Перейти до змісту

Куплю телевізор 32"-40", вживаний


Рекомендовані повідомлення

Цікавить телевізор, розміром ~32"-40", з хорошою якістю зображення, та можливістю відтворювати файли великого розміру з зовнішнього носія, розширення обов'язково фулл-хд. Марка ролі не грає, головне ціна та хороша картинка :)

Варіант нового по привабливій ціні також розглядається :)

Контакти:

тел: о-666-48-77-93

ася: 454 277 299

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо маєте можливість, то беріть новий. Будете мати нові технології: LED, IPS матриця, USB-HDD та інші навороти. Звичайно можете взяти вдвічі дешевше б/в, якому років зо 5, яке немає нічого з вищевказаного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо маєте можливість, то беріть новий. Будете мати нові технології: LED, IPS матриця, USB-HDD та інші навороти. Звичайно можете взяти вдвічі дешевше б/в, якому років зо 5, яке немає нічого з вищевказаного.

Якщо Ви уважно прочитаєте моє повідомлення, то зрозумієте, що, загалом, без всієї цієї перечисленої фігні, телевізор не потрібен ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колючий ти мій, друже! ти ж не вчорашній.

Якщо є змога взяти новий - бери новий.

І якщо взяти 5 ОДНАКОВИХ телевізорів - усі 5 будуть показувати по-різному. Картинка буде в кожного різна. Ти повинен обрати для себе - побачити.

Бери діагональ користуючись табличкою

g2TPL.png

при виборі - береш флешку, гіг на 16-32, або одразу вінта в кишені.

Запиши туди різні формати файлів:

avi / mp4 / mkv

прри чому різного розширення 480р / 720p / 1080p

І бажано, щоб у контейнері матрьошка (mkv), був файл із різними звуковими дорожками DTS, наприклад, із бітрейтом ~1500kbps.

Саме так я і вибирав ТВ. Зв звуком локанувся, овер 640кбпс - не читає. 640 читає - вище ні :(

Ну і щоб при перегляді важкого контенту, із відеопотоком більше 25Мбіт/с - в динамічних сценах, зображення не лагало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, здаюся.

Від дупи до екрану у мене ~1.7-1.8м.

Флешка на 64гб в мене вже наготовлена :)

Головний критерій для мене - це не .mkv контейнер, його всі вміють читати, за деяким виключенням, а .m2ts - більшість сучасних ТВ вміє його читати, але все впирається в розмір файлу (рахуй бітрейт), і бд-ремукси, гігоф так з 30-40, даються далеко не всім!

А ті ТВ, що гарантовано їх читають - коштують надто, за нинішніми мірками!

Тому згодиться фулл-хд тв кількарічної давнини, з якісною картинкою і можливістю читати фільми з флешки, та прийнятною ціною, все інше не важливе.

Якщо є нові моделі, які відповідають моїм критеріям, коштують в межах 6-7к грн, і я, якимось чином, обділив їх увагою - радо розгляну можливі варіанти на покупку.

п.с. Дякую за дискусію ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а .m2ts - більшість сучасних ТВ вміє його читати, але все впирається в розмір файлу (рахуй бітрейт), і бд-ремукси, гігоф так з 30-40, даються далеко не всім!

НУ, ТО Як я уже тобі казав - купис собі тєлік а-ля монітор. І комбайн. Якйи вміє читати все.

Є цікава пропозиція, такого комбайна на андроїді ;) + Сателітарний ресівер. ТА(!) • Поддержка жестких дисков 2.5″ SATA .

Одним словом - комбайн! І цілком прийнятна ціна!

3500 комбайн і ще за 3500 простий (БВ) ТВ 1080р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є Orion, б/в ЛСД. 2010р.в. без USB порту. ціна 3000грн.

Якщо Ваш оріон має розширення фулл-хд, тоді цікаво! Що то за модель?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні фул, там немає.

ні фул, там немає.

ні фул, там немає.

ні фул, там немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні фул, там немає.

