Перейти до змісту

Росія — фашистська держава,


ursa

Рекомендовані повідомлення

Говорю як людина яка регулярно попадає на російські новини, а також беру до уваги їх фільми і інше медіа. Звичайно все це ретушується :smile-zachot: , це не значить, що усі поголовно росіяни - самі натуральі фашугі, я говорю про політику країни і нав"язувану ідеологію.

До сих пір гидко від ролика по їхньому тв коли під час газової війни показували хохла з оселедцем жадібно качаючого халявний газ :P , і якийвін був нещасний коли кранік перекрили.

это что за бред?

врядли найдется человек, у которого родственников нет в России. так вот, каждый будет утверждать, что его родичи - нормальные. таким образом, около 2/3 населения северного соседа - родственники наших, отсюда, нормальные.

если ты на каких-то новостях нарвался на неадекват - поменяй сервер новостей.

ну, и подводя итог: бритоголовых нациков и в Украине валом.

кстати, пишучи сюда, разницу хоть народ понимает между нацизмом и фашизмом?

ну а насчет газа - так тут ноги еще от Юли ростут. то, что газ 3,14здили - это факт. если у тебя украдут что-то, ты будешь возмущаться? и Россия возмутилась, что естественно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Shura, уважно читай пости перед тим як відповідати, і не настільки емоційно.

Я те і писав, шо не важаю усіх росіян фашистами, в мене в самого купа рідні там, сам я вільно володію як українською так і російською і не маю ніяких негативних антиросійських настроїв.

Дивлюсь я в основному центральні канали( ОРТ, РТР) ті що найбільш підлягають впливу російської "демократії".

Різницю між фашизмом і нацизмом прекрасно розумію, благо політолог мені трохи добавив розуму :)

З газом ситуацію також знаю, але розпалювати нац ворожнечу транслюючи подібні новини це не дуже етично, на мою думку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura, уважно читай пости перед тим як відповідати, і не настільки емоційно.

Я те і писав, шо не важаю усіх росіян фашистами, в мене в самого купа рідні там, сам я вільно володію як українською так і російською і не маю ніяких негативних антиросійських настроїв.

Дивлюсь я в основному центральні канали( ОРТ, РТР) ті що найбільш підлягають впливу російської "демократії".

Різницю між фашизмом і нацизмом прекрасно розумію, благо політолог мені трохи добавив розуму :)

З газом ситуацію також знаю, але розпалювати нац ворожнечу транслюючи подібні новини це не дуже етично, на мою думку

посмотрите правде в глаза: со стороны украинских каналов в сторону России льется больше фекалий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не помічав, наведи приклад, можливо я не ті канали дивлюсь.

любой канал

кроме, пожалуй, Интера

1+1, ICTV etc.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І "Украина" також? :)

я этот канал не включаю.

мне вообще телевидение радости приносит мало

смотрю в основном спортивные каналы.

или каналы, где фильмы крутят без рекламы

сразу отвечу тем, кто возмутится, "откуда тогда знаешь?!" - новости смотрю :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

А я в основному рекламу дивлюсь :)

А російські новини по центральним каналам раджу подивитися, багато нового дізнаєшся про Україну, Грузію і другі неугодні країни.

Головне не слухати те що говорять, а інтонація з якою ця розмова іде, вони ж не будуть прямим текстом говорити, в них там політологи не дурні. Але загальний настрой відеорядом можна задати тільки-так. Вродь нічьо паганого не сказали, а народ вже сам собі додумає, що не сказано було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня складывается такое впечатление что наши оппоненты, истинно русские россияне:) просто не умеют читать.

Shura, приставка "не" знаешь что означает?:)

врядли найдется человек, у которого родственников нет в России.
У меня нет родственников в России.
если ты на каких-то новостях нарвался на неадекват - поменяй сервер новостей.

Какой сервер новостей? Человек смотрит то что ему предлагают по ТВ, а это такие каналы как ОРТ, РТР, НТВ...

ну, и подводя итог: бритоголовых нациков и в Украине валом.
Не мешай красное с теплым. Разговор был вообще не о нациках а о государственной политике.
ну а насчет газа - так тут ноги еще от Юли ростут. то, что газ 3,14здили - это факт. если у тебя украдут что-то, ты будешь возмущаться? и Россия возмутилась, что естественно!

Во первых факты на стол, во вторых «возмущаться» нужно в цивилизованной форме а не размахивать палкой и кричать "ату ату":)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вернімося до льотчика. :)

Льотчик - з Івано-Франківщини. Івано-Франківськ - це місто в Україні (колишня Українська РСР). Так що навіть якщо називати льотчика "радянським", то він не перестане бути українцем. "Українець" - це ознака приналежності до нації. "Радянець" - такого поняття немає. "Радянська людина" - це, швидше, приналежність до епохи, але не нації.

Так що льотчик - український.

Тут жора писав:

Летчик был не советским?

Варианты ответа: ДА или НЕТ

Так я скажу таке: не на кожне питання можна відповісти "так" або "ні". От, ґеорґ, скажи - ти перестав дрочити по вечорах на портрет Путіна? ТАК або НІ, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня складывается такое впечатление что наши оппоненты, истинно русские россияне:) просто не умеют читать.

Shura, приставка "не" знаешь что означает?:)

врядли найдется человек, у которого родственников нет в России.

У меня нет родственников в России.

если ты на каких-то новостях нарвался на неадекват - поменяй сервер новостей.
Какой сервер новостей? Человек смотрит то что ему предлагают по ТВ, а это такие каналы как ОРТ, РТР, НТВ...
ну, и подводя итог: бритоголовых нациков и в Украине валом.

Не мешай красное с теплым. Разговор был вообще не о нациках а о государственной политике.

ну а насчет газа - так тут ноги еще от Юли ростут. то, что газ 3,14здили - это факт. если у тебя украдут что-то, ты будешь возмущаться? и Россия возмутилась, что естественно!
Во первых факты на стол, во вторых «возмущаться» нужно в цивилизованной форме а не размахивать палкой и кричать "ату ату":)

1. я знаю значение приставок.

2. у тебя должны быть родственники в России, ты просто о них не знаешь ;-)

3. каждый сам выбирает что смотреть, что читать. если что-то не нравится - не надо это смотреть, чтобы лишний раз не огорчаться.

4. государственная политика России - более конкретная. у нас - ХЗ что к чему. "и нашим и вашим". от этого Россия тоже не в восторге, поскольку Украиной зачастую не выполняются обещания в сторону России, или вообще, при встрече с западными державами, начинают гнать пургу в сторону русских.

5. когда до людей не доходит вербально - надо не то что махать палкой, а этой же палкой давать по рукам и головам. и какие факты надо на стол? факт воровства газа просто на лицо!

Вернімося до льотчика. :)

Льотчик - з Івано-Франківщини. Івано-Франківськ - це місто в Україні (колишня Українська РСР). Так що навіть якщо називати льотчика "радянським", то він не перестане бути українцем. "Українець" - це ознака приналежності до нації. "Радянець" - такого поняття немає. "Радянська людина" - це, швидше, приналежність до епохи, але не нації.

Так що льотчик - український.

Тут жора писав:

Летчик был не советским?

Варианты ответа: ДА или НЕТ

Так я скажу таке: не на кожне питання можна відповісти "так" або "ні". От, ґеорґ, скажи - ти перестав дрочити по вечорах на портрет Путіна? ТАК або НІ, будь ласка.

при поправке с украинского на совецкого, думаю, имелось в виду, что летчик не из УПА.

хехе, УПА на самолетах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шура. Хто тут писав про льотчиків з УПА? По-твоєму, українці - це ті, хто був в УПА? Ти читати вмієш? Чи чукча не чітатєль, чукча пісатєль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шура. Хто тут писав про льотчиків з УПА? По-твоєму, українці - це ті, хто був в УПА? Ти читати вмієш? Чи чукча не чітатєль, чукча пісатєль?

включаем пространственное мышление!!!

УПА в данном случае обобщение, которое сделано для пояснения слов georg.

он говорил что летчик "советский, а не украинский"

читать я давно умею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибір що дивитись є завжди, я особисто дивлюсь російські новини для практики, як політологи впливають на свідомість пересічних громадян. Це дуже цікаво і повчально :)

Окей, льотчик - українець, що далі? Як варіант конструктивного, а не деструктивного підходу полягає в тому, що пів України скідується по пару ре і ставить на нашій території три пам"ятники тому ж чуваку. Росія в шоці, ми в виграші.

Хто візьметься? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окей, льотчик - українець, що далі? Як варіант конструктивного, а не деструктивного підходу полягає в тому, що пів України скідується по пару ре і ставить на нашій території три пам"ятники тому ж чуваку. Росія в шоці, ми в виграші.

Хто візьметься? :)

украинец = национальность :-)

предлагаю сойтись на формулировке, что летчик был из советских войск.

да и зачем скидываться? обещали ж восстановить. а памятник бойцу красной армии поставить на Украине - разве что на восточной.

За те, що він Москву захищав? Ой, не всі візьмуться... :)

то бишь?

а что, надо было только Киверцы защищать?

а дальше - не моя деревня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшовся по новинах - пишуть, що частини пам'ятника валяються в кюветі. Навряд чи відновлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

врядли найдется человек, у которого родственников нет в России

в мене, слава Богу, немає і не було родичів в Росії. Всі родичі по лінії матері українці, прізвище Божко і Глинські. Родичі по лінії батькової матері -- чехи. На жаль, з останніми всякий зв'язок втрачений після ВВВ і радянських "резселянь".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

врядли найдется человек, у которого родственников нет в России

в мене, слава Богу, немає і не було родичів в Росії. Всі родичі по лінії матері українці, прізвище Божко і Глинські. Родичі по лінії батькової матері -- чехи. На жаль, з останніми всякий зв'язок втрачений після ВВВ і радянських "резселянь".

а почему "слава Богу"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. я знаю значение приставок.
Да ты че? Как тогда обьяснить выделение красным текста без приставки не?

например так:

не идиот ты, Шура :)

2. у тебя должны быть родственники в России, ты просто о них не знаешь ;-)

Всё ты обо мне знаешь. И может быть место рождения тоже? И фамильное древо моё...

Но если так смотреть, весь мир родственники, конечно. А беларуссия рассея и хохляндия — по определению братья. И никак иначе!

каждый сам выбирает что смотреть, что читать. если что-то не нравится - не надо это смотреть, чтобы лишний раз не огорчаться.
Что называется ему про Фому, он про Ерему. Вопрос стоял в том что вот дескать есть каналы, центральные каналы, и на них зачастую идет украинофобская политинформация она же пропаганда.
4. государственная политика России - более конкретная. у нас - ХЗ что к чему. "и нашим и вашим". от этого Россия тоже не в восторге, поскольку Украиной зачастую не выполняются обещания в сторону России, или вообще, при встрече с западными державами, начинают гнать пургу в сторону русских.

Какого извиняюсь хрена меня должно заботить в востроге ли россия? Есть договора, есть их выполнение вот и всё.

когда до людей не доходит вербально - надо не то что махать палкой, а этой же палкой давать по рукам и головам. и какие факты надо на стол? факт воровства газа просто на лицо!

На каком лицо?

По поводу УПА - точно бред.. и читать ты если и умеешь то толко по слогам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу УПА - точно бред.. и читать ты если и умеешь то толко по слогам :)

:)

дыши в трубочку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а почему "слава Богу"?

так я ж не москаль! :lol:

от візьмуть нас в ЄС, закриється кордон з Росією, так це ж треба буде візи відкривати, щоб до родичів поїхати! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а почему "слава Богу"?

так я ж не москаль! :lol:

от візьмуть нас в ЄС, закриється кордон з Росією, так це ж треба буде візи відкривати, щоб до родичів поїхати! :)

возьмут? :-)

разве что внуков наших в ЕС возьмут...

я тоже не москаль

это слово вообще имеет значение как "житель Москвы и ближнего окружения"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...