Перейти до змісту

Продам імпортне Дизпаливо - постійно


sasha1975

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 431
  • Створено
  • Остання відповідь

ніхто не імпортує. На західній Україні його точно ні у кого нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Постійно  продажі якісне дп .

стандарт Євро5 Литва по ціні 17,00 грн.л ,

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вчора заїхав на заправку і мене не приємно здивували, що паливо вже третій день по 18,50 грн., а тут жодного повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що хіба хтось зобов"язаний в цій темі актуалізовувати інформацію? То є добровільна справа за наявності, як то кажуть, часу і натхнення.

 

А якщо по суті, то в темі є телефони людей які мають безпосереднє відношення до заправки, не полінуйтесь подзвонити перед виїздом і такого роду неприємні здивування будуть оминати вас стороною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діясно нажаль Ціна піднялась 18,50

Вибачте що не поновив інформацію.

Є надія що з понеділка ціна знизиться оскільки Расєя відновила поставки дп в Україну та дефіциту не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(заїзд з вулиці Франка.район Волиньгазу,територія швидкої допомоги)як що ви про це,то де волинь газ та територія швидкої допомоги на франка я не здогадуюсь навіть-адреси точної там що немає-навігатор можливо допомігби,бо територію швидкої в нього не забєш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, vadim7000 сказано:

(заїзд з вулиці Франка.район Волиньгазу,територія швидкої допомоги)як що ви про це,то де волинь газ та територія швидкої допомоги на франка я не здогадуюсь навіть-адреси точної там що немає-навігатор можливо допомігби,бо територію швидкої в нього не забєш!

50.749493, 25.322550

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...