ні фул, там немає.

ні фул, там немає.

ні фул, там немає.

Зрозуміло

Зрозуміло

Зрозуміло

Зрозуміло

Цікавить лише з розширенням фулл-хд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить телевізор, розміром ~32"-40", з хорошою якістю зображення, та можливістю відтворювати файли великого розміру з зовнішнього носія, розширення обов'язково фулл-хд. Марка ролі не грає, головне ціна та хороша картинка :)

Варіант нового по привабливій ціні також розглядається :)

Контакти:

тел: о-666-48-77-93

ася: 454 277 299

Чому тобі в той фул ашді впирається?

Я нещодавно купив ось цього красавця

http://allo.ua/televizory/hisense-lhd32k366t.html

за 4000гр в АЛЛО, на всіх решта магазинах ціна стартує від 6,5к.

Добротний якісний телік, купа роз'ємів(4шдмі, 2юсб), хаває всі формати

Рекомендую брати, зараз там ще акція, кронштейн в подарунок. Більше таких цін не буде ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

марка не внушає.. цікаво які будуть ваші враження від користування через рік-другий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

марка не внушає.. цікаво які будуть ваші враження від користування через рік-другий

Читав чимало відгуків про цю ТМ, вона просто в Європі маловідома, а так всьо гут.

Наразі польот нормальний, тільки позитивні враження.

А якщо соні чи лижі то це залог якості і крутості, можна брать з закритими очима?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому тобі в той фул ашді впирається?

Я нещодавно купив ось цього красавця

http://allo.ua/telev...lhd32k366t.html

за 4000гр в АЛЛО, на всіх решта магазинах ціна стартує від 6,5к.

Добротний якісний телік, купа роз'ємів(4шдмі, 2юсб), хаває всі формати

Рекомендую брати, зараз там ще акція, кронштейн в подарунок. Більше таких цін не буде ніколи.

Впирається - бо я так хочу! Не хочу сліпати перед телевізором, який стоїть на відстані 2м, тільки через те, що в нього маленьке розширення.

Ну і цей красень не так вже і хаває всі формати, ти мабуть не всі пробував ;)

І якщо вже на те пішло, то в ельдорадо можна купити значно кращого красеня за близький бюджет: PHILIPS 32PFH4309 - він то точно буде кращу картинку показувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж глянув в ельдоарадо на цей філіпс. Коли до стрибка бакса думав може потім купиться то зараз думається мабуть треба брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому тобі в той фул ашді впирається?

Я нещодавно купив ось цього красавця

http://allo.ua/telev...lhd32k366t.html

за 4000гр в АЛЛО, на всіх решта магазинах ціна стартує від 6,5к.

Добротний якісний телік, купа роз'ємів(4шдмі, 2юсб), хаває всі формати

Рекомендую брати, зараз там ще акція, кронштейн в подарунок. Більше таких цін не буде ніколи.

Впирається - бо я так хочу! Не хочу сліпати перед телевізором, який стоїть на відстані 2м, тільки через те, що в нього маленьке розширення.

Ну і цей красень не так вже і хаває всі формати, ти мабуть не всі пробував ;)

І якщо вже на те пішло, то в ельдорадо можна купити значно кращого красеня за близький бюджет: PHILIPS 32PFH4309 - він то точно буде кращу картинку показувати :)

Шоб за 2м уже "сліпати" треба бути реальним "сліпнем", тут треба до окуліста, а не фул-хд :)

2й варіант тож такий нічо, можна брати якщо вдастся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шоб за 2м уже "сліпати" треба бути реальним "сліпнем", тут треба до окуліста, а не фул-хд :)

2й варіант тож такий нічо, можна брати якщо вдастся...

Чим більше розширення при однакових фізичних розмірах - тим менше потрібно відстані до тв для комфортного перегляду! Це також видно в табличці, яку привів Женя.

Ну і загалом - телевізор куплено, тему закриваю! Дякую всім за дискусію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...