Перейти до змісту

Встановлення операційної системи на Tablet PC


COBICTb

Рекомендовані повідомлення

В наявності: Fujitsu Lifebook T4220.

Необхідно: Встановити на даний апарат Windows XP із збереженням всіх функцій планшетного ПК.

Буду вдячний за поради і підказки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в чому проблема?

Вінду ставиш з флешки (флешку з віндою робиш з допомогою проги WinSetupFromUSB), драйвера накатуєш звідси і вуаля. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отаке для цього придумано. Windows XP Tablet PC Edition зветься

хоча на ноуті і сімка нормально працюватиме, а в сімці вбудовані програми є для роботи планшетом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є прога від Майкрософта Windows 7 USB/DVD Download Tool.

Запустив прогу - вказав образ, вказав, куди лити образ (Флешка чи диск) і все. 15 хвилин часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, наскільки я розумію, то вказана тобою прога створює загрузочні флешки з Win 7, а топікстартер бажає поставити на планшет WinХP.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fujitsu LifeBook T4220 оснащается процессором 2GHz Core 2 Duo T7300, оперативной памятью 1GB DDR2-667 SDRAM, встроенной видеокартой Intel® GMA X3100 и жестким диском емкостью 160 GB. T4220 хорошо справляется с офисными программами и другими приложениями, но требовательные 3D игры не пойдут, из-за общей видеопамят

Я б 7-ку ставив. Я так розумію, там Вісто є. А хочу, вірніше - НЕ ХОЧУТЬ, Вісту. Хай би ТС щось відписав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

setup.exe - дивна річ, я до цього не додумався.

Щодо загрузки з Флешки - варіант випробуваний - не працює. В BOOT-меню апарата є варіант загрузки з CD/DVD але оскільки сам апарат таким пристроєм не обладнаний то завантажує систему із звичайного CD/DVD-привода, підключеного через звичайний IDE/USB-адаптер. Але не все так просто... Чомусь на 100 процентів робочі загрузочні диски (CD/DVD) при такому способі загрузки дають сбої. При чому в доволі несподіваних місцях.

Зараз на апараті стоїть СІМКА, але не все так просто...

Система не може донастроїти кілька пристроїв. І не допомагає ні DriverPackSolution 11.8, ні пошук в інтернеті.

Також не працюють функціональні клавіші на фронтальній панелі планшета та заявлений в специфікації Shock Sensor.

На іншому вінчестері є встановлена XP, але і тут не все слава Богу...

Із драйверами все відмінно, але апарат працює як звичайнісінький ноутбук.

Що стосується вибору системи, то я не був у захваті від сімки саме на на цьому апараті. Хоча від ХР поки що теж. Перевагу віддам системі яку вдасться швидше подружити з планшетом.

Дякую за корисні посилання та поради. Чекаю подальшої інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

COBICTb

1) відповідь гугла на запит по назві - дає відповідь, що у апараті таки є CD/DVD привід.

2) Якщо кривий образ - з нього 7-ка не стане. Перевірено.

3) Можна було дати детальний опис апарата, щоб не доводилося гадати.

4) не встановлені кілька пристроїв: 2 варіанта. 1) криві руки (пробачте за прямоту) 2) Не існує дров під сімку на даний пристрій.

5) подружи планшет із Ubuntu. Спробуй принаймні.

6) 90% проблем із дровами - ліньки думати/шукати/пробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий апарат НЕ МОЖЕ НЕ ВМІТИ грузитися з флешки.

Або неправильно зробив завантажувальну флешку, або не там шукав вибір загрузки

Деякі біоси не покажуть варіант заргузки з флешки, допоки біос ту флешку не проініціалізує. Тобто втикнув флешку, тоді включив комп, і в меню з"явиться "boot from usb hdd" - для варіанту образу закатаного на флешку, з допомогою ULTRA ISO.

Ще є варіант що деякі флешки з деякими типами біосів не дружать - приміром мій HP з 3 моїх флешок нормально грузиться лише з однієї - хоча всі робив загрузочними одним способом.

