Перейти до змісту

Робота для Web-дизайнера


Sandman

Рекомендовані повідомлення

Робота для Web-дизайнера

Основні вимоги до кандидата:

• наявність портфоліо;

• розробка, проектування дизайну та інтерфейсу веб-сайту;

• дизайн банерів;

• створення графічних елементів

Особисті якості:

• вміння нестандартно мислити;

• творчий підхід до вирішення поставлених задач;

• генерація нових ідей для різних проектів;

• вміння розуміти ідеї і задуми керівництва і втілювати їх в дизайн;

• відповідальність;

• надійність;

• уміння виконувати роботу якісно і у встановлені терміни

Робота дистанційна на результат на постійній основі.

Офіційне працевлаштування після випробувального терміну (1міс.,оплачується).

Зарплатня відповідатиме рівню якісно виконаної роботи.

Присилайте своє резюме і портфоліо на: 2033817.png, або телефонуйте 063 851 41 60 Олег

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 грн / годину роботи.

Перед проектом разом з вами прораховуємо кількість затрачених годин.

Приклади: http://mihailof.com/design/webdesign

Також вкладка "Розробка сайтів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 грн / годину роботи.

Так хочеться обісрати, але не буду.

Строго говоря, работы класса тех, что приведены в качестве примеров, и даже классом выше, индусы и филипинцы делают максимум за 4 доллара в час. А если все еще и в белую... Хотелось бы узнать - как тут можно обосрать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 грн / годину роботи.
индусы и филипинцы делают максимум за 4 доллара в час

В такому випадку шо мішає купити готовий макет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 грн / годину роботи.

Так хочеться обісрати, але не буду.

Обсирати всі можуть.

Покажіть свої роботи, цікаво подивитись, який ви мастак ;)

50 грн / годину роботи.

Так хочеться обісрати, але не буду.

Строго говоря, работы класса тех, что приведены в качестве примеров, и даже классом выше, индусы и филипинцы делают максимум за 4 доллара в час. А если все еще и в белую... Хотелось бы узнать - как тут можно обосрать?

Я так зрозумів, ви експерт з web-дизайну. Хочете сказати, що ваш дизайн кращий, як індійський, чи філіпінський?

Показуйте свої роботи, подивимось всім миром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, ви експерт з web-дизайну. Хочете сказати, що ваш дизайн кращий, як індійський, чи філіпінський? Показуйте свої роботи, подивимось всім миром.

Глянь сюди: http://www.templatemonster.com/

Візьми "середній" дизайн (70 доларів) і розділи це хочаб на 16 годин, це виходить що треба намалювати 1 головну і 4 - типових сторінки за цей час (середній такий собі макет містить 4-5 псд-шки). Враховуючи, що якість в рази краща... Ціна на твої дизайни приблизно...

Тут навіть немає чим мірятись, розумієш?

А ось такі роботи я колись (роки 2 тому) продавав за 30-40 вмз. Потім поняв шо я нічорта не дизайнер і збився з тєми, але тут побачив твої розцінки поняв шо зря збивався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те, що ти робиш не коштує 50 грн за годину. Хіба що в тому випадку, якщо це буде зроблено за дві години.

І тут не справа можу я тобі шось показати чи ні.

До речі - можу

http://freelance.ru/users/igorprog/

Але я свої роботи не оцінюю в 50 грн за годину, інакше в мене б не було ринку збуту.

Притуши свої амбіції і глянь як працюють справжні дизайнери. А то по твоїх постах видно, що ти найожився як павлін, хоча насправді ти півень в халабуді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, ви експерт з web-дизайну. Хочете сказати, що ваш дизайн кращий, як індійський, чи філіпінський?

Показуйте свої роботи, подивимось всім миром.

Вы неправильно поняли. Я не эксперт веб-дизайна и не веб-дизайнер. Однако, я могу определить схожесть двух отрисованных страниц, вот и сказал, что работы из портфолио очень похожи на дизайн филипинцев и индусов, с которыми пересекался и рейт которых мне известен.

Я не говорил, что работы хуже или лучше чего-то, скорее пытался сказать, что 50 грн в час за такой уровень - достойная оплата, учитывая что это полная занятость. Извините, если недостаточно ясно донес до вас эту мысль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, ви експерт з web-дизайну. Хочете сказати, що ваш дизайн кращий, як індійський, чи філіпінський? Показуйте свої роботи, подивимось всім миром.

Глянь сюди: http://www.templatemonster.com/

Візьми "середній" дизайн (70 доларів) і розділи це хочаб на 16 годин, це виходить що треба намалювати 1 головну і 4 - типових сторінки за цей час (середній такий собі макет містить 4-5 псд-шки). Враховуючи, що якість в рази краща... Ціна на твої дизайни приблизно...

Тут навіть немає чим мірятись, розумієш?

А ось такі роботи я колись (роки 2 тому) продавав за 30-40 вмз. Потім поняв шо я нічорта не дизайнер і збився з тєми, але тут побачив твої розцінки поняв шо зря збивався.

Переглянув роботи, зробив висновки. Цікаво, що інші люди можуть по цьому сказати?

Цікаво було би побачити роботи дизайнерів з Луцька (якщо такі є), які працюють на міжнародний ринок, де дуже жорстка конкуренція і точно не такі низькі ціни, як 6 дол/годину. Говорю про фрілансерів.

Я так зрозумів, ви експерт з web-дизайну. Хочете сказати, що ваш дизайн кращий, як індійський, чи філіпінський?

Показуйте свої роботи, подивимось всім миром.

Вы неправильно поняли. Я не эксперт веб-дизайна и не веб-дизайнер. Однако, я могу определить схожесть двух отрисованных страниц, вот и сказал, что работы из портфолио очень похожи на дизайн филипинцев и индусов, с которыми пересекался и рейт которых мне известен.

Я не говорил, что работы хуже или лучше чего-то, скорее пытался сказать, что 50 грн в час за такой уровень - достойная оплата, учитывая что это полная занятость. Извините, если недостаточно ясно донес до вас эту мысль.

Дякую за відповідь, напевно, я не так зрозумів попередній пост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянув роботи, зробив висновки. Цікаво, що інші люди можуть по цьому сказати?

дякую, але мені жодна думка про мої дизайни не потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...