Перейти до змісту

Питання до знавців


D.GryWeB

Рекомендовані повідомлення

Обгорів певний участок автомобіля.Власне є питання чи не втратить цей участок стакана свою прочність?На рахунок фарбвання питань немає.Тобто він не вирве чи не зігнеться?Як надійніше захистити уражене місце від іржі?!Дякую
 

Зображення0961.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еее, я не профі, але здається мені таку частину кузова тре вирізати болгаркою і вварити з донора. Метал який горів втрачає свої властивості, думаю його і порвати може і все інше(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стики герметиком, потім "шубою" і на верх краскою (це в районі стакану) 

 

Шуба це ота штука на фото :)

 

1388227959_nanesenie_na_dnishe.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Polehan сказал:

еее, я не профі, але здається мені таку частину кузова тре вирізати болгаркою і вварити з донора. Метал який горів втрачає свої властивості, думаю його і порвати може і все інше(

Да, а сварочні шви це по вашому беспечно? А точичною сваркою там не підлізеш. Це треба розкалити метал щоб він аж втратив свої властивості, не думаю що на машину стояли і дивились поки вона горить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Polehan сказано:

Метал який горів втрачає свої властивості

 

на фото погано видно, але там ще фарба є місцями...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і я думаю що краще замінити.Щось воне не дуже мені подобається!Де можна гарно переварити щоб не втратити геометрії кузова??
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то що краще переварювати чи ісе так гарно залишити і пофарбувати?боюсь аби не стало дуже м"яким і на пробої підвіски не вискочило!
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під час пожежі метал же не нагрівся до червоного, щоб щось з ним сталось.  Не треба там нічого міняти. Вичистити до блиску, добре якщо піскоструйкою, погрунтувати єпоксидним грунтом,  і пофарбувати. Буде дешевше, швидше і  нітрохи не гірше. Герметик , шуба само собою в потрібних місцях.

 На фото дев ятка? То на правому стакані номер кузова, його так просто не замінити. А лівий   хіба якщо  він був гнилий, чи мав тріщини то міняти.

Я трохи  маю досвід, не великий, років 20 ;), наприклад      https://www.drive2.ru/c/2959835/?m=167963386&page=0#a167963386     

 

  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Kiolan сказано:

На фото дев ятка?

 вісімка...

 

@Kiolan  і я про теж, місцями фарба ще є, шина ціла...   максимум що там було це напевно градусів 140-200.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, sqsso сказано:

 

Роботи не найкращої якості а здирає як за цапову душу, є по Волині і набагато дешевші майстри, і якість робіт та сама... Мав справу...

Ну ви ж не думали, що я цього не прочитаю))) мене можна звинуватити в будь-чому, тільки не в тому, що я здираю. Дуже схоже, що ви з тих клієнтів, які спочатку випрошують чим подешевше і поекономніше, а потім починають придиратися до любої пилинки. Якщо мали справу, то маєте і номер телефону. Завжди можна подзвонити і розповісти про проблеми які виникли.

Середня ціна за деталь( робота плюс матеріали )1500грн.не думаю, що це супер дорого.  Це шкідлива робота і я не збираюся робити її за дякую.

Можливо мої роботи і не найкращої якості.. Бо в мене все таки маленька майстерня , а не супер наворочений сервіс. Проте я вкладаю в кожний ремонт частинку своєї душі. І стараюся зробити якнайкраще.

Це так . ліричний відступ.

По темі. Нічого там вирізати не треба. Максимально зачистити до голого металу. Покрити двокомпонентним епоксидним грунтом. Потім рідкою шпаклівкою, щоб виріняти поверхню. Потім акриловим грунтом. Потім пофарбувати.

Справа в тому, що нові деталі зараз такої якості, що стара навіть десять раз обгоріла, всерівно буде краща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, nikblack сказано:

Стики герметиком, потім "шубою" і на верх краскою (це в районі стакану) 

 

Шуба це ота штука на фото :)

 

1388227959_nanesenie_na_dnishe.jpg

Підтримую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, nikblack сказано:

Стики герметиком, потім "шубою" і на верх краскою (це в районі стакану) 

 

Шуба це ота штука на фото :)

 

1388227959_nanesenie_na_dnishe.jpg

Підтримую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дуже дякую за відповідь!Мені теж здається що нові деталі це просто ужас!
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переглядав інтернет форуми і вбільшості пише що метал який піддався температурі втрачає свою фізичні навантаження!А можливо якось усилити дані фрагменти кузова?


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не заморочуйся ти! :) Щоб метал відпустило, його потрібно розігріти до червоного, тобі ж пишуть. І то навіть після цього він не перестає бути металом, не перетворюється в папірус. Це ж звичайна бляха, не калене лезо ножа чи цементована шестерня! Зачищай, грунтуй, фарбуй і забудеш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

та не заморочуйся ти! :) Щоб метал відпустило, його потрібно розігріти до червоного, тобі ж пишуть. І то навіть після цього він не перестає бути металом, не перетворюється в папірус. Це ж звичайна бляха, не калене лезо ножа чи цементована шестерня! Зачищай, грунтуй, фарбуй і забудеш :)

Дякую.але на драйві ммені написали що втрачає фіз.властивості бистро ржавіє і стає м"яким
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Метал "відпускається" при 600 градусах (і вище), тобто "до червоного" як тут писали. І ще одне - залізо зразу не лопає, з велодосвіду - поки вилка чи рама зламається, то трісне і відчуєш  (перевага над люмінієм, хе-хе). Якщо в далеку дорогу не їхати, так, по місту кататись - можна не непокоїтись особо, за пару міс. - дасця взнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того і радив єпоксидний грунт, бо він добре захищає метал від доступу вологи.    А для підсилення, якщо вже дуже хочеться, можна поставити ростяжку між стаканами. https://www.google.com/search?q=%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8F%D0%B6%D0%BA%D0%B0+%D0%B2%D0%B0%D0%B7+2109&espv=2&biw=1366&bih=661&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi35vHn6_DMAhVLlSwKHda8BiwQsAQIGw

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ржавіє бистріше, але це якщо необроблене, незахищене. А "стає м'якішим" :) Вони там як це виміряли? Як положено - на стенді металевою кулькою? Чи лобом? ;)

Повторюю, не заморочуйся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між накладкою і стаканом не можна буде нічим обробити і буде швидше ржавіти . Та й вигляд страшний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...