Перейти до змісту

MrVes

Рекомендовані повідомлення

найшвидше доставлена мені посилка - 13днів!

найдовше - більше 50днів пара акумуляторів 18650, відкрив спор - отримав ще 1 пару акумів безкоштовно :)

китайці відповідальні :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 200
  • Створено
  • Остання відповідь

Так, але є товар, що чекаю вже понад 40 днів. Наприклад, замовив rasberry pi b+ в кінці вересня, а трекнулася вчора. Вже й охота до нього відпала :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, але є товар, що чекаю вже понад 40 днів. Наприклад, замовив rasberry pi b+ в кінці вересня, а трекнулася вчора. Вже й охота до нього відпала :0155:

круто, Вам то трекнулася, я час від часу хожу циганю на пошту за посилками( треінг у деяких посилок відсутній(псевдотрекінг)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круто, Вам то трекнулася, я час від часу хожу циганю на пошту за посилками( треінг у деяких посилок відсутній(псевдотрекінг)

:sq_ye:

зазвичай без трек номера посилки 1-3дол, тай приходять вони швидше - за 15-25днів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круто, Вам то трекнулася, я час від часу хожу циганю на пошту за посилками( треінг у деяких посилок відсутній(псевдотрекінг)

А навіщо на пошту ходити, хіба пошта повідомлення не носить ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а завжди пише номер рейсу, яким буде летіти посилка?

Так, а ще ПІБ старшої стюардесси з фото *сарказм*

ЧЬОРЖОШ? в першій зробленій мною покупці на сабжі був номер рейсу. В одній з зроблених 11.11 теж є номер рейсу. От я і питаю...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяких повідомлень не має, я переговорив з поштарем і попросив телефонувати при надходженні бандеролі, адже на кожні бандеролі є телефон. І все, практично в 90% телефонує, не залежно є трекінг чи не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найшвидше доставлена мені посилка - 13днів!

найдовше - більше 50днів пара акумуляторів 18650, відкрив спор - отримав ще 1 пару акумів безкоштовно :)

китайці відповідальні :ok2:

я чекав одну посилку недавно 70-80 днів. уже переживав за свої понад 100 доларів при теперішньому курсі то. в результаті посилка прийшла і в той же день адміністрація алі закрила мій спір в мою користь та повернула мені гроші за покупу в повному обсязі, що мене порадувало, хоча я не поняв що це сталось таке, оскільки товар я отримав. не знаю навіть що це за пирикол. і на довго чи ні гроші прийли, може назад візьмуть якось. покищо політ нормальний. ніхто не вимагає грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може назад візьмуть якось

вже ніяк не заберуть

повезло тобі

я от теж про таке мрію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так всі і мріють про халяву...а назад повернути гроші слабо? Я завжди повертаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex якщо по порядному то гроші повертають. В мене було таке, що посилка не прийшла, після спору гроші вернули, а через тиждень посилка прийшла(при цьому в Україні не трекалась, так і осталась в шенчені). я повернув, написав, мол товар прийшов. зараз знову посилка в аеропорту вже 2 тиждень засіла((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробив поки що найдорожчу покупку з Китаю, але через офіційного посередника.

Буду чекати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По якому курсу конвертуються гроші при оплаті гривеневою карткою?

по курсу банку в день повернення.

тут писав про свій досвід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене найшвидше прийшла посила - 7 днів після оплати. Телефон вказую, тому отримую смс про надходження на пошту товару.

Повернуті Гроші за вже отриманий я б повернув, халява халявою, а совість - це те ж чим жити далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По якому курсу конвертуються гроші при оплаті гривеневою карткою?

якщо мова йде про Приват24, то по тому курсу, який зазначений на сторінці Приват24. Але, він чомусь різниця від того курсу, який зазначений на сторінці самого банку (значно вищий).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс, по которому конвертируют гривну при операциях по картам, указан правильно.

vXR79.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглядав ціни, не дуже розумію. Яка вигода? Віртість товару, трішки менша як в Україні, але ж скільки чекати...

Дивився на смартфони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очевидно, що вигода парає з зростаючим курсом валюти.

ще місяць тому можна було купити добряче дешевше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглядав ціни, не дуже розумію. Яка вигода? Віртість товару, трішки менша як в Україні, але ж скільки чекати...

Дивився на смартфони.

не знаю, на що саме ви дивились, можливо покажете.

але якщо дивитись на, наприклад, фотоаксесуари, - то ціна в Україні вища у 1,5-3 рази, в середньому, хоча буває і більше.

телефонні аксесуари також - чохол у Китаї коштує 4-6 долара, в Україні 150-250 грн - є різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно вигідно, різниця відчутна. Головне, не перелімітити митний "поріг" 150 євро, а то є гіркий досвід :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось , на приклад:

http://ru.aliexpress.com/item/Original-Lenovo-S820-MTK6589-Quad-core-1GB-RAM-4GB-ROM-Android-Mobile-phone-Smartphone-4-7/1747337520.html?s=p

Тут ціна вища, але якщо врахувати час, замороку, ризик, та ще втрати при обміні.

http://itmag.ua/catalog/lenovo/lenovo-ideaphone-s820e-red-cdma-gsm/

Ну не знаю, може при колишньому курсі, було вигідніше. А так, думаю що вигідніше переплатити 200 грн. і отримати за 3-4 дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка, що це ще старі запаси, куплені магазином по меншому курсу долара. Тому і різниця 200 грн, як тільки магазин закупить по сьогоднішньому курсу, ціна буде інша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...