Перейти до змісту

Проблема з BSODом


LION_UA

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!)

Вибачте може не в той розділ створив тему.

В мене така проблема, час-від-часу появляється BSOD (синій екран), і не знаю відчого, код помилок яких там написано різний завжди, тобто це не від чогось одного залежить.

Потім я вирішив поставити собі віндовс 7 ,то там взагалі майже кожних 30 хв. вискакує БСОД.

Поможіть, якщо хтось знає від чого це може залежати!(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

LION_UA,значить в компі є серйозна проблема-скоріше за все апаратна.Будь-яка залізяка на мамці (включаючи і материнку) періодично глюкає.Може і БЖ випендрюватися.Так зразу і не скажеш в чому проблема.Можеш попробувати виловити несправність,заміною пам*яті,БЖ,відеокарти ,вінчестера.Це на початок.Рекомендую почати з оперативки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт!)

Вкажіть комплектацію комп'ютера - можливо, БЖ банально не вистачає потужності.

Перш за все, треба перевірити БЖ (напруги, пульсації, наявність "вздутых" конденсаторів).

Візуально визначити, чи немає на материнській платі пошкоджених конденсаторів.

Якщо все ок - обнулити настройки BIOS, після чого протестувати оперативну пам'ять (MemTest86, Windows memory diagnostic tool).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

причин 1000000, цікавить можу починити якість 100% є Осцилограф і тд. в ЮЗБ і полетіли....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

причин 1000000, цікавить можу починити якість 100% є Осцилограф і тд. в ЮЗБ і полетіли....

wtf? a scho oscil. v usb robyty ?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна, наприклад, подивитися датаграми сигналів.

Але нафіга то робити? Обриви звичайним мультиметром визначаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні мудрагелі навіщо мене обкакувати там і так все ясно треба замінити і зашити мікру на Біос і не потрібно не осцилографів ні тестерів....

Але...якщо БАРАН ТО БАРАН!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вбийте нафіг тему, бо вже якась брєдятіна полізла

ТС, занеси компа на любу компферму і нехай протестять. Бо якщо сам в тому не петраєш то тут ніхто не навчить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

топик создан

18 листопада 2011 - 21:06

ТС забыл уже о этом топике

Зате археологи "не дремлют" :0018:

Блін, тож яким тролем треба бути щоб відрити тему створену півроку тому, і почати щось там писати, ще й брєдятіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...