Те що з диска не грузиться - може диск погано нарізаний, а може двд в тебе вже почуть подихає - тому варто для впевненості перевірити можливість загрузки з іншого зовнішнього двд

На іншому вінчестері є встановлена XP, але і тут не все слава Богу...

ну це не дивно - бо для роботи на таблетках придумана XP Tablet PC edition, вона має всі приколи для роботи з сенсорним екраном, хіба драйвера треба буде понаходити.

Зараз на апараті стоїть СІМКА, але не все так просто...Система не може донастроїти кілька пристроїв. І не допомагає ні DriverPackSolution 11.8, ні пошук в інтернеті.Також не працюють функціональні клавіші на фронтальній панелі планшета та заявлений в специфікації Shock Sensor

не може донастроїти це драйвера не стають чи як? детальніше з цього місця. Бо щось багато невідомих.

Функціональні клавіші у більшості ноутів заводяться не драйверами, а утиліткати типу "hotkey utility" "quick launch buttons" і т д - пошукай щось подібне по смислу до свого ноута.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьми ще спробуй Ubuntu 11.10 останню поставити, може сподобається.

Оболочкою Unity, як на мене, на планшеті досить непогано буде користуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьми ще спробуй Ubuntu 11.10 останню поставити, може сподобається.

Оболочкою Unity, як на мене, на планшеті досить непогано буде користуватися.

отут згідний. Убунту досить цікаво працює з планшеткою (сам користуюся). Добавлю що Убунту можна поставити через Wubi - тоді не треба ламати голову з розділами, завантажувачем і т д. для "побавитися" - саме то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich, використовувати wubi не рекомендую категорично. Ну її нафіг, тільки лишні проблеми потім будуть вилазити. На спеціалізованих форумах постійно наголошується, що краще цю фічу не використовувати, а розбити нормально розділи і стандартно ставити ОС.

З.І. Краще вже в інсталяторі вибрати автоматичну розбивку розділів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сказав "для побавитися" - тобто глянути що то за звір і чи він цікавий

Що буде не ідеально працювати, то зрозуміло. Але цей варіант подібний до віртуальної машини - не треба заморочуватися і за щось переживати. запустив інстал і маєш убунту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточнюю:

Для Zheny@

1. Є або CD/DVD, або додатковий акумулятор (Другий варіант)

2. Не сімка а ХР і диски дієздатні. З них стаціонарні машини піднімаються на УРА і працюють ОГО-ГО

3. Все, що заявлено в специфікації. Нюанс - додаткова батарея на місці привода і звичайний модем, а не 3Ж

4. Руки не стільки криві, скільки короткі, а драйверів під 7 дійсно може і не існувати.

5. Спробую, але пізніше. Коли не можна вибрати з двох - вибирий третє.

6. Під ХР всі драйвера стають відмінно, але планшет перетворюється на звичайний ноут. (Тут починати треба із спеціалізованої системи).

Для vampirich

Можливо ти і правий, та я змушений костатувати факт. В ВООТ-меню 4 стандартних пункти:FDD, HDD, CD/DVD, Lan. Можливо в BIOSi і можна вручну увімкнути загрузку з флешкі, але там стоїть пароль (зараза), залишений одним із колишніх власників. Щодо флешок - я перевірив дві - одна під питанням інша перевірена в роботі неоноразово. Результат - НУЛЬ. Щодо дисків - із 5-6 дисків система (ХР) стала лише з одного. Зовнішніх приводів було випробувано 2.

Дякую за інформацію, ідеї і підтримку теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От не знаю як у фуджіцу-сіменсах, але в більшості ноутів пароль біоса знімається банальним вийманням батарейки біоса.

Але цей ноут, мені здається, бізнес класу, тому про захист могли подбати, і загнати той пароль десь в eeprom.

Але банально виянти батарейку варто спробувати.

Скажи точну модель ноута - погуглю, може які цікаві нюанси найду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...