... але вот чи стоїть її брати? Ще не впевнений... 

Краще вже брати в нас і мати гарантію ....я так думаю

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Barkas А з чого ви взяли, що якщо в Польщі то гарантія тю-тю? В Польщу назад по гарантії завезти не проблема. Якщо звичайно виникне така необхідність... А вот той факт, що ціна досить смачна і вона амортизована то досить заманчиво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

придбав Craft-tec GS-777. Приїхала з Харкова. В коробці заповнений гарантійний талон на рік і вся комплектація, як і написано, а саме три ножа і дві шпулі (в одній, правда, жилки чисто для видимості :)). При збірці один болтик виявився з бракованою різьбою, довелось плашкою прогнати.

Вже поюзав два дні. Подобається. Завелась з першого разу і працює гарно, рівно. На гарячу теж заводиться без проблем.

Добре, що дві шпулі в комплекті, бо одну в перший же день розбив :) Ну і захист трохи потрощив ножом, коли провернуло (знайома ситуація багатьом :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я знав, але ліньки було знімати, ножі хтів лише спробувати, от і закономірний наслідок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...