Перейти до змісту

Flash: low-якість в Opera. Як?


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Часом деякі сторінки бувають аж занадто перевантажені флеш-анімацією. В ІЕ є можливість зменшити якість флешок - просто правою клавішею мишки клацнути на флешці, і вибрати low quality. А чи є така можливість в Опері?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЫЫ, вроде это опция не ИЕ, а одна из опций того плагина который ты устанавливаешь (флеш проигрыватель). Так что эта функция есть у всех, только толку, увеличить скорость загрузки на сотые секунды? :P.

Если уже так надоели флеш баннеры, то пользуйся програмкой AdMacher, помню когда у мну было токо 1,3Гб трафика, то прожка реально помогала экономить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЫЫЫЫ....

При чому тут "скорость загрузки"? В мене на роботі ноут РІІІ-800, він пригальмовує на перегружених анімацією флешках. Але якщо якість анімації зробити normal або low - паше нормально.

За АдМачер дякую, але він мого питання не вирішує.

В Опері я не знайшов можливості налаштовувати опції окремих плагінів, в тому числі флеш-вьюера.

Ще якісь варіанти є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В фаєрфоксі є плугін - Ед блок +

( https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/1865 )

так вот він дозволяє задавати правила для обрізки банерів

наприклад шоб обрізать всі SWF файли з борди вводиться маска

http://board.lutsk.ua/*.swf

або накладається обмеження на певний фрейм. також біля кожного банера (флеш) зявляється кнопка заблокувати

на любій картинці або фреймі зявляється аналогічний надпис при правому кліку. Рекомендую!

ЗІ. НА рахунок лоу кволіті то це не ІЕ а Флеш Плеєр цим керує

ЗІІ. Перешов місяць тому назад повністю на фаєрфокс і дуже задоволений!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до чого Фаєрфокс до опери? А, ти написав тому що він в тебе стоїть? Ну, в мене теж щось часом стоїть, я ж про це не пишу.

Наступне. ДЕ Я ПИСАВ ПРО ПРОБЛЕМУ ОБРІЗКИ БАНЕРІВ?

ЛЮДИ!!!!!

Накуя ви пишете про те, що мені ну ніяким чином не допоможе? Я не збираюся обрізати банери, куянери і т.д. і т.п. Я питаю: як включити низьку якість флеш-анімації в Опері, і чи це можливо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти думауєш якщо будеш ставити лоу кволіті у всіх флеш банерах то системі буде легше? Для опери я такої фігні не бачив вот і написав реалізацію рішення в іншому браузері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я написал по теме :), и Туман тоже. Если тя ток на этот вопрос интересует ответ то: ТАКЖЕ КАК В ИЕ (правой кнопкой, low quality),только от этого пользы как от... :P

Ток надо конкретизовать свой вопрос, что именно перегружено, си-ма (всмысли опора), или мож инет канал, но во всех случаях ответы уже даны :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію цікавить авто виставлення параметру лоу кволіті, бо поки всі банери переклацаєш райт кліком))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо взяти в Інтернет Експлорері позменшувати якість на тих самих "важких сторінках" - то працює швидше...

А правий клік в Опері не викликає властивостей плагіна для зменшення якості...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо взяти в Інтернет Експлорері позменшувати якість на тих самих "важких сторінках" - то працює швидше...

А правий клік в Опері не викликає властивостей плагіна для зменшення якості...

Попробуй один лефт клік а тоді райт! Впевнений запаше!

В опері така особливіть шоб послать команди (активувати плагін) потрібно по ньому лівою кнопавкою спочатку а тоді отримаєш стандартні можливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй один лефт клік а тоді райт! Впевнений запаше!

В опері така особливіть шоб послать команди (активувати плагін) потрібно по ньому лівою кнопавкою спочатку а тоді отримаєш стандартні можливості.

Фіґ там... вискакує стандартне контекстне меню, і в ньому - ні слова про настройки флеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ток смотрел, у мну все пашет. Мож из-за того что опера по дефолту стоит, хотя не в этом причина точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене не паше... маю підозру, що справа в файлі \Opera\Dwfaults\standard_menu.inipost-263-1179577006.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот моя папка Dwfaults defaults.rar , но как уже говорил раньше, контекстное меню на флеш зависит от флеш проигрывателя, а не от браузера.

Версия 8.5

Сборка 7700

post-518-1179578857.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...