Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Andreyxxx

Сигналізація в авто

70 posts in this topic

Доброго всім вечора

Маю автомобіль, на ньому вже стояла сигналізація. Під чав використання сигналізації протягом місяця виникла проблема, а саме пульт не реагує на блок тобто не відкриває та не закриває. Одного разу авто закрилось а пультом вже ніяк мусив відкривати дротиком, потім пів дня шукав кнопку яка збиває настройки і сигналка знову працює нормально. Сьогодні також приїхав на роботу вимкнув авто і двері мали відкритись а тут вони відкриваються і знов закриваються і начинає кричати ну і пультом вже відкрити ніяк. Може в когось таке було???

0

Телепати у відпустці!

Марку сиги релігія непозволяє сказати? Мо сіла батарейка, старіння кондерів у контурі приймача-передавача, збій в налаштуваннях, механічне пошкодження брелка...

0

Да я не знаю яка сигналізація на блокові нічого непише, пульт працює нормально так як після натискання кнопки яка збиває налаштування він працював.

0

Да я не знаю яка сигналізація на блокові нічого непише, пульт працює нормально так як після натискання кнопки яка збиває налаштування він працював.

це ще нічого не означає, фото пульта закінь!

0

Я би замінив сигналку .

0

а я б батарейку

0

пробуй замінити справді на брелку батарейку, якщо сідає то дуріє

0

прокладку тре міняти, прокладку....

;)

0

Доброго всім вечора

Маю автомобіль, на ньому вже стояла сигналізація. Під чав використання сигналізації протягом місяця виникла проблема, а саме пульт не реагує на блок тобто не відкриває та не закриває. Одного разу авто закрилось а пультом вже ніяк мусив відкривати дротиком, потім пів дня шукав кнопку яка збиває настройки і сигналка знову працює нормально. Сьогодні також приїхав на роботу вимкнув авто і двері мали відкритись а тут вони відкриваються і знов закриваються і начинає кричати ну і пультом вже відкрити ніяк. Може в когось таке було???

Если Вы уже открывали её прутиком , то зачем весь этот геморой ? Купите новую сигналку и пускай Вам её переставят ! Я-бы так и сделал .

0

Швидше за все переприв’язати пейджер(+запасний брелок) до тіла тра, і все стане на своє місце.

0

Доброго всім вечора

А чому дротиком?? Я б радив разом із сигналкою замінити серцевину замочка, щоб хоча б одні двері відчинялись з ключа.

ЗІ Можу допомогти із заміною, але це вже в приват.

0

В мене толком не відкриває/закриває коли батарейка підсівша.

Знаю, що така проблема була в колеги, коли кнопка-мікрик на пульту добре не контачила і при натисканні подавала кілька сигналів, центральний блок блокував доступ. Після заміни мікрика все добре.

0

post-7779-0-41485300-1350576301_thumb.jpБатарейка нова стоїть, але в пульті кнопка яка знімає з сигналки вже зносилая ну тобто інші 2 кнопки при натисканні клацають а перша ні. На мою думку пульт тут нідочого так як я нажимав цю таємну кнопку 5 разів яка іде від блока і все знову працювало.

Може хтось знає чи можна мені купити інший пульт? І ще таке буває що сигналка сама подає або один звук ніби я її знав або 4-5 бистрих звука.

0

Пост №5

0

А скільки буде коштувати заміна? і де це краще зробити? Чи потрібно мінти центральний замок ?

0

А скільки буде коштувати заміна? і де це краще зробити? Чи потрібно мінти центральний замок ?

Замена сигналки ( без стоимости самой сигналки ) до 200 грн . Если ЦЗ выполняет свои функции , то его менять не нужно ( выяснится в процессе замены сигналки ) .

0

А яку краще поставити сигналку? і де виконують роботи заміни ?

0

А яку краще поставити сигналку? і де виконують роботи заміни ?

Звоните по-телефону 0633243088 Андрей . Отвечу на все Ваши вопросы !

0

post-7779-0-41485300-1350576301_thumb.jpБатарейка нова стоїть, але в пульті кнопка яка знімає з сигналки вже зносилая ну тобто інші 2 кнопки при натисканні клацають а перша ні. На мою думку пульт тут нідочого так як я нажимав цю таємну кнопку 5 разів яка іде від блока і все знову працювало.

Може хтось знає чи можна мені купити інший пульт? І ще таке буває що сигналка сама подає або один звук ніби я її знав або 4-5 бистрих звука.

Чоловіче , пульт вартує майже як дешева сигналка , а якщо твоя сигналка старої моделі -- пульт знайти важко .

Занеси кому перепаяти кнопку , ось і все .

0

Підскажіть будь-ласка чи можливо так щоб я купив сам нову сигналку приблизно так за 300 грн і сам переставив? Чи там потрібно щось з проводами крутити чи просто фішки переставити? Може хтось має інформацію чи є в районі Лучеська сервіс чи ще щось по заміні?

0

Можливо самому переставити , якщо акуратний і є мінімальні навики роботи з проводами .

0

Підскажіть будь-ласка чи можливо так щоб я купив сам нову сигналку приблизно так за 300 грн і сам переставив? Чи там потрібно щось з проводами крутити чи просто фішки переставити? Може хтось має інформацію чи є в районі Лучеська сервіс чи ще щось по заміні?

Якщо аби було- то можна, але зазвичай тра залишкі старої зносити під корінь( невідомо як її ставили і у якому, наразі, там все стані). Якщо рукі ростуть із потрібного місця можна і самому :) ( але не забувай що після встановлення її ще й налаштувати тра). Фішка в фішку це коли аналогічний виробник-модель-ревізія! В районі Лучеська незнаю, а за Там_Там експресом колись були :)

0

Всім привіт, завтра збираюсь купити та поставити замок у водійські двері підскажіть який замок і де краще купувати ну і можна ціни. Автомобіль Опель рекорд

0

Всім привіт, завтра збираюсь купити та поставити замок у водійські двері підскажіть який замок і де краще купувати ну і можна ціни. Автомобіль Опель рекорд

незрозуміле запитання, в темі до сигналізації... Що означає "підскажіть який замок.. купувати?... Автомобіль Опель рекорд"? - від Опеля Рекорда замок купувати, звичайно.

Чи ти маєш на увазі електропривід "центрального замка"? Пробіжишся по "Формулі", та й запитаєш в кого які ціни. Не знаю тільки, чи нові продають поштучно...

------------------------------------------------------------------------

"Правильно заданый вопрос - уже половина ответа" ©

0

Питання звісно не в тему, але я вибачаюсь. Я просто незнаю які там види замків і т.д. замок потрібен звичайний.

0