Перейти до змісту

День Свободи в Україні


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Не знаю, як у кожного з Вас, а в мене 22 листопада асоціюється з 2004м роком.

А Ви пам'ятаєте, як це було?

Я тоді не впізнавала український народ: вперті, завзяті, люди, котрі на Майдані світилися не звичайною відчуженістю і стандартним "моя хата скраю", а ДОБРОМ!!! Кожен був один одному брат...

Я згадую, як це було страшно вперше, коли ми з Академії відправляли наших хлопців на попутках, на лівих джипах та мерседесах, на автобусах до Києва - як вони дзвонили і розповідали про перекинуті у Хмельницькій області через дорогу пастки.

Я прекрасно розумію, що це була підготовлена та зорганізована акція. Інакше і не могло би бути.

А Ви? - кожен із вас - пам'ятає Банківську, Майдан? Якщо не київський, то хоча би імпровізований - кожен у своєму місті?...

Ви пам'ятаєте людей, котрі стояли пліч-о-пліч з Вами?

І мова не йдеться зараз про дещо ідеалізованих політиків, ні.

Політики - вони завжди маріонетки. І мають бути такими - в руках ВАШИХ!!!

А не в руках бандитів та ***аних мафій.

Україно-Україно...Бажаю тобі, щоб твій народ знову став зі своїх понівечених колін та підняв голову...

Бо добра не буде...

http://www.youtube.com/watch?v=M7RmPKTvd68

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у нас всё было :(

Жестокий пессимизм.

Нет, чтобы считать, что у нас всё ещё будет ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нет, чтобы считать, что у нас всё ещё будет ;)

2 раза подряд не бывает :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми з друзями ще задовго-задовго до "помаранчу" кричали під нашим обкомом: "Нах*й Павленко!!!!".І вроді це також було восени.

ЗІ:напідпитку правда,але адреналінчик був,мєнти боялись до нас підійти. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у нас всё было :(

Жестокий пессимизм.

Нет, чтобы считать, что у нас всё ещё будет ;)

от тільки питання чи ми ще будем? коли це буде

Ідея була хороша, а от реалізація цієї ідеї повний нуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як у кожного з Вас, а в мене 22 листопада асоціюється з 2004м роком.

а у меня с 1978 ...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як у кожного з Вас, а в мене 22 листопада асоціюється з 2004м роком.

А Ви пам'ятаєте, як це було?

Я теж памятаю

- Памятаю як боявся відійти від телевізора на якому постійно, цілу ніч був увімкнений 5-й, щоб не пропустити важливі повідомлення...

- Памятаю, як в усіх маршрутках усі затамувавши подих від малих до старих слухали новини...

- Памятаю, як в фотомагазині на волі дві подруги зі сльозами на очах прощалися - одна з них з неймовірною радістю їхала на Київ, в палатки...

- Памятаю друга свого в оранжевих штанах....

- Памятаю сльози радості від перемоги... Так так, ми (український народ) перемогли, а вони (помаранчеві політики) програли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Getto, йди напиши собі самопривітання зі свободою. В цьому ж розділі. Бо в цій темі тебе вітати з днем вилазки на світ сам знаєш звідки ніхто не буде. Ще один гавнокомент з твоєї сторони - і я тобі зіпсую твій день свободи, бо задрав!

***

Ех. Красіво.

Якось тоді в тому КИєві і не холодно було зовсім.

Я пам*ятаю, як ми вибирали хлопцям на Шулявці другі штани, бо попередні вже були не годні (тиждень в них тусили на Майдані). І до нас підійшов якийсь мужчина, відвів одного убік, тицьнув щось у руки зі словами "Гарну справу робите, хлопці" і подівся. Виявилось, він тицьнув 200грн))) . Хоча штани на секонді коштували грн з 40 ..здається.

Ми решту грошей віддали жіночці, яку стріли у переході як тільки я приїхала до Києва.. Сама

вона з курдів ніби.. і в неї був прострочений паспорт .. хм

b-00011489-a-00002866.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж памятаю

- Памятаю як ...

І я пам'ятаю

- магазин на Лесі Українки, в якому я мав честь орендувати певні площі, відкривався на протязі неділь-двох всього на годинку а то і не відкривався взагалі

- добрі люди тупо вкрали відеокамеру спостереження з внутрішнього двору магазину ("думаете это сделал сахарозаводчик Полозов ?")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо в цій темі тебе вітати з днем вилазки на світ ніхто не буде.

та я й не дуже переймаюсь цим питанням, скажу більше, мій день народження з деяких пір став специфічним, саме в мій день народження, моя мама отримала свою Свободу, свободу від цього земного життя

Але то так… між рядками, зате зараз я не почуваю себе зраджений політиками, я не махав ніякими прапорами, не співав політичних пісень.. я вільний!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо в цій темі тебе вітати з днем вилазки на світ ніхто не буде.

я не почуваю себе зраджений політиками, я не махав ніякими прапорами, не співав політичних пісень.. я вільний!!!

Це прям мої думки !

- любити жінок потрібно щодня а не 8-го Березня

- бути вільним не 22-го листопада, а почувати себе вільним щодня

- бути щасливим - ну ви в курсі що Козьма Прутков говорив )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз Майдан зразка 2004 року став практично для всіх щось на кшталт згадкою, типу "Як ми класно відпочили в піонерскому таборі в палатках на Хрещатику...як браталися незнайомі раніше люди, тусовки там,єднання... а результат ? який результат? як були в жопі, так там і залишилиись, можливо навіть глибше залізли...така то ... малята...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінус 1 Getto це дуже символічно ! Я не здивований ні грама

а от про повідомлення від 11-30 генерал Хлудов би сказав

"Хорошо начал - плохо кончил...

Мешок и верёвку !"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Осень же сказала, что будет минусовать все мои посты, чему тут удивляться ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Осень же сказала, что будет минусовать все мои посты, чему тут удивляться ? :D

Я сказала, що зіпсую тобі твій день народження :)

Гетто, ти задрав своїм розпатякуванням про свій безцінний ДН... чесно.

***

А я махала, і кричала на Майдані. І що з того? Не помінялось? Політики зіпсували собі репутацію , ввігнали всіх у велику сраку. АЛЕ МОВА НЕ ПРО ТЕ!!!!

Мені шкода, пане Отто, що якісь ідіоти зламали деталь Вашого майна, і тому все, що ви пам*ятаєте з революції - так це Ваш зачинений магазинчик і вкрадена якимись уродами камера.

Я пам*ятаю інше - і те, як у Києві не було де ночувати, і сніг та холод, але найбільше, знаєте, я пам*ятаю ЛЮДЕЙ. Людей українців - не циніків, яким Ви тут намагаєтесь бути (і я розумію чому), не боягузів і сцикунів, не обізлених і недобрих, якими зазвичай я бачу українців на вулицях Луцька чи у маршрутках..а ІНШИХ... Ось за це я і люблю ПР. Тільки за те, що люди, котрі стояли за нею, підштовхнули народ наш на розкриття кращих сторін - сторін небайдужості, якогось півчуття до ближнього і бажання та здатність помагати один одному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, Otto Kreer, звідки Ви берете такі придурковаті смайлики??? невже недостатньо тих що є?

Даруйте, за оффтоп.

А День Свободи - це перш за все настрій, дух... якийсь мінімум волі яка проявилась в нашого народу в 2004. Шкода, тільки, що так безславно все це закінчилось і шкода що під шумок робились і інші не дуже хороші речі (як от крадіжка камери).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не каждый год выпадает возможность потусить в центре столицы страны :)

не згоден, тусило дуже мала кількість.

я все ж вірю що більшість все ж таки щиро і наївно в щось вірила

звідки Ви берете такі придурковаті смайлики???

А всім подобається.

Доречі це другий символічний приклад того періоду - неподобається мені значить повинно не подобатись всім.

Але це ж не так )))))

блін, знову таж історія що і тоді - я НЕ ПРАЦЮЮ !!!!!!

все, бувайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А всім подобається.

Доречі це другий символічний приклад того періоду - неподобається мені значить повинно не подобатись всім.

Але це ж не так )))))

"не подобається" - тіко мені))) думку "всіх" я не висловлювала )))) і питання я задавала виключно від своєї скромної особи, а не від всєя борди )))

PS. в "той період" я нічим не махала і до Кийова не їздила, з яких причин - думаю не суть важливо. Але те, що наш нарід на щось сподвигся, маю на увазі протест - думаю, теж чогось варте.

Це знову ж таки тіко моя думка )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еще хоть один пост от getto или ForeverAutumn на тему большой взаимной любви и оба принудительно уйдут на неделю общаться в личку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...