Перейти до змісту

*Цікавить* Фотоапарат для початківця.


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Ось приклади фото з першого, найкращого але найдорожчого варіанту... верніше, що може камера в умілих руках

 

http://www.cameralabs.com/reviews/Fujifilm_X70/sample_images.shtml

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь
7 годин тому, Waver сказано:

Так, це фото робив уже після заходу сонця майже в темноті, тому ставив світосильний фікс. Інші фото робив кітом зумом... 

зум - це 12-35/2.8? цей - http://www.bhphotovideo.com/c/product/865111-REG/Panasonic_H_HS12035_Lumix_G_X_Vario.html ? ще дорожчий за "млинець" 25/2.0?

 

7 годин тому, Waver сказано:

Що головне хотів довести, це те, що навіть в найпростіших і найдешевших але нових безеркалках, стоять набагато кращі і з кращою кольоропередачею матриці ніж в устарілих дзеркалках Нікон d80 чи d90.

але при цьому свої слова краще проілюструвати знімками з топової камери з дорогущими лінзами ;) вище викладені всі фото саме такі, а на додачу:

3 годин тому, Waver сказано:

Ось приклади фото з першого, найкращого але найдорожчого варіанту... верніше, що може камера в умілих руках

Це все такий вишуканий стьоб був, в темі про покупку камери з лінзою з бюджетом 150 доларів (сумарно)?...

Якщо взяти ті ж гроші (заплачені за GH4 + 25 + 12-35) - можна було суттєво зекономити і отримати на голову вищу якість фото, купивши не топовий Кенон 60Д/6Д з лінзою 28-105 Л і парочкою світлосильних фіксів ;)

 

8 годин тому, Waver сказано:

навіть в найпростіших і найдешевших але нових безеркалках, стоять набагато кращі і з кращою кольоропередачею матриці ніж в устарілих дзеркалках Нікон d80 чи d90. В найдешевших простих беззеркалках  фуджиках, стоять кращі матриці для фото ніж у мене в панасі... просто менше функціоналу і відео так не знімають як GH4... 

недостатньо "матриці, як в топовій камері, або ще кращій" - треба ще "обв'язку" цієї матриці, і недешевий об'єктив для розкриття потенціалу хорошої матриці ;)

В стареньких Ніконах Д40, Д50, Д70 - стоять однакові матриці, з жирними пікселями (така "жирність" може тільки снитись сучасним надцятипіксельним камерам ;)))) - але тільки Д50 давав насичений яскравий джпег з камери майже завжди, Д40 - у більшості випадків, а на Д70 - НЕ варто було знімати в джпег у більшості випадків взагалі, тільки в раві (як не парадоксально, Д70 з цього ряду - найдорожча, найфункціональніша, комплектувалась дуже вдалим "кітом" 18-70)

 

3 годин тому, Waver сказано:

Ось приклади фото з першого, найкращого але найдорожчого варіанту... верніше, що може камера в умілих руках

ось з цього й варто було починати - знімає не камера, а фотограф ;) а світлосильні і топові лінзи тільки допомагають фотографу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Waver сказано:

або ось така простенька з трошки гіршой лінзой але теж з хорошим сенсором....

Друже, це вас там в Гамериці $500  уже не гроші. А для мене це відносно непогана (на сьогоднішній день) ЗП. Якби я шукав фотік овер 500-1000 у.о. то було б усе по-іншому.

 

Просто мильниці не хочу!  Валяється десь якась древня типу Olympus C-160.

Треба трошки краща, із кращою оптикою, автофокусом, щоб і зум, і макро можна було.

 

згодом зрозуміє дитина чого їй потрібно - буду міняти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Просто мильниці не хочу!  Валяється десь якась древня типу Olympus C-160.

Треба трошки краща, із кращою оптикою, автофокусом, щоб і зум, і макро можна було.

 

згодом зрозуміє дитина чого їй потрібно - буду міняти.

 

Хм...може тобі Canon 450D запропонувати...буде "дешево і сердито", об'єктив нормальний підберу...хоча, потрібно буде консультація спеціаліста,бо сам накупляв як з переляку,бо хотів для себе, але не виходить,часу немає..

Бюджет скажи, може щось і продам... ціну зроблю "людську" ;)

Можна щось краще, все залежить від бюджету...Ну і часу трохи..тиждень-півтора...бо є можливість привозити з іншої країни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, скажи будь ласка що саме дівчина планує знімати? як часто? і чи планує розвиватись у фотографії? 

якщо не планує розвиватись - дзеркалку купувати не варто. якщо знімати тут і там і все підряд - ультразума достатньо, але ж  якщо мова підте про портрети - то тут однозначно дзеркалка початкового рівня.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, madkot сказано:

якщо знімати тут і там і все підряд - ультразума достатньо

Якось так. Згодом зрозуміє ЩО їй найбільше імпонує / треба / до душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Waver сказано:

Хтів допогти

Я висновки зробив!

ДякуЮ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...