Перейти до змісту

Вікна металопластикові, ролети протизламні, жалюзі.


Revsil

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте.

Интересуют окна:

Глухие - ( 1970/780мм. )( 1870/780мм. )( 1670/780мм. )( 1210/780мм. ) и одно поворотно-откидное ( 1210/780мм. ) где створка 500мм.

Профиль самый простой, чем дешевле!

Цена - ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 366
  • Створено
  • Остання відповідь

Здравствуйте.

Интересуют окна:

Глухие - ( 1970/780мм. )( 1870/780мм. )( 1670/780мм. )( 1210/780мм. ) и одно поворотно-откидное ( 1210/780мм. ) где створка 500мм.

Профиль самый простой, чем дешевле!

Цена - ?

я так розумію,що висота у вікнах 780мм, так???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка вартість білого глянцевого підвіконня розміром 30*150 см?

Потрібно 6 шт.

відповіла у приват

Доброго дня,

Цікавить інформація чи виготовляєте вікна з євробрусу?

дякую за відповідь.

Ні, євробрусом ми не займаємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здравствуйте.

Интересуют окна:

Глухие - ( 1970/780мм. )( 1870/780мм. )( 1670/780мм. )( 1210/780мм. ) и одно поворотно-откидное ( 1210/780мм. ) где створка 500мм.

Профиль самый простой, чем дешевле!

Цена - ?

я так розумію,що висота у вікнах 780мм, так???

Да.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здравствуйте.

Интересуют окна:

Глухие - ( 1970/780мм. )( 1870/780мм. )( 1670/780мм. )( 1210/780мм. ) и одно поворотно-откидное ( 1210/780мм. ) где створка 500мм.

Профиль самый простой, чем дешевле!

Цена - ?

я так розумію,що висота у вікнах 780мм, так???

Да.

відповіла у приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви тут відповідайте, багато кому думаю буде цікаво :)

Ви зайшли, почитали і Вам стало не цікаво )))) згідна з Вами))))

PS: не хочеться засмічувати "ефір" додатковими запитаннями до потенційних клієнтів.....у нас же ж не такий товар, що має сталу вартість, його ціна залежить від декількох факторів .... ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня.Скажіть будь-ласка чи є у Вас жалюзі 16мм і щоб монтаж зробити в штапік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрый день. Посчитайте пожалуйста стоимость окна : двустворчатое 115см на 115, энергосберегающий, с монтажем и демонтажом старого окна ,(цена за разные профиля).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня.Скажіть будь-ласка чи є у Вас жалюзі 16мм і щоб монтаж зробити в штапік?

Доброго дня!

Так, в нас є такі горизонтальні жалюзі, ціна в них за кв.м. 350грн. , але вони є ДУЖЕ "ніжні"...

Стосовно монтажу в штапік: -там їм не буде за що триматися, - не естетичний вигляд у штапіка (в дирочках), - штапік має свій кут (у більшості профілів штапіки відрізняються... я не кажу вже навіть про фігурні) , тому жалюзь буде вісіти кривенько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрый день. Посчитайте пожалуйста стоимость окна : двустворчатое 115см на 115, энергосберегающий, с монтажем и демонтажом старого окна ,(цена за разные профиля).

одна половинка відчинятися буде???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня.Скажіть будь-ласка чи є у Вас жалюзі 16мм і щоб монтаж зробити в штапік?

Доброго дня!

Так, в нас є такі горизонтальні жалюзі, ціна в них за кв.м. 350грн. , але вони є ДУЖЕ "ніжні"...

Стосовно монтажу в штапік: -там їм не буде за що триматися, - не естетичний вигляд у штапіка (в дирочках), - штапік має свій кут (у більшості профілів штапіки відрізняються... я не кажу вже навіть про фігурні) , тому жалюзь буде вісіти кривенько.

Дякую за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

up

Скажіть будь ласка, яку організацію ви представляєте? Де ваш магазин?

І чи можете ви встановити ви у вікна геркони? Яка ціна 1шт?

П.С. Зроблю заміри вікон - напишу вам для прорахунку. Розмір вікна потрібно враховувати уже разом з місцем для піни? чи ви потім самі віднімете на піну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

up

Скажіть будь ласка, яку організацію ви представляєте? Де ваш магазин?

І чи можете ви встановити ви у вікна геркони? Яка ціна 1шт?

П.С. Зроблю заміри вікон - напишу вам для прорахунку. Розмір вікна потрібно враховувати уже разом з місцем для піни? чи ви потім самі віднімете на піну?

Для приблизного прорахунку заміряйте ширину та висоту по відкосах, а коли вже будете замовляти вікна, то майстер, звісно ж, зробить точні заміри (із відніманням на піну))) )

Геркон у нас в продажі не має і відповідно ми їх не встановлюємо.

Знаходимося у Луцьку))) по вул. Лесі Українки 37.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геркон у нас в продажі не має і відповідно ми їх не встановлюємо.

і якщо принесу свої також не вставите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геркон у нас в продажі не має і відповідно ми їх не встановлюємо.

і якщо принесу свої також не вставите?

:_07: :_07: :_07::_36: :_36: :_36:

завтра запитаю у своїх майстрів....тоді Вам відпишу!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозумів вашої відповіді! Якщо у мене вони будуть, то в чому проблема просвердлити 2 дирки діаметром 20мм, тільки треба знати де саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозумів вашої відповіді! Якщо у мене вони будуть, то в чому проблема просвердлити 2 дирки діаметром 20мм, тільки треба знати де саме?

та, розсмішили останнім запитанням))))

от я і кажу, що запитаю у своїх майстрів, якщо вони знають що і куди..., то встановлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить вікно в ванну 50ч50 профіль середній 3-х камерний, склопакет однокамерний, мікропровітрювання